Al-Wahda Abu Zabi - Al Nasr Dubai 04.04.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Al-Wahda Abu Zabi i Al Nasr Dubai i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Al-Wahda Abu Zabi Al Nasr Dubai - Punkty obydwu drużyn - Nie.
04/04/2025
Al-Wahda Abu Zabi
Al Nasr Dubai
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 04.04.2025 19:41
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabian Gulf League, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Al-Wahda Abu Zabi i Al Nasr Dubai. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 04.04 w 12:30. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Al-Wahda Abu Zabi i Al Nasr Dubai poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 43 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 01.11.24, z końcowym wynikiem 0:0. Al-Wahda Abu Zabi zwyciężyli w 24 meczów, podczas gdy Al Nasr Dubai wygrał 7 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 12 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 72-40 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Al-Wahda Abu Zabi i Al Nasr Dubai z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Al-Wahda Abu Zabi przegląd
W bieżącym sezonie Arabian Gulf League Al-Wahda Abu Zabi rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 6 zwycięstw, 3 przegranych i 1 remisów, w tym 6 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 3 miejsca w tabeli. Średnio Al-Wahda Abu Zabi strzelił 21 goli i stracił 11 goli na mecz, z różnicą bramek +10. Gdy grają u siebie, Al-Wahda Abu Zabi zazwyczaj zdobywa średnio 28.1 goli na mecz. 7 w meczach na własnym stadionie Al-Wahda Abu Zabi strzeliły obie drużyny, co stanowi 70% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Al-Wahda Abu Zabi średnio 28.1 minut.
Al Nasr Dubai przegląd
W bieżącym sezonie Arabian Gulf League Al Nasr Dubai rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 2 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 3 zwycięstw, 6 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 14 goli i straciła 23 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -9. Obecnie Al Nasr Dubai zajmuje 8 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Al Nasr Dubai obie drużyny strzelają około 24.3 bramek. W meczach wyjazdowych Al Nasr Dubai obie drużyny strzeliły gola w meczach 7, co stanowi 70% ich meczów wyjazdowych. Gracze Al Nasr Dubai potrzebują około 24.3 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Al Wahda FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | 10 | 4 | 4 | 34 | 22 | 34 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8. Al Nasr Dubai SC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | 8 | 2 | 9 | 33 | 34 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
MLS+
Crew +-Minnesota +
Dallas +-D.C.United +
D.C.United +-Crew +
D.C.United +-Minnesota +
Dallas +-Minnesota +
Dallas +-Crew +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Al-Wahda Abu Zabi i Al Nasr Dubai strzelili pierwsi w Arabian Gulf League sezonu 2024/2025
Bramki Czas
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Al-Wahda Abu Zabi meczów i Al Nasr Dubai meczów w ramach turnieju Arabian Gulf League
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Al-Wahda Abu Zabi i Al Nasr Dubai na turnieju Arabian Gulf League w sezonie 2024/2025
Wskazówki dotyczące zakładów
1 / 10 ostatnich meczów Al-Wahda Abu Zabi we wszystkich zawodach zakończonych remisem
1 / 10 ostatnich meczów Al-Wahda Abu Zabi w Arabian Gulf League zakończył się remisem
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
2 / 10 ostatnich meczów Al Nasr Dubai we wszystkich zawodach zakończonych remisem
1 / 10 ostatnich meczów Al Nasr Dubai w Arabian Gulf League zakończył się remisem
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
3 / 10 ostatnich meczów Al-Wahda Abu Zabi we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Al-Wahda Abu Zabi in Arabian Gulf League ended in defeat
2 / 10 ostatnich meczów Al Nasr Dubai we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Al Nasr Dubai w Arabian Gulf League zakończył się jej zwycięstwem
Postaw:1x2 - Z2
6 / 10 ostatnich meczów Al-Wahda Abu Zabi we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
6 / 10 ostatnich meczów Al-Wahda Abu Zabi w Arabian Gulf League zakończył się jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Al-Wahda Abu Zabi
6 / 10 ostatnich meczów Al Nasr Dubai we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
6 / 10 of last matches Al Nasr Dubai in Arabian Gulf League ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
3 / 10 ostatnich meczów Al-Wahda Abu Zabi w Arabian Gulf League zakończył się jego porażką w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Al Nasr Dubai w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
3 / 10 ostatnich meczów Al-Wahda Abu Zabi we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Al-Wahda Abu Zabi w Arabian Gulf League zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
1 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Al-Wahda Abu Zabi w 1 połowie
6 / 10 ostatnich meczów Al Nasr Dubai w Arabian Gulf League zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Al-Wahda Abu Zabi nie zremisowało
9 / 10 ostatnich meczów w Arabian Gulf League Al-Wahda Abu Zabi nie zremisował
5 / 10 of the last matches between the teams ended in a win
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Al Nasr Dubai nie zremisowało
9 / 10 ostatnich meczów w Arabian Gulf League Al Nasr Dubai nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 04.04.2025 19:41
Najczęstszym rezultatem meczy mięczy AL Wahda FC (ZEA) a Al-Nasr Dubai CSC jest wynik 1-0. 3 meczy zakończyło się tym wynikiem.
Najczęstszy rezultat meczy między AL Wahda FC (ZEA) a Al-Nasr Dubai CSC to 1-0. 7 mecze zakończyły się tym rezultatem.
Bilans AL Wahda FC (ZEA) w ostatnich 21 meczach u siebie z Al-Nasr Dubai CSC to: 13 zwycięstwa, 5 remisy i 3 porażki. Różnica bramek: 44-21 dla AL Wahda FC (ZEA).
Podczas ostatnich 41 spotkań, AL Wahda FC (ZEA) wygrał 23 razy, były 12 remisy, a Al-Nasr Dubai CSC wygrał 6 razy. Różnica bramek to 69-40 na korzyść AL Wahda FC (ZEA).
Al-Nasr Dubai CSC's ostatnie wyjazdowe zwycięstwo przeciwko AL Wahda FC (ZEA) było w 2019.
Mecze w ostatnim sezonie: 1-0 ((AL Wahda FC (ZEA) u siebie) i 1-1 (Al-Nasr Dubai CSC u siebie).
AL Wahda FC (ZEA) ma już 4 zwycięstw z rzędu w Arabian Gulf League.
Seria 4 porażek - to bilans Al-Nasr Dubai CSC w Arabian Gulf League.
Wiedzieliście, że AL Wahda FC (ZEA) zdobywa 44% goli między minutami 31-45? To najwyższy procent w lidze.
Czy wiecie, że 27% strzelonych bramek Al-Nasr Dubai CSC zdobywa między minutami 76-90?
AL Wahda FC (ZEA) ma zwycięską serię 4 meczy.
Al-Nasr Dubai CSC przegrał 4 meczy z rzędu.
Od 5 spotkań Al-Nasr Dubai CSC pozostaje bez wygranej.
Al-Nasr Dubai CSC nie wygrał żadnego z 6 swoich ostatnich meczy na wyjeździe.
Przed własną publicznością AL Wahda FC (ZEA) nie ma na koncie przegranej z Al-Nasr Dubai CSC od 5 spotkań.
AL Wahda FC (ZEA) nie strzelił gola w 1 z ich 9 meczy u siebie w Arabian Gulf League w tym sezonie.
Al-Nasr Dubai CSC nie strzelił gola w 3 z ich 9 meczy na wyjeździe w Arabian Gulf League w tym sezonie.
AL Wahda FC (ZEA)'s bilans meczy u siebie w tym sezonie: 6-2-1.
Omar Khribin jest w AL Wahda FC (ZEA) najlepszym strzelcem z liczbą 12 goli. Ali Mabkhout strzelił 9 razy dla Al-Nasr Dubai CSC.
AL Wahda FC (ZEA) wygrywa 1. połowę w 33% swoich meczy, Al-Nasr Dubai CSC w 21% swoich meczy.
AL Wahda FC (ZEA) wygrywa 33% połowy meczu, Al-Nasr Dubai CSC wygrywa 21%.
W ich ostatnim spotkaniu był remis. (0- 0)
Gdy AL Wahda FC (ZEA) prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 87% swoich meczy.
Gdy Al-Nasr Dubai CSC prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 75% swoich meczy.
Gdy AL Wahda FC (ZEA) przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 44% swoich meczy.
Gdy Al-Nasr Dubai CSC przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 10% swoich meczy.
W Arabian Gulf League AL Wahda FC (ZEA) ma lepsze osiągnięcia niż Al-Nasr Dubai CSC.
Występy AL Wahda FC (ZEA) w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Al-Nasr Dubai CSC.
AL Wahda FC (ZEA) przegrał tylko 0 ze swoich 5 meczy przeciwko Al-Nasr Dubai CSC (we wszystkich rozgrywkach).
W ostatnich 5 ich spotkaniach AL Wahda FC (ZEA) wygrał 3, Al-Nasr Dubai CSC wygrał 0, 2 zremisowano.
AL Wahda FC (ZEA) przegrał tylko 0 ze swoich 5 meczy Arabian Gulf League przeciwko Al-Nasr Dubai CSC.
Al-Nasr Dubai CSC wygrał tylko 0 ze swoich 5 meczy Arabian Gulf League przeciwko AL Wahda FC (ZEA).
AL Wahda FC (ZEA) zdobywa 1.4 gole w meczu przeciwko Al-Nasr Dubai CSC, a Al-Nasr Dubai CSC strzela 0.2 przeciwko AL Wahda FC (ZEA) (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między AL Wahda FC (ZEA) i Al-Nasr Dubai CSC to 1.6.
Średnia liczba goli w pierwszej połowie w spotkaniach między AL Wahda FC (ZEA) i Al-Nasr Dubai CSC to 0.2.
AL Wahda FC (ZEA) zdobywa 1.71 gole grając u siebie, a Al-Nasr Dubai CSC strzela 1.29 gole grając na wyjeździe (średnio).
AL Wahda FC (ZEA) zdobywał przynajmniej jednego gola w 5 kolejnych meczach.
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!