Azul Claro Numazu - Reilac Shiga 14.12.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Azul Claro Numazu i Reilac Shiga i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Azul Claro Numazu Reilac Shiga - Suma - Ponad (0.5).
14/12/2025
Azul Claro Numazu
Reilac Shiga
Bet:Suma - Ponad (0.5)
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej Japonia, J.League 3, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Azul Claro Numazu i Reilac Shiga. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 14.12 w 00:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Azul Claro Numazu i Reilac Shiga poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 4 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 06.12.25, z końcowym wynikiem 3:2. Azul Claro Numazu zwyciężyli w 0 meczów, podczas gdy Reilac Shiga wygrał 3 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 1 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 7-10 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Azul Claro Numazu i Reilac Shiga z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Azul Claro Numazu przegląd
W bieżącym sezonie J.League 3 Azul Claro Numazu rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 2 zwycięstw, 7 przegranych i 1 remisów, w tym 2 wygranych w domu. Średnio Azul Claro Numazu strzelił 14 goli i stracił 17 goli na mecz, z różnicą bramek -3. Gdy grają u siebie, Azul Claro Numazu zazwyczaj zdobywa średnio 29 goli na mecz. 6 w meczach na własnym stadionie Azul Claro Numazu strzeliły obie drużyny, co stanowi 60% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Azul Claro Numazu średnio 29 minut.
Reilac Shiga przegląd
W bieżącym sezonie J.League 3 Reilac Shiga rozegrało 1 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 1 zwycięstw, 0 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 0 goli i straciła 0 goli, co daje różnicę bramek w wysokości 0. Gracze Reilac Shiga potrzebują około 0 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
Premier League
Azam-Dodoma
Namungo-Mtibwa Sugar
Mashujaa FC-Tanzania Prisons
Mbeya City-TRA United
Coastal Union-Pamba Jiji
Fountain Gate FC-Singida Black Stars
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Azul Claro Numazu i Reilac Shiga na turnieju J.League 3 w sezonie 2025/2025
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
9 / 10 of last matches Azul Claro Numazu in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Azul Claro Numazu in J.League 3 had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Reilac Shiga in all competitions had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Azul Claro Numazu nie zremisowało
9 / 10 ostatnich meczów w J.League 3 Azul Claro Numazu nie zremisował
1 / 4 of the last matches between the teams ended in a win
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Reilac Shiga nie zremisowało
1 / 1 ostatnich meczów w J.League 3 Reilac Shiga nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
7 / 10 ostatnich meczów Azul Claro Numazu we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
7 / 10 of last matches Azul Claro Numazu in J.League 3 ended in defeat
1 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Azul Claro Numazu
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Reilac Shiga nie przegrała
1 / 1 ostatnich meczów w J.League 3 Reilac Shiga nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
8 / 10 of last matches Azul Claro Numazu in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Azul Claro Numazu in J.League 3 had less than 2 goals
2 / 4 of the last matches between the teams were less than 2 goals
4 / 10 of last matches Reilac Shiga in all competitions had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
7 / 10 ostatnich meczów Azul Claro Numazu we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
7 / 10 of last matches Azul Claro Numazu in J.League 3 ended in defeat
4 / 10 ostatnich meczów Reilac Shiga we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 1 ostatnich meczów Reilac Shiga w J.League 3 zakończył się jej zwycięstwem
1 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Reilac Shiga
Postaw:1x2 - Z2
2 / 10 of last matches Azul Claro Numazu in all competitions scored at least 2 goals
2 / 10 of last matches Azul Claro Numazu in J.League 3 scored at least 2 goals
2 / 4 of the last matches between the teams was at least 2 goals
6 / 10 of last matches Reilac Shiga in all competitions scored at least 2 goals
1 / 1 of last matches Reilac Shiga in J.League 3 scored at least 2 goals
Postaw:Suma - Ponad (1.5)
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!