Kavala - Makedonikos Foufa 21.12.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Kavala i Makedonikos Foufa i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Kavala Makedonikos Foufa - 1x2 - Z2.
21/12/2024
Kavala
Makedonikos Foufa
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 21.12.2024 18:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Grecja, Super League 2, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Kavala i Makedonikos Foufa. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 21.12 w 07:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Kavala i Makedonikos Foufa poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 2 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 20.10.24, z końcowym wynikiem 4:2. Kavala zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy Makedonikos Foufa wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 4-4 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Kavala i Makedonikos Foufa z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Kavala przegląd
W bieżącym sezonie Super League 2 Kavala rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 0 zwycięstw, 7 przegranych i 3 remisów, w tym 0 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 10 miejsca w tabeli. Średnio Kavala strzelił 3 goli i stracił 10 goli na mecz, z różnicą bramek -7. Gdy grają u siebie, Kavala zazwyczaj zdobywa średnio 41.5 goli na mecz. 2 w meczach na własnym stadionie Kavala strzeliły obie drużyny, co stanowi 33% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Kavala średnio 41.5 minut.
Makedonikos Foufa przegląd
W bieżącym sezonie Super League 2 Makedonikos Foufa rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 6 zwycięstw, 3 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 8 goli i straciła 15 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -7. Obecnie Makedonikos Foufa zajmuje 3 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Makedonikos Foufa obie drużyny strzelają około 39.1 bramek. W meczach wyjazdowych Makedonikos Foufa obie drużyny strzeliły gola w meczach 5, co stanowi 50% ich meczów wyjazdowych. Gracze Makedonikos Foufa potrzebują około 39.1 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Makedonikos Foufa | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | 7 | 2 | 4 | 22 | 17 | 23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. Kavala | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | 0 | 4 | 8 | 9 | 23 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety
Yangon United (Kobiety)-Thitsar Arman (kobiety)
Mistrzostwa Wietnamu. Kobiety
Ha Noi (Kobiety)-Ho Chi Minh City (Kobiety)
Chinese Super League, Kobiety
Guangdong Haiyin (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Guangxi Pingguo (Women)-Beijing Yuhong (kobiety)
Guangdong Province (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Tercera Division, Rezerwy
River Plate Montevideo II-Juventud de Las Piedras II
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Kavala i Makedonikos Foufa strzelili pierwsi w Super League 2 sezonu 2024/2025
Bramki Czas
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Kavala meczów i Makedonikos Foufa meczów w ramach turnieju Super League 2
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Kavala i Makedonikos Foufa na turnieju Super League 2 w sezonie 2024/2025
Wskazówki dotyczące zakładów
8 / 10 of last matches Kavala in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Kavala in Super League 2 had less than 2 goals
4 / 10 of last matches Makedonikos Foufa in all competitions had less than 2 goals
4 / 10 of last matches Makedonikos Foufa in Super League 2 had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Kavala
3 / 10 ostatnich meczów Makedonikos Foufa we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Makedonikos Foufa in Super League 2 ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
3 / 10 ostatnich meczów Kavala we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Kavala w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Makedonikos Foufa we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
3 / 10 ostatnich meczów Makedonikos Foufa w Super League 2 zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Kavala nie zremisowało
7 / 10 ostatnich meczów w Super League 2 Kavala nie zremisował
2 / 2 of the last matches between the teams ended in a win
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Makedonikos Foufa nie zremisowało
9 / 10 ostatnich meczów w Super League 2 Makedonikos Foufa nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
3 / 10 ostatnich meczów Kavala we wszystkich zawodach zakończonych remisem
3 / 10 ostatnich meczów Kavala w Super League 2 zakończył się remisem
1 / 10 ostatnich meczów Makedonikos Foufa we wszystkich zawodach zakończonych remisem
1 / 10 ostatnich meczów Makedonikos Foufa w Super League 2 zakończył się remisem
Postaw:1x2 - X
4 / 10 ostatnich meczów Kavala we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
4 / 10 ostatnich meczów Kavala w Super League 2 zakończył się jego porażką w 2 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Makedonikos Foufa we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Makedonikos Foufa w Super League 2 zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 21.12.2024 18:40
Seria 3 porażek - to bilans AO Kavala 1965 w Super League 2.
Czy wiecie, że 32% strzelonych bramek Makedonikos FC zdobywa między minutami 76-90?
AO Kavala 1965 przegrał 3 meczy z rzędu.
Od 11 spotkań AO Kavala 1965 pozostaje bez wygranej.
AO Kavala 1965 ma serię przegranych 4 meczy u siebie.
AO Kavala 1965 rozegrał 7 spotkań u siebie z rzędu bez zwycięstwa.
AO Kavala 1965 otrzymuje 3 czerwoną kartkę w tym sezonie- najwięcej w lidze.
AO Kavala 1965 nie strzelił gola w 4 z ich 6 meczy u siebie w Super League 2 w tym sezonie.
Makedonikos FC nie strzelił gola w 3 z ich 7 meczy na wyjeździe w Super League 2 w tym sezonie.
AO Kavala 1965's bilans meczy u siebie w tym sezonie: 0-2-4.
Vasilis Papadopoulos jest w AO Kavala 1965 najlepszym strzelcem z liczbą 4 goli. Petros Giakoumakis strzelił 7 razy dla Makedonikos FC.
AO Kavala 1965 nie zdołał zdobyć bramki w swoich ostatnich 3 meczach.
AO Kavala 1965 stracił gola w każdym ze swoich ostatnich 12 meczy.
Makedonikos FC zdobywał przynajmniej jednego gola w 5 kolejnych meczach.
AO Kavala 1965 wygrywa 1. połowę w 13% swoich meczy, Makedonikos FC w 29% swoich meczy.
AO Kavala 1965 wygrywa 13% połowy meczu, Makedonikos FC wygrywa 29%.
Zwycięzcą ich ostatniego spotkania był Makedonikos FC.
W ich ostatnim spotkaniu Makedonikos FC wygrał 2 golami.
Gdy AO Kavala 1965 prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 50% swoich meczy.
Gdy Makedonikos FC prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 42% swoich meczy.
Gdy AO Kavala 1965 przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 0% swoich meczy.
Gdy Makedonikos FC przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 0% swoich meczy.
W Super League 2 Makedonikos FC ma lepsze osiągnięcia niż AO Kavala 1965.
Występy Makedonikos FC w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u AO Kavala 1965.
AO Kavala 1965 ma pasmo 3 meczy z 0 zdobytymi golami.
Obie drużyny nie wygrały swojego ostatniego meczu w Super League 2.
Obie drużyny przegrały swój ostatni mecz.
AO Kavala 1965 zdobywa 0.62 gole grając u siebie, a Makedonikos FC strzela 0.94 gole grając na wyjeździe (średnio).
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!