Almere City - Willem II 13.05.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Almere City i Willem II i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Almere City Willem II - 1x2 - Z1.
13/05/2026
Almere City
Willem II
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 13.05.2026 19:41
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Holandia, Eredivisie, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Almere City i Willem II. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 13.05 w 14:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Almere City i Willem II poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 12 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 12.04.26, z końcowym wynikiem 2:1. Almere City zwyciężyli w 3 meczów, podczas gdy Willem II wygrał 8 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 1 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 11-23 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Almere City i Willem II z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Almere City przegląd
W bieżącym sezonie Eredivisie Almere City rozegrało 6 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 0 przegranych i 3 remisów, w tym 2 wygranych w domu. Średnio Almere City strzelił 7 goli i stracił 2 goli na mecz, z różnicą bramek +5. Gdy grają u siebie, Almere City zazwyczaj zdobywa średnio 30 goli na mecz. 2 w meczach na własnym stadionie Almere City strzeliły obie drużyny, co stanowi 67% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Almere City średnio 30 minut.
Willem II przegląd
W bieżącym sezonie Eredivisie Willem II rozegrało 8 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 2 zwycięstw, 3 przegranych i Remisy 3. Drużyna strzeliła 5 goli i straciła 5 goli, co daje różnicę bramek w wysokości 0. Średnio w meczach wyjazdowych Willem II obie drużyny strzelają około 36 bramek. W meczach wyjazdowych Willem II obie drużyny strzeliły gola w meczach 3, co stanowi 75% ich meczów wyjazdowych. Gracze Willem II potrzebują około 36 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
Klubowe Mecze Towarzyski
Zalaegerszegi TE FC-Ajka
Malaysian President's Cup
Penang (Youth)-Kedah (Youth)
Kuala Lumpur (Youth)-Selangor (Młodzież)
U23 Queensland NPL
Queensland State Team U23-Peninsula Power U23
Klubowe Mecze Towarzyski
Baník Ostrawa-Hanacka Slavia Kromeriz
Odra Opole-Pardubice
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Bramki Czas
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Almere City i Willem II na turnieju Eredivisie w sezonie 2025/2026
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
2 / 10 ostatnich meczów Almere City we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
1 / 6 ostatnich meczów Almere City w Eredivisie , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów Willem II we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
1 / 8 ostatnich meczów Willem II w Eredivisie , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
3 / 10 ostatnich meczów Almere City we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
8 / 10 ostatnich meczów Willem II we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 8 ostatnich meczów Willem II w Eredivisie zakończył się jej zwycięstwem
7 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Willem II
Postaw:1x2 - Z2
3 / 10 ostatnich meczów Almere City we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
7 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Almere City
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Willem II nie przegrała
5 / 8 ostatnich meczów w Eredivisie Willem II nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
6 / 10 ostatnich meczów Almere City we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 6 ostatnich meczów Almere City w Eredivisie zakończył się jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Almere City
1 / 10 ostatnich meczów Willem II we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 8 of last matches Willem II in Eredivisie ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Almere City nie zremisowało
3 / 6 ostatnich meczów w Eredivisie Almere City nie zremisował
9 / 10 of the last matches between the teams ended in a win
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Willem II nie zremisowało
5 / 8 ostatnich meczów w Eredivisie Willem II nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Almere City nie przegrała
6 / 6 ostatnich meczów w Eredivisie Almere City nie przegrała
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Willem II
Postaw:Podwójna szansa - 1X
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 13.05.2026 19:41
Najczęstszym rezultatem meczy mięczy Almere City FC a Willem II Tilburg jest wynik 0-1. 3 meczy zakończyło się tym wynikiem.
Najczęstszy rezultat meczy między Almere City FC a Willem II Tilburg to 0-1. 3 mecze zakończyły się tym rezultatem.
Bilans Almere City FC w ostatnich 6 meczach u siebie z Willem II Tilburg to: 1 zwycięstwa, 0 remisy i 5 porażki. Różnica bramek: 9-3 dla Willem II Tilburg.
Podczas ostatnich 12 spotkań, Almere City FC wygrał 3 razy, były 1 remisy, a Willem II Tilburg wygrał 8 razy. Różnica bramek to 23-11 na korzyść Willem II Tilburg.
Almere City FC nie przegrał ostatnich 4 spotkań.
Almere City FC wygrał 3 meczy u siebie z rzędu.
Willem II Tilburg nie przegrał ostatnich 7 spotkań.
Willem II Tilburg ma zwycięską serię 6 meczy na wyjeździe.
Willem II Tilburg nie przegrał żadnego z 7 swoich ostatnich meczy na wyjeździe.
Almere City FC zdobywał przynajmniej jednego gola w 16 kolejnych meczach.
Willem II Tilburg zdobywał przynajmniej jednego gola w 7 kolejnych meczach.
Almere City FC wygrywa 1. połowę w 34% swoich meczy, Willem II Tilburg w 41% swoich meczy.
Almere City FC wygrywa 34% połowy meczu, Willem II Tilburg wygrywa 41%.
Zwycięzcą ich ostatniego spotkania był Willem II Tilburg.
W ich ostatnim spotkaniu Willem II Tilburg wygrał 1 golami.
Gdy Almere City FC prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 70% swoich meczy.
Gdy Willem II Tilburg prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 73% swoich meczy.
Gdy Almere City FC przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 0% swoich meczy.
Gdy Willem II Tilburg przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 0% swoich meczy.
W Eredivisie Almere City FC ma lepsze osiągnięcia niż Willem II Tilburg.
Występy Willem II Tilburg w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Almere City FC.
W ostatnich 5 ich spotkaniach Almere City FC wygrał 2, Willem II Tilburg wygrał 3, 0 zremisowano.
Almere City FC zdobywa 0.8 gole w meczu przeciwko Willem II Tilburg, a Willem II Tilburg strzela 0.8 przeciwko Almere City FC (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między Almere City FC i Willem II Tilburg to 1.6.
Średnia liczba goli w pierwszej połowie w spotkaniach między Almere City FC i Willem II Tilburg to 0.6.
Obie drużyny nie wygrały swojego ostatniego meczu w Eredivisie.
Almere City FC zdobywa 2.21 gole grając u siebie, a Willem II Tilburg strzela 1.88 gole grając na wyjeździe (średnio).
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!