Aluminium Arak - Malavan 31.12.2023prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Aluminium Arak i Malavan i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Aluminium Arak Malavan - Suma - Poniżej (2.5).
31/12/2023
Aluminium Arak
Malavan
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 31.12.2023 18:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Iran, Pro League, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Aluminium Arak i Malavan. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 31.12 w 06:30. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Aluminium Arak i Malavan poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 9 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 06.03.23, z końcowym wynikiem 1:1. Aluminium Arak zwyciężyli w 3 meczów, podczas gdy Malavan wygrał 4 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 2 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 7-8 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Aluminium Arak i Malavan z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Aluminium Arak przegląd
W bieżącym sezonie Pro League Aluminium Arak rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 4 przegranych i 3 remisów, w tym 2 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 8 miejsca w tabeli. Średnio Aluminium Arak strzelił 5 goli i stracił 7 goli na mecz, z różnicą bramek -2. Gdy grają u siebie, Aluminium Arak zazwyczaj zdobywa średnio 75 goli na mecz. 2 w meczach na własnym stadionie Aluminium Arak strzeliły obie drużyny, co stanowi 20% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Aluminium Arak średnio 75 minut.
Malavan przegląd
W bieżącym sezonie Pro League Malavan rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 3 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 5 zwycięstw, 1 przegranych i Remisy 4. Drużyna strzeliła 13 goli i straciła 16 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -3. Obecnie Malavan zajmuje 6 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Malavan obie drużyny strzelają około 31 bramek. W meczach wyjazdowych Malavan obie drużyny strzeliły gola w meczach 7, co stanowi 70% ich meczów wyjazdowych. Gracze Malavan potrzebują około 31 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. Malavan | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 6 | 5 | 3 | 19 | 11 | 23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8. Aluminium Arak | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 6 | 3 | 5 | 11 | 13 | 21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Pro League
Gol Gohar-Chadormalu Ardakan SC
Premier League
Sagesse-Tadamon Sour
Super League
Big Bullets-Masters Security
U20 Catarinense, Serie A
Joinville U20-Nacao U20
Premier League
Al Nejmeh-Racing Beirut
Mocambola
Chingale de Tete-Baia de Pemba
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Bramki Czas
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Aluminium Arak i Malavan na turnieju Pro League w sezonie 2023/2024
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
4 / 10 ostatnich meczów Aluminium Arak we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 10 of last matches Aluminium Arak in Pro League ended in defeat
5 / 10 ostatnich meczów Malavan we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów Malavan w Pro League zakończył się jej zwycięstwem
2 / 9 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Malavan
Postaw:1x2 - Z2
7 / 10 ostatnich meczów Aluminium Arak we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
7 / 10 ostatnich meczów Aluminium Arak w Pro League , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 9 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów Malavan we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów Malavan w Pro League , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
4 / 10 ostatnich meczów Aluminium Arak we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 10 of last matches Aluminium Arak in Pro League ended in defeat
2 / 9 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Aluminium Arak
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Malavan nie przegrała
9 / 10 ostatnich meczów w Pro League Malavan nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
3 / 10 ostatnich meczów Aluminium Arak we wszystkich zawodach zakończonych remisem
3 / 10 ostatnich meczów Aluminium Arak w Pro League zakończył się remisem
1 / 9 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
4 / 10 ostatnich meczów Malavan we wszystkich zawodach zakończonych remisem
4 / 10 ostatnich meczów Malavan w Pro League zakończył się remisem
1 / 9 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
2 / 10 ostatnich meczów Aluminium Arak w Pro League zakończył się jego porażką w 1 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Malavan we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Malavan w Pro League zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
1 / 9 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Malavan w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
2 / 10 ostatnich meczów Aluminium Arak we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
2 / 10 ostatnich meczów Aluminium Arak w Pro League zakończył się jego porażką w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Malavan we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Malavan w Pro League zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
1 / 9 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Malavan w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 31.12.2023 18:40
Podczas ostatnich 6 spotkań, Aluminium Arak wygrał 3 razy, były 1 remisy, a Malavan Bandar Anzali FC wygrał 2 razy. Różnica bramek to 7-6 na korzyść Aluminium Arak.
Mecze w ostatnim sezonie: 1-0 ((Aluminium Arak u siebie) i 1-1 (Malavan Bandar Anzali FC u siebie).
Wiedzieliście, że Aluminium Arak zdobywa 27% goli między minutami 0-15? To najwyższy procent w lidze.
Czy wiecie, że 32% strzelonych bramek Malavan Bandar Anzali FC zdobywa między minutami 76-90?
Aluminium Arak rozegrał 4 spotkań u siebie z rzędu bez zwycięstwa.
Malavan Bandar Anzali FC ma zwycięską serię 3 meczy na wyjeździe.
Malavan Bandar Anzali FC nie przegrał żadnego z 5 swoich ostatnich meczy na wyjeździe.
Przed własną publicznością Aluminium Arak nie ma na koncie przegranej z Malavan Bandar Anzali FC od 3 spotkań.
Aluminium Arak nie strzelił gola w 2 z ich 6 meczy u siebie w Pro League w tym sezonie.
Malavan Bandar Anzali FC nie strzelił gola w 1 z ich 6 meczy na wyjeździe w Pro League w tym sezonie.
Rok temu, Malavan Bandar Anzali FC miał numer 13 w tabeli i 12 punktów. Teraz ma miejsce 6 i 23 punktów.
Aluminium Arak wygrywa 1. połowę w 12% swoich meczy, Malavan Bandar Anzali FC w 12% swoich meczy.
Aluminium Arak wygrywa 12% połowy meczu, Malavan Bandar Anzali FC wygrywa 12%.
W ich ostatnim spotkaniu był remis. (1- 1)
Gdy Aluminium Arak prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 57% swoich meczy.
Gdy Malavan Bandar Anzali FC prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 60% swoich meczy.
Gdy Aluminium Arak przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 0% swoich meczy.
Gdy Malavan Bandar Anzali FC przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 0% swoich meczy.
W Pro League Malavan Bandar Anzali FC ma lepsze osiągnięcia niż Aluminium Arak.
Występy Malavan Bandar Anzali FC w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Aluminium Arak.
W ostatnich 5 ich spotkaniach Aluminium Arak wygrał 2, Malavan Bandar Anzali FC wygrał 2, 1 zremisowano.
Aluminium Arak zdobywa 0.8 gole w meczu przeciwko Malavan Bandar Anzali FC, a Malavan Bandar Anzali FC strzela 0.8 przeciwko Aluminium Arak (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między Aluminium Arak i Malavan Bandar Anzali FC to 1.6.
Aluminium Arak zdobywa 0.69 gole grając u siebie, a Malavan Bandar Anzali FC strzela 1 gole grając na wyjeździe (średnio).
Aluminium Arak nie przegrał ostatnich 4 spotkań.
Obie drużyny nie straciły gola w ich ostatnim meczu.
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!