Baltsan - Melita St. Julians 19.04.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Baltsan i Melita St. Julians i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Baltsan Melita St. Julians - Punkty obydwu drużyn - Nie.
19/04/2026
Baltsan
Melita St. Julians
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 19.04.2026 19:42
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Malta, Challenge League, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Baltsan i Melita St. Julians. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 19.04 w 08:45. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Baltsan i Melita St. Julians poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 14 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 08.02.26, z końcowym wynikiem 2:0. Baltsan zwyciężyli w 7 meczów, podczas gdy Melita St. Julians wygrał 5 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 2 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 19-16 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Baltsan i Melita St. Julians z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Baltsan przegląd
W bieżącym sezonie Challenge League Baltsan rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 6 zwycięstw, 3 przegranych i 1 remisów, w tym 5 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 1 miejsca w tabeli. Średnio Baltsan strzelił 25 goli i stracił 12 goli na mecz, z różnicą bramek +13. Gdy grają u siebie, Baltsan zazwyczaj zdobywa średnio 24.3 goli na mecz. 5 w meczach na własnym stadionie Baltsan strzeliły obie drużyny, co stanowi 50% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Baltsan średnio 24.3 minut.
Melita St. Julians przegląd
W bieżącym sezonie Challenge League Melita St. Julians rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 4 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 5 zwycięstw, 4 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 15 goli i straciła 17 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -2. Obecnie Melita St. Julians zajmuje 2 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Melita St. Julians obie drużyny strzelają około 28.1 bramek. W meczach wyjazdowych Melita St. Julians obie drużyny strzeliły gola w meczach 6, co stanowi 60% ich meczów wyjazdowych. Gracze Melita St. Julians potrzebują około 28.1 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Balzan | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | 11 | 2 | 2 | 37 | 10 | 35 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2. Melita St. Julians | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | 10 | 2 | 3 | 36 | 17 | 32 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Tercera Division, Rezerwy
River Plate Montevideo II-Juventud de Las Piedras II
Premier League
Sagesse-Tadamon Sour
Super League
Big Bullets-Masters Security
U20 Catarinense, Serie A
Joinville U20-Nacao U20
Premier League
Al Nejmeh-Racing Beirut
Mocambola
Chingale de Tete-Baia de Pemba
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Baltsan i Melita St. Julians strzelili pierwsi w Challenge League sezonu 2025/2026
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Baltsan meczów i Melita St. Julians meczów w ramach turnieju Challenge League
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Baltsan i Melita St. Julians na turnieju Challenge League w sezonie 2025/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
3 / 10 ostatnich meczów Baltsan we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Baltsan in Challenge League ended in defeat
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Baltsan
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Melita St. Julians nie przegrała
6 / 10 ostatnich meczów w Challenge League Melita St. Julians nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Baltsan nie zremisowało
9 / 10 ostatnich meczów w Challenge League Baltsan nie zremisował
8 / 10 of the last matches between the teams ended in a win
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Melita St. Julians nie zremisowało
9 / 10 ostatnich meczów w Challenge League Melita St. Julians nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
6 / 10 ostatnich meczów Baltsan we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
6 / 10 ostatnich meczów Baltsan w Challenge League zakończył się jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Baltsan
4 / 10 ostatnich meczów Melita St. Julians we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 10 of last matches Melita St. Julians in Challenge League ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
4 / 10 ostatnich meczów Baltsan we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
4 / 10 ostatnich meczów Baltsan w Challenge League zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Baltsan w 1 połowie
1 / 10 ostatnich meczów Melita St. Julians w Challenge League zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1
3 / 10 ostatnich meczów Baltsan we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Baltsan w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Baltsan nie przegrała
7 / 10 ostatnich meczów w Challenge League Baltsan nie przegrała
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Melita St. Julians
Postaw:Podwójna szansa - 1X
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 19.04.2026 19:42
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!