Al Nasr Dubai - Baniyas 02.03.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Al Nasr Dubai i Baniyas i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Al Nasr Dubai Baniyas - Suma - Poniżej (2.5).
02/03/2024
Al Nasr Dubai
Baniyas
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 02.03.2024 18:41
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabian Gulf League, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Al Nasr Dubai i Baniyas. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 02.03 w 08:35. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Al Nasr Dubai i Baniyas poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 33 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 26.08.23, z końcowym wynikiem 4:2. Al Nasr Dubai zwyciężyli w 17 meczów, podczas gdy Baniyas wygrał 7 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 9 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 51-36 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Al Nasr Dubai i Baniyas z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Al Nasr Dubai przegląd
W bieżącym sezonie Arabian Gulf League Al Nasr Dubai rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 4 zwycięstw, 3 przegranych i 3 remisów, w tym 5 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 7 miejsca w tabeli. Średnio Al Nasr Dubai strzelił 12 goli i stracił 10 goli na mecz, z różnicą bramek +2. Gdy grają u siebie, Al Nasr Dubai zazwyczaj zdobywa średnio 40.9 goli na mecz. 4 w meczach na własnym stadionie Al Nasr Dubai strzeliły obie drużyny, co stanowi 40% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Al Nasr Dubai średnio 40.9 minut.
Baniyas przegląd
W bieżącym sezonie Arabian Gulf League Baniyas rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 2 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 4 zwycięstw, 5 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 11 goli i straciła 20 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -9. Obecnie Baniyas zajmuje 10 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Baniyas obie drużyny strzelają około 29 bramek. W meczach wyjazdowych Baniyas obie drużyny strzeliły gola w meczach 5, co stanowi 50% ich meczów wyjazdowych. Gracze Baniyas potrzebują około 29 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. Al Nasr Dubai SC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 5 | 3 | 6 | 20 | 21 | 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. Baniyas | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | 5 | 1 | 7 | 17 | 24 | 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
U20 Catarinense, Serie A
Joinville U20-Nacao U20
Premier League
Al Nejmeh-Racing Beirut
Mocambola
Chingale de Tete-Baia de Pemba
Klubowe Mecze Towarzyski
Odense-Kolding IF
Tercera Division, Rezerwy
Albion Montevideo II-Colon FC II
Mistrzostwa Brazylii. Liga Catarinense do lat 20
Joinville U20-Nacao U20
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Bramki Czas
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Al Nasr Dubai i Baniyas na turnieju Arabian Gulf League w sezonie 2023/2024
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
5 / 10 of last matches in all competitions Al Nasr Dubai played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Arabian Gulf League Al Nasr Dubai played with a score of 0:0
4 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in all competitions Baniyas played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in Arabian Gulf League Baniyas played with a score of 0:0
Postaw:Strzelec pierwszej bramki - X
4 / 10 of last matches Al Nasr Dubai in all competitions scored at least 2 goals
4 / 10 of last matches Al Nasr Dubai in Arabian Gulf League scored at least 2 goals
4 / 10 of the last matches between the teams was at least 2 goals
1 / 10 of last matches Baniyas in all competitions scored at least 2 goals
2 / 10 of last matches Baniyas in Arabian Gulf League scored at least 2 goals
Postaw:Suma - Ponad (1.5)
3 / 10 ostatnich meczów Al Nasr Dubai we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Al Nasr Dubai in Arabian Gulf League ended in defeat
3 / 10 ostatnich meczów Baniyas we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów Baniyas w Arabian Gulf League zakończył się jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Baniyas
Postaw:1x2 - Z2
5 / 10 ostatnich meczów Al Nasr Dubai we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów Al Nasr Dubai w Arabian Gulf League , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów Baniyas we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów Baniyas w Arabian Gulf League , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
4 / 10 ostatnich meczów Al Nasr Dubai we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
4 / 10 ostatnich meczów Al Nasr Dubai w Arabian Gulf League zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Al Nasr Dubai w 1 połowie
4 / 10 ostatnich meczów Baniyas w Arabian Gulf League zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1
5 / 10 ostatnich meczów Al Nasr Dubai we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów Al Nasr Dubai w Arabian Gulf League zakończył się jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Al Nasr Dubai
5 / 10 ostatnich meczów Baniyas we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Baniyas in Arabian Gulf League ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 02.03.2024 18:41
Najczęstszy rezultat meczy między Al-Nasr Dubai CSC a Baniyas Club to 1-0. 6 mecze zakończyły się tym rezultatem.
Bilans Al-Nasr Dubai CSC w ostatnich 14 meczach u siebie z Baniyas Club to: 9 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki. Różnica bramek: 25-15 dla Al-Nasr Dubai CSC.
Podczas ostatnich 33 spotkań, Al-Nasr Dubai CSC wygrał 19 razy, były 7 remisy, a Baniyas Club wygrał 7 razy. Różnica bramek to 55-38 na korzyść Al-Nasr Dubai CSC.
Mecze w ostatnim sezonie: 1-0 ((Al-Nasr Dubai CSC u siebie) i 1-1 (Baniyas Club u siebie).
Czy wiecie, że 24% strzelonych bramek Al-Nasr Dubai CSC zdobywa między minutami 16-30?
Czy wiecie, że 29% strzelonych bramek Baniyas Club zdobywa między minutami 76-90?
Przed własną publicznością Al-Nasr Dubai CSC nie ma na koncie przegranej z Baniyas Club od 3 spotkań.
Al-Nasr Dubai CSC nie strzelił gola w 2 z ich 6 meczy u siebie w Arabian Gulf League w tym sezonie.
Baniyas Club nie strzelił gola w 1 z ich 5 meczy na wyjeździe w Arabian Gulf League w tym sezonie.
Manolo Gabbiadini jest w Al-Nasr Dubai CSC najlepszym strzelcem z liczbą 7 goli. Taulant Seferi Sulejmanov strzelił 6 razy dla Baniyas Club.
Baniyas Club stracił gola w każdym ze swoich ostatnich 6 meczy.
Baniyas Club zdobywał przynajmniej jednego gola w 7 kolejnych meczach.
Al-Nasr Dubai CSC wygrywa 1. połowę w 23% swoich meczy, Baniyas Club w 14% swoich meczy.
Al-Nasr Dubai CSC wygrywa 23% połowy meczu, Baniyas Club wygrywa 14%.
Zwycięzcą ich ostatniego spotkania był Baniyas Club.
W ich ostatnim spotkaniu Baniyas Club wygrał 2 golami.
Gdy Al-Nasr Dubai CSC prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 87% swoich meczy.
Gdy Baniyas Club prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 33% swoich meczy.
Gdy Al-Nasr Dubai CSC przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 16% swoich meczy.
Gdy Baniyas Club przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 12% swoich meczy.
W Arabian Gulf League Al-Nasr Dubai CSC ma lepsze osiągnięcia niż Baniyas Club.
Występy Al-Nasr Dubai CSC w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Baniyas Club.
Baniyas Club przegrał tylko 1 ze swoich 5 meczy przeciwko Al-Nasr Dubai CSC (we wszystkich rozgrywkach).
W ostatnich 5 ich spotkaniach Al-Nasr Dubai CSC wygrał 1, Baniyas Club wygrał 2, 2 zremisowano.
Baniyas Club przegrał tylko 1 ze swoich 5 meczy Arabian Gulf League przeciwko Al-Nasr Dubai CSC.
Al-Nasr Dubai CSC wygrał tylko 1 ze swoich 5 meczy Arabian Gulf League przeciwko Baniyas Club.
Al-Nasr Dubai CSC zdobywa 1.4 gole w meczu przeciwko Baniyas Club, a Baniyas Club strzela 1.8 przeciwko Al-Nasr Dubai CSC (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między Al-Nasr Dubai CSC i Baniyas Club to 3.2.
Średnia liczba goli w pierwszej połowie w spotkaniach między Al-Nasr Dubai CSC i Baniyas Club to 1.2.
Al-Nasr Dubai CSC zdobywa 1.29 gole grając u siebie, a Baniyas Club strzela 1.18 gole grając na wyjeździe (średnio).
Czy wiecie, że 25% strzelonych bramek Al-Nasr Dubai CSC zdobywa między minutami 76-90?
Rok temu, Al-Nasr Dubai CSC miał numer 12 w tabeli i 11 punktów. Teraz ma miejsce 7 i 18 punktów.
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!