Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

Azampur FC Uttara - Abahani Limited Dhaka 24.02.2023prognoza

Przepowiednie meczów

Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Azampur FC Uttara i Abahani Limited Dhaka i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Azampur FC Uttara Abahani Limited Dhaka - Suma - Poniżej (2.5).

24/02/2023

Azampur FC Uttara

04:15

Abahani Limited Dhaka

Bet:Suma - Poniżej (2.5)

Miejsce Zakład

Przegląd meczu

Nadchodzący turniej Bangladesz, Premier League, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Azampur FC Uttara i Abahani Limited Dhaka. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 24.02 w 04:15. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Azampur FC Uttara i Abahani Limited Dhaka poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują

Statystyki porównawcze

Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Azampur FC Uttara i Abahani Limited Dhaka z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.

9
Mecze
10
3
Wygrywa
4
2
Rysuje
3
4
Straty
3
12
Zdobyte
13
13
Przyznany
16
-1
Różnica bramek
-3
2
Średnia bramek w meczu
7
1.3
Gole strzelone na mecz
1.3
1.4
Gole zdobyte na mecz
1.6
2.8
Obie drużyny zdobyły
2.9
32.4'
Minuty/Gol strzelony
31.2'

Azampur FC Uttara przegląd

W bieżącym sezonie Premier League Azampur FC Uttara rozegrało 9 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 4 przegranych i 2 remisów, w tym 3 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 11 miejsca w tabeli. Średnio Azampur FC Uttara strzelił 9 goli i stracił 1 goli na mecz, z różnicą bramek +8. Gdy grają u siebie, Azampur FC Uttara zazwyczaj zdobywa średnio 36 goli na mecz. 1 w meczach na własnym stadionie Azampur FC Uttara strzeliły obie drużyny, co stanowi 25% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Azampur FC Uttara średnio 36 minut.

Abahani Limited Dhaka przegląd

W bieżącym sezonie Premier League Abahani Limited Dhaka rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 5 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 4 zwycięstw, 3 przegranych i Remisy 3. Drużyna strzeliła 22 goli i straciła 17 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +5. Obecnie Abahani Limited Dhaka zajmuje 2 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Abahani Limited Dhaka obie drużyny strzelają około 23.1 bramek. W meczach wyjazdowych Abahani Limited Dhaka obie drużyny strzeliły gola w meczach 8, co stanowi 80% ich meczów wyjazdowych. Gracze Abahani Limited Dhaka potrzebują około 23.1 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.

Ranking

Zespół G Z R S S S P
2. Abahani Limited Dhaka
9 5 3 1 18 10 18
11. Azampur FC Uttara
9 0 2 7 4 21 2

Kto wygra?

Azampur FC Uttara
AZA - %
Abahani Limited Dhaka
ALD - %
rysuje - %

Czy obie drużyny strzelą?

Tak - 50%
Nie - 50%

Kto strzeli pierwszy?

Azampur FC Uttara
AZA - 33%
Abahani Limited Dhaka
ALD - 33%
Bez gola - 34%

Wskazówki dotyczące zakładów

Azampur FC Uttara

7 / 9 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Azampur FC Uttara nie zremisowało

Azampur FC Uttara

7 / 9 ostatnich meczów w Premier League Azampur FC Uttara nie zremisował

Abahani Limited Dhaka

7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Abahani Limited Dhaka nie zremisowało

Abahani Limited Dhaka

7 / 10 ostatnich meczów w Premier League Abahani Limited Dhaka nie zremisował

Postaw:Podwójna szansa - 12

Azampur FC Uttara

5 / 9 of last matches Azampur FC Uttara in all competitions scored at least 1 goal

Azampur FC Uttara

5 / 9 of last matches Azampur FC Uttara in Premier League scored at least 1 goal

Abahani Limited Dhaka

8 / 10 of last matches Abahani Limited Dhaka in all competitions scored at least 1 goal

Abahani Limited Dhaka

8 / 10 of last matches Abahani Limited Dhaka in Premier League scored at least 1 goal

Postaw:Suma - Ponad (0.5)

Azampur FC Uttara

7 / 9 of last matches Azampur FC Uttara in all competitions had less than 2 goals

Azampur FC Uttara

7 / 9 of last matches Azampur FC Uttara in Premier League had less than 2 goals

Abahani Limited Dhaka

5 / 10 of last matches Abahani Limited Dhaka in all competitions had less than 2 goals

Postaw:Suma - Poniżej (1.5)

Azampur FC Uttara

7 / 9 ostatnich meczów Azampur FC Uttara we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Azampur FC Uttara

7 / 9 ostatnich meczów Azampur FC Uttara w Premier League , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie

Azampur FC Uttara

7 / 9 of last matches in all competitions Azampur FC Uttara played with a score of 0:0

Azampur FC Uttara

7 / 9 of last matches in Premier League Azampur FC Uttara played with a score of 0:0

Postaw:Strzelec pierwszej bramki - X

Azampur FC Uttara

7 / 9 of last matches in all competitions Azampur FC Uttara played with a score of 0:0

Azampur FC Uttara

7 / 9 of last matches in Premier League Azampur FC Uttara played with a score of 0:0

Postaw:Suma - Poniżej (0.5)

Czat

Brak wiadomości

Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!