Alanyaspor U19 - Ankaraspor A.S. U19 05.10.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Alanyaspor U19 i Ankaraspor A.S. U19 i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Alanyaspor U19 Ankaraspor A.S. U19 - Suma - Poniżej (2.5).
05/10/2024
Alanyaspor U19
Ankaraspor A.S. U19
Bet:Suma - Poniżej (2.5)
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej Turcja, U19 Elit B, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Alanyaspor U19 i Ankaraspor A.S. U19. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 05.10 w 05:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Alanyaspor U19 i Ankaraspor A.S. U19 poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 2 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 14.01.23, z końcowym wynikiem 1:2. Alanyaspor U19 zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy Ankaraspor A.S. U19 wygrał 0 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 1 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 3-2 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Alanyaspor U19 i Ankaraspor A.S. U19 z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Alanyaspor U19 przegląd
W bieżącym sezonie U19 Elit B Alanyaspor U19 rozegrało 7 meczów. Klub zanotował 2 zwycięstw, 4 przegranych i 1 remisów, w tym 1 wygranych w domu. Średnio Alanyaspor U19 strzelił 4 goli i stracił 3 goli na mecz, z różnicą bramek +1. Gdy grają u siebie, Alanyaspor U19 zazwyczaj zdobywa średnio 38.6 goli na mecz. 1 w meczach na własnym stadionie Alanyaspor U19 strzeliły obie drużyny, co stanowi 33% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Alanyaspor U19 średnio 38.6 minut.
Ankaraspor A.S. U19 przegląd
W bieżącym sezonie U19 Elit B Ankaraspor A.S. U19 rozegrało 7 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 0 zwycięstw, 7 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 0 goli i straciła 11 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -11. Średnio w meczach wyjazdowych Ankaraspor A.S. U19 obie drużyny strzelają około 32.7 bramek. Gracze Ankaraspor A.S. U19 potrzebują około 32.7 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety
Yangon United (Kobiety)-Thitsar Arman (kobiety)
Mistrzostwa Wietnamu. Kobiety
Ha Noi (Kobiety)-Ho Chi Minh City (Kobiety)
Chinese Super League, Kobiety
Guangdong Haiyin (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Guangxi Pingguo (Women)-Beijing Yuhong (kobiety)
Guangdong Province (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Tercera Division, Rezerwy
River Plate Montevideo II-Juventud de Las Piedras II
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Alanyaspor U19 i Ankaraspor A.S. U19 strzelili pierwsi w U19 Elit B sezonu 2024/2025
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Alanyaspor U19 meczów i Ankaraspor A.S. U19 meczów w ramach turnieju U19 Elit B
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Alanyaspor U19 i Ankaraspor A.S. U19 na turnieju U19 Elit B w sezonie 2024/2025
Wskazówki dotyczące zakładów
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Alanyaspor U19 nie zremisowało
6 / 7 ostatnich meczów w U19 Elit B Alanyaspor U19 nie zremisował
1 / 2 of the last matches between the teams ended in a win
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Ankaraspor A.S. U19 nie zremisowało
7 / 7 ostatnich meczów w U19 Elit B Ankaraspor A.S. U19 nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
8 / 10 of last matches Alanyaspor U19 in all competitions had less than 2 goals
5 / 7 of last matches Alanyaspor U19 in U19 Elit B had less than 2 goals
1 / 2 of the last matches between the teams were less than 2 goals
9 / 10 of last matches Ankaraspor A.S. U19 in all competitions had less than 2 goals
6 / 7 of last matches Ankaraspor A.S. U19 in U19 Elit B had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
7 / 10 ostatnich meczów Alanyaspor U19 we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
6 / 7 ostatnich meczów Alanyaspor U19 w U19 Elit B , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
7 / 10 ostatnich meczów Ankaraspor A.S. U19 we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
6 / 7 ostatnich meczów Ankaraspor A.S. U19 w U19 Elit B , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
7 / 10 of last matches in all competitions Alanyaspor U19 played with a score of 0:0
6 / 7 of last matches in U19 Elit B Alanyaspor U19 played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions Ankaraspor A.S. U19 played with a score of 0:0
6 / 7 of last matches in U19 Elit B Ankaraspor A.S. U19 played with a score of 0:0
Postaw:Strzelec pierwszej bramki - X
7 / 10 of last matches in all competitions Alanyaspor U19 played with a score of 0:0
6 / 7 of last matches in U19 Elit B Alanyaspor U19 played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions Ankaraspor A.S. U19 played with a score of 0:0
6 / 7 of last matches in U19 Elit B Ankaraspor A.S. U19 played with a score of 0:0
Postaw:Suma - Poniżej (0.5)
4 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Alanyaspor U19 nie przegrała
3 / 7 ostatnich meczów w U19 Elit B Alanyaspor U19 nie przegrała
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Ankaraspor A.S. U19
Postaw:Podwójna szansa - 1X
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!