Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

Banfield U20 - Central Cordoba de Santiago U20 21.09.2024prognoza

Przepowiednie meczów

Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Banfield U20 i Central Cordoba de Santiago U20 i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Banfield U20 Central Cordoba de Santiago U20 - Podwójna szansa - X2.

21/09/2024

Banfield U20

08:05

Central Cordoba de Santiago U20

Bet:Podwójna szansa - X2

Kursy:2.09

Miejsce Zakład

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 21.09.2024 19:41

Przegląd meczu

Nadchodzący turniej Argentyna, Argentina. Youth League, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Banfield U20 i Central Cordoba de Santiago U20. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 21.09 w 08:05. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Banfield U20 i Central Cordoba de Santiago U20 poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują

Statystyki porównawcze

Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Banfield U20 i Central Cordoba de Santiago U20 z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.

10
Mecze
10
3
Wygrywa
2
2
Rysuje
4
5
Straty
4
12
Zdobyte
12
10
Przyznany
20
+2
Różnica bramek
-8
2
Średnia bramek w meczu
6
1.2
Gole strzelone na mecz
1.2
1
Gole zdobyte na mecz
2
2.2
Obie drużyny zdobyły
3.2
42.2'
Minuty/Gol strzelony
29'

Banfield U20 przegląd

W bieżącym sezonie Argentina. Youth League Banfield U20 rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 5 przegranych i 2 remisów, w tym 1 wygranych w domu. Średnio Banfield U20 strzelił 2 goli i stracił 8 goli na mecz, z różnicą bramek -6. Gdy grają u siebie, Banfield U20 zazwyczaj zdobywa średnio 47.1 goli na mecz. 1 w meczach na własnym stadionie Banfield U20 strzeliły obie drużyny, co stanowi 20% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Banfield U20 średnio 47.1 minut.

Central Cordoba de Santiago U20 przegląd

W bieżącym sezonie Argentina. Youth League Central Cordoba de Santiago U20 rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 2 zwycięstw, 4 przegranych i Remisy 4. Drużyna strzeliła 6 goli i straciła 9 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -3. Średnio w meczach wyjazdowych Central Cordoba de Santiago U20 obie drużyny strzelają około 31.6 bramek. W meczach wyjazdowych Central Cordoba de Santiago U20 obie drużyny strzeliły gola w meczach 4, co stanowi 80% ich meczów wyjazdowych. Gracze Central Cordoba de Santiago U20 potrzebują około 31.6 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.

Kto wygra?

Banfield U20
BAN - %
Central Cordoba de Santiago U20
CEN - %
rysuje - %

Czy obie drużyny strzelą?

Tak - 50%
Nie - 50%

Kto strzeli pierwszy?

Banfield U20
BAN - 33%
Central Cordoba de Santiago U20
CEN - 33%
Bez gola - 34%

Statystyki przedmeczowe

10
Mecze
10
3
Wygrywa
2
2
Rysuje
4
5
Straty
4
12
Zdobyte
12
10
Przyznany
20
+2
Różnica bramek
-8
2
Średnia bramek w meczu
6
1.2
Gole strzelone na mecz
1.2
1
Gole zdobyte na mecz
2
2.2
Obie drużyny zdobyły
3.2
42.2'
Minuty/Gol strzelony
29'

Wskazówki dotyczące zakładów

Banfield U20

7 / 10 of last matches in all competitions Banfield U20 played with a score of 0:0

Banfield U20

7 / 10 of last matches in Argentina. Youth League Banfield U20 played with a score of 0:0

Central Cordoba de Santiago U20

3 / 10 of last matches in all competitions Central Cordoba de Santiago U20 played with a score of 0:0

Central Cordoba de Santiago U20

3 / 10 of last matches in Argentina. Youth League Central Cordoba de Santiago U20 played with a score of 0:0

Postaw:Suma - Poniżej (0.5)

Banfield U20

5 / 10 ostatnich meczów Banfield U20 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Banfield U20

5 / 10 of last matches Banfield U20 in Argentina. Youth League ended in defeat

Central Cordoba de Santiago U20

2 / 10 ostatnich meczów Central Cordoba de Santiago U20 we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

Central Cordoba de Santiago U20

2 / 10 ostatnich meczów Central Cordoba de Santiago U20 w Argentina. Youth League zakończył się jej zwycięstwem

Postaw:1x2 - Z2

Banfield U20

1 / 10 ostatnich meczów Banfield U20 we wszystkich zawodach zakończonych remisem

Banfield U20

2 / 10 ostatnich meczów Banfield U20 w Argentina. Youth League zakończył się remisem

Central Cordoba de Santiago U20

3 / 10 ostatnich meczów Central Cordoba de Santiago U20 we wszystkich zawodach zakończonych remisem

Central Cordoba de Santiago U20

4 / 10 ostatnich meczów Central Cordoba de Santiago U20 w Argentina. Youth League zakończył się remisem

Postaw:1x2 - X

Banfield U20

7 / 10 ostatnich meczów Banfield U20 we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Banfield U20

7 / 10 ostatnich meczów Banfield U20 w Argentina. Youth League , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Central Cordoba de Santiago U20

3 / 10 ostatnich meczów Central Cordoba de Santiago U20 we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Central Cordoba de Santiago U20

3 / 10 ostatnich meczów Central Cordoba de Santiago U20 w Argentina. Youth League , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie

Banfield U20

3 / 10 ostatnich meczów Banfield U20 w Argentina. Youth League zakończył się jego porażką w 1 połowie

Central Cordoba de Santiago U20

1 / 10 ostatnich meczów Central Cordoba de Santiago U20 we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie

Central Cordoba de Santiago U20

2 / 10 ostatnich meczów Central Cordoba de Santiago U20 w Argentina. Youth League zakończonych zwycięstwem w 1 połowie

Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2

Banfield U20

8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Banfield U20 nie zremisowało

Banfield U20

7 / 10 ostatnich meczów w Argentina. Youth League Banfield U20 nie zremisował

Central Cordoba de Santiago U20

5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Central Cordoba de Santiago U20 nie zremisowało

Central Cordoba de Santiago U20

5 / 10 ostatnich meczów w Argentina. Youth League Central Cordoba de Santiago U20 nie zremisował

Postaw:Podwójna szansa - 12

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 21.09.2024 19:41

Czat

Brak wiadomości

Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!