Al-Jazeera Amman - Shabab Al Ordon 04.05.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Al-Jazeera Amman i Shabab Al Ordon i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Al-Jazeera Amman Shabab Al Ordon - Punkty obydwu drużyn - Nie.
04/05/2026
Al-Jazeera Amman
Shabab Al Ordon
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 04.05.2026 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Jordania, Jordan League, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Al-Jazeera Amman i Shabab Al Ordon. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 04.05 w 12:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Al-Jazeera Amman i Shabab Al Ordon poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 36 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 02.03.26, z końcowym wynikiem 1:1. Al-Jazeera Amman zwyciężyli w 15 meczów, podczas gdy Shabab Al Ordon wygrał 11 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 10 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 43-36 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Al-Jazeera Amman i Shabab Al Ordon z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Al-Jazeera Amman przegląd
W bieżącym sezonie Jordan League Al-Jazeera Amman rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 4 zwycięstw, 3 przegranych i 3 remisów, w tym 2 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 6 miejsca w tabeli. Średnio Al-Jazeera Amman strzelił 9 goli i stracił 21 goli na mecz, z różnicą bramek -12. Gdy grają u siebie, Al-Jazeera Amman zazwyczaj zdobywa średnio 30 goli na mecz. 5 w meczach na własnym stadionie Al-Jazeera Amman strzeliły obie drużyny, co stanowi 50% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Al-Jazeera Amman średnio 30 minut.
Shabab Al Ordon przegląd
W bieżącym sezonie Jordan League Shabab Al Ordon rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 2 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 2 zwycięstw, 4 przegranych i Remisy 4. Drużyna strzeliła 7 goli i straciła 15 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -8. Obecnie Shabab Al Ordon zajmuje 8 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Shabab Al Ordon obie drużyny strzelają około 40.9 bramek. W meczach wyjazdowych Shabab Al Ordon obie drużyny strzeliły gola w meczach 4, co stanowi 40% ich meczów wyjazdowych. Gracze Shabab Al Ordon potrzebują około 40.9 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. Al-Jazeera Amman | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | 8 | 6 | 11 | 26 | 41 | 30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8. Shabab Al Ordon Al Quadisiya | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | 5 | 8 | 12 | 17 | 36 | 23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Austarlia. Puchar Wiktorii. Kobiety.
Box Hill (Kobiety)-Bulleen Lions (Kobiety)
Mistrzostwa Wietnamu. Kobiety
Ha Noi II (Kobiety)-Ho Chi Minh City II (Kobiety)
Fong Fu Ha Nam (kob)-Than KSVN (Kobiety)
Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety
Ayeyawady (Kobiety)-ISPE (Kobiety)
NPL Queensland, Kobiety
Sunshine Coast Wanderers (Kobiety)-Olympic Brisbane (Kobiety)
Eastern Suburbs (Kobiety)-Gold Coast United (Kobiety)
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Al-Jazeera Amman i Shabab Al Ordon strzelili pierwsi w Jordan League sezonu 2025/2026
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Al-Jazeera Amman meczów i Shabab Al Ordon meczów w ramach turnieju Jordan League
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Al-Jazeera Amman i Shabab Al Ordon na turnieju Jordan League w sezonie 2025/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
3 / 10 ostatnich meczów Al-Jazeera Amman we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów Al-Jazeera Amman w Jordan League zakończył się jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Al-Jazeera Amman
4 / 10 ostatnich meczów Shabab Al Ordon we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 10 of last matches Shabab Al Ordon in Jordan League ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
3 / 10 ostatnich meczów Al-Jazeera Amman we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Al-Jazeera Amman in Jordan League ended in defeat
2 / 10 ostatnich meczów Shabab Al Ordon we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów Shabab Al Ordon w Jordan League zakończył się jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Shabab Al Ordon
Postaw:1x2 - Z2
3 / 10 ostatnich meczów Al-Jazeera Amman we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Al-Jazeera Amman in Jordan League ended in defeat
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Al-Jazeera Amman
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Shabab Al Ordon nie przegrała
6 / 10 ostatnich meczów w Jordan League Shabab Al Ordon nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Al-Jazeera Amman nie zremisowało
7 / 10 ostatnich meczów w Jordan League Al-Jazeera Amman nie zremisował
6 / 10 of the last matches between the teams ended in a win
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Shabab Al Ordon nie zremisowało
6 / 10 ostatnich meczów w Jordan League Shabab Al Ordon nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Al-Jazeera Amman nie przegrała
7 / 10 ostatnich meczów w Jordan League Al-Jazeera Amman nie przegrała
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Shabab Al Ordon
Postaw:Podwójna szansa - 1X
3 / 10 ostatnich meczów Al-Jazeera Amman we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
4 / 10 ostatnich meczów Al-Jazeera Amman w Jordan League zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
1 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Al-Jazeera Amman w 1 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Shabab Al Ordon w Jordan League zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 04.05.2026 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!