Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

Club Almagro (20) - Racing Club de Avellaneda U20 21.08.2023prognoza

Przepowiednie meczów

Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Club Almagro (20) i Racing Club de Avellaneda U20 i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Club Almagro (20) Racing Club de Avellaneda U20 - 1x2 - Z2.

21/08/2023

Club Almagro (20)

08:00

Racing Club de Avellaneda U20

Bet:1x2 - Z2

Kursy:2.50

Miejsce Zakład

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 21.08.2023 19:40

Przegląd meczu

Nadchodzący turniej Argentyna, Argentina. Youth League, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Club Almagro (20) i Racing Club de Avellaneda U20. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 21.08 w 08:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Club Almagro (20) i Racing Club de Avellaneda U20 poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują

Statystyki porównawcze

Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Club Almagro (20) i Racing Club de Avellaneda U20 z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.

3
Mecze
1
3
Straty
0
1
Zdobyte
2
6
Przyznany
2
-5
Różnica bramek
0
1
Średnia bramek w meczu
1
0.3
Gole strzelone na mecz
2
2
Gole zdobyte na mecz
2
2.3
Obie drużyny zdobyły
4
40.6'
Minuty/Gol strzelony
24'

Club Almagro (20) przegląd

W bieżącym sezonie Argentina. Youth League Club Almagro (20) rozegrało 1 meczów. Klub zanotował 0 zwycięstw, 1 przegranych i 0 remisów, w tym 0 wygranych w domu. Średnio Club Almagro (20) strzelił 1 goli i stracił 2 goli na mecz, z różnicą bramek -1. Gdy grają u siebie, Club Almagro (20) zazwyczaj zdobywa średnio 31.3 goli na mecz. 1 w meczach na własnym stadionie Club Almagro (20) strzeliły obie drużyny, co stanowi 100% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Club Almagro (20) średnio 31.3 minut.

Racing Club de Avellaneda U20 przegląd

Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 0 zwycięstw, 0 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 0 goli i straciła 0 goli, co daje różnicę bramek w wysokości 0. Gracze Racing Club de Avellaneda U20 potrzebują około 0 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.

Kto wygra?

Club Almagro (20)
CLU - %
Racing Club de Avellaneda U20
RAC - %
rysuje - %

Czy obie drużyny strzelą?

Tak - 50%
Nie - 50%

Kto strzeli pierwszy?

Club Almagro (20)
CLU - 33%
Racing Club de Avellaneda U20
RAC - 33%
Bez gola - 34%

Wskazówki dotyczące zakładów

Club Almagro (20)

2 / 3 of last matches in all competitions Club Almagro (20) played with a score of 0:0

Postaw:Suma - Poniżej (0.5)

Club Almagro (20)

1 / 1 ostatnich meczów Club Almagro (20) w Argentina. Youth League zakończył się jego porażką w 1 połowie

Racing Club de Avellaneda U20

1 / 1 ostatnich meczów Racing Club de Avellaneda U20 we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie

Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2

Racing Club de Avellaneda U20

1 / 1 ostatnich meczów Racing Club de Avellaneda U20 we wszystkich zawodach zakończonych remisem

Postaw:1x2 - X

Club Almagro (20)

1 / 3 ostatnich meczów Club Almagro (20) we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie

Racing Club de Avellaneda U20

1 / 1 ostatnich meczów Racing Club de Avellaneda U20 we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie

Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2

Club Almagro (20)

3 / 3 ostatnich meczów Club Almagro (20) we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Club Almagro (20)

1 / 1 of last matches Club Almagro (20) in Argentina. Youth League ended in defeat

Racing Club de Avellaneda U20

1 / 1 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Racing Club de Avellaneda U20 nie przegrała

Postaw:Podwójna szansa - X2

Club Almagro (20)

2 / 3 ostatnich meczów Club Almagro (20) we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 21.08.2023 19:40

Czat

Brak wiadomości

Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!