Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

Ayeyawady (Kobiety) - ISPE (Kobiety) 02.05.2025prognoza

Przepowiednie meczów

Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Ayeyawady (Kobiety) i ISPE (Kobiety) i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Ayeyawady (Kobiety) ISPE (Kobiety) - 1x2 - Z2.

02/05/2025

Ayeyawady (Kobiety)

05:30

ISPE (Kobiety)

Bet:1x2 - Z2

Kursy:1.62

Miejsce Zakład

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 02.05.2025 19:40

Przegląd meczu

Nadchodzący turniej Birma, Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Ayeyawady (Kobiety) i ISPE (Kobiety). Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 02.05 w 05:30. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Ayeyawady (Kobiety) i ISPE (Kobiety) poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują

H2H i poprzednie wyniki

W sumie 3 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 19.09.24, z końcowym wynikiem 3:0. Ayeyawady (Kobiety) zwyciężyli w 0 meczów, podczas gdy ISPE (Kobiety) wygrał 2 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 1 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 2-8 między dwiema drużynami.

Łeb w łeb

Wygrywa
Rysuje
Wygrywa
0
2
2

Statystyki porównawcze

Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Ayeyawady (Kobiety) i ISPE (Kobiety) z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.

10
Mecze
10
4
Wygrywa
8
3
Rysuje
2
3
Straty
0
21
Zdobyte
33
10
Przyznany
3
+11
Różnica bramek
+30
3
Średnia bramek w meczu
3
2.1
Gole strzelone na mecz
3.3
1
Gole zdobyte na mecz
0.3
3.1
Obie drużyny zdobyły
3.6
30.1'
Minuty/Gol strzelony
26'

Ayeyawady (Kobiety) przegląd

W bieżącym sezonie Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety Ayeyawady (Kobiety) rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 4 zwycięstw, 3 przegranych i 3 remisów, w tym 5 wygranych w domu. Średnio Ayeyawady (Kobiety) strzelił 24 goli i stracił 12 goli na mecz, z różnicą bramek +12. Gdy grają u siebie, Ayeyawady (Kobiety) zazwyczaj zdobywa średnio 26.1 goli na mecz. 4 w meczach na własnym stadionie Ayeyawady (Kobiety) strzeliły obie drużyny, co stanowi 40% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Ayeyawady (Kobiety) średnio 26.1 minut.

ISPE (Kobiety) przegląd

W bieżącym sezonie Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety ISPE (Kobiety) rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 8 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 8 zwycięstw, 0 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 27 goli i straciła 4 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +23. Średnio w meczach wyjazdowych ISPE (Kobiety) obie drużyny strzelają około 30.2 bramek. W meczach wyjazdowych ISPE (Kobiety) obie drużyny strzeliły gola w meczach 4, co stanowi 40% ich meczów wyjazdowych. Gracze ISPE (Kobiety) potrzebują około 30.2 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.

Kto wygra?

Ayeyawady (Kobiety)
AYE - %
ISPE (Kobiety)
ISP - %
rysuje - %

Czy obie drużyny strzelą?

Tak - 50%
Nie - 50%

Kto strzeli pierwszy?

Ayeyawady (Kobiety)
AYE - 33%
ISPE (Kobiety)
ISP - 33%
Bez gola - 34%

Statystyki przedmeczowe

10
Mecze
10
4
Wygrywa
8
3
Rysuje
2
3
Straty
0
21
Zdobyte
33
10
Przyznany
3
+11
Różnica bramek
+30
3
Średnia bramek w meczu
3
2.1
Gole strzelone na mecz
3.3
1
Gole zdobyte na mecz
0.3
3.1
Obie drużyny zdobyły
3.6
30.1'
Minuty/Gol strzelony
26'

Wskazówki dotyczące zakładów

Ayeyawady (Kobiety)

5 / 10 ostatnich meczów Ayeyawady (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

Ayeyawady (Kobiety)

5 / 10 ostatnich meczów Ayeyawady (Kobiety) w Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety zakończył się jej zwycięstwem

Postaw:1x2 - Z1

Ayeyawady (Kobiety)

6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Ayeyawady (Kobiety) nie przegrała

Ayeyawady (Kobiety)

6 / 10 ostatnich meczów w Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety Ayeyawady (Kobiety) nie przegrała

Postaw:Podwójna szansa - 1X

Ayeyawady (Kobiety)

2 / 10 ostatnich meczów Ayeyawady (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie

Ayeyawady (Kobiety)

2 / 10 ostatnich meczów Ayeyawady (Kobiety) w Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety zakończonych zwycięstwem w 1 połowie

Ayeyawady (Kobiety)

1 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Ayeyawady (Kobiety) w 1 połowie

Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1

Ayeyawady (Kobiety)

1 / 10 ostatnich meczów Ayeyawady (Kobiety) we wszystkich zawodach zakończonych remisem

Ayeyawady (Kobiety)

1 / 10 ostatnich meczów Ayeyawady (Kobiety) w Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety zakończył się remisem

Ayeyawady (Kobiety) ISPE (Kobiety)

1 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem

ISPE (Kobiety)

1 / 10 ostatnich meczów ISPE (Kobiety) we wszystkich zawodach zakończonych remisem

ISPE (Kobiety)

1 / 10 ostatnich meczów ISPE (Kobiety) w Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety zakończył się remisem

Ayeyawady (Kobiety) ISPE (Kobiety)

1 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem

Postaw:1x2 - X

Ayeyawady (Kobiety)

3 / 10 ostatnich meczów Ayeyawady (Kobiety) we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Ayeyawady (Kobiety)

3 / 10 of last matches Ayeyawady (Kobiety) in Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety ended in defeat

ISPE (Kobiety)

8 / 10 ostatnich meczów ISPE (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

ISPE (Kobiety)

8 / 10 ostatnich meczów ISPE (Kobiety) w Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety zakończył się jej zwycięstwem

ISPE (Kobiety)

2 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem ISPE (Kobiety)

Postaw:1x2 - Z2

Ayeyawady (Kobiety)

8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Ayeyawady (Kobiety) nie zremisowało

Ayeyawady (Kobiety)

8 / 10 ostatnich meczów w Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety Ayeyawady (Kobiety) nie zremisował

Ayeyawady (Kobiety) ISPE (Kobiety)

2 / 3 of the last matches between the teams ended in a win

ISPE (Kobiety)

8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach ISPE (Kobiety) nie zremisowało

ISPE (Kobiety)

8 / 10 ostatnich meczów w Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety ISPE (Kobiety) nie zremisował

Postaw:Podwójna szansa - 12

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 02.05.2025 19:40

Czat

Brak wiadomości

Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!