Bischofswerdaer 08 - Lok Stendal 25.10.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Bischofswerdaer 08 i Lok Stendal i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Bischofswerdaer 08 Lok Stendal - Podwójna szansa - 12.
25/10/2025
Bischofswerdaer 08
Lok Stendal
Bet:Podwójna szansa - 12
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej Niemcy, Oberliga NOFV Południe, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Bischofswerdaer 08 i Lok Stendal. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 25.10 w 08:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Bischofswerdaer 08 i Lok Stendal poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 2 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 03.06.18, z końcowym wynikiem 2:2. Bischofswerdaer 08 zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy Lok Stendal wygrał 0 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 1 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 5-2 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Bischofswerdaer 08 i Lok Stendal z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Bischofswerdaer 08 przegląd
W bieżącym sezonie Oberliga NOFV Południe Bischofswerdaer 08 rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 2 zwycięstw, 6 przegranych i 2 remisów, w tym 2 wygranych w domu. Średnio Bischofswerdaer 08 strzelił 8 goli i stracił 21 goli na mecz, z różnicą bramek -13. Gdy grają u siebie, Bischofswerdaer 08 zazwyczaj zdobywa średnio 31 goli na mecz. 6 w meczach na własnym stadionie Bischofswerdaer 08 strzeliły obie drużyny, co stanowi 60% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Bischofswerdaer 08 średnio 31 minut.
Lok Stendal przegląd
W bieżącym sezonie Oberliga NOFV Południe Lok Stendal rozegrało 9 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 2 zwycięstw, 6 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 3 goli i straciła 9 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -6. Średnio w meczach wyjazdowych Lok Stendal obie drużyny strzelają około 30 bramek. W meczach wyjazdowych Lok Stendal obie drużyny strzeliły gola w meczach 3, co stanowi 75% ich meczów wyjazdowych. Gracze Lok Stendal potrzebują około 30 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
National Premier Soccer League
Joy St Louis Park-Minnesota Blizzard FC
USL League Two
Atletico Union-Real Colorado
Mistrzostwa Świata
Niderlandy-Maroko
MLS+
Whitecaps +-Timber +
Timber +-Bulls +
Sounders +-Timber +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Bischofswerdaer 08 i Lok Stendal strzelili pierwsi w Oberliga NOFV Południe sezonu 2025/2026
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Bischofswerdaer 08 meczów i Lok Stendal meczów w ramach turnieju Oberliga NOFV Południe
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Bischofswerdaer 08 i Lok Stendal na turnieju Oberliga NOFV Południe w sezonie 2025/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
9 / 10 of last matches Bischofswerdaer 08 in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Bischofswerdaer 08 in Oberliga NOFV Południe had less than 3 goals
7 / 9 of last matches Lok Stendal in all competitions had less than 3 goals
7 / 9 of last matches Lok Stendal in Oberliga NOFV Południe had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
8 / 10 of last matches Bischofswerdaer 08 in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Bischofswerdaer 08 in Oberliga NOFV Południe had less than 2 goals
7 / 9 of last matches Lok Stendal in all competitions had less than 2 goals
7 / 9 of last matches Lok Stendal in Oberliga NOFV Południe had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
5 / 10 of last matches Bischofswerdaer 08 in all competitions scored at least 1 goal
5 / 10 of last matches Bischofswerdaer 08 in Oberliga NOFV Południe scored at least 1 goal
2 / 2 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
5 / 9 of last matches Lok Stendal in all competitions scored at least 1 goal
5 / 9 of last matches Lok Stendal in Oberliga NOFV Południe scored at least 1 goal
Postaw:Suma - Ponad (0.5)
4 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Bischofswerdaer 08 nie przegrała
4 / 10 ostatnich meczów w Oberliga NOFV Południe Bischofswerdaer 08 nie przegrała
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Lok Stendal
Postaw:Podwójna szansa - 1X
2 / 10 ostatnich meczów Bischofswerdaer 08 we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów Bischofswerdaer 08 w Oberliga NOFV Południe zakończył się jej zwycięstwem
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Bischofswerdaer 08
6 / 9 ostatnich meczów Lok Stendal we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
6 / 9 of last matches Lok Stendal in Oberliga NOFV Południe ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
6 / 10 ostatnich meczów Bischofswerdaer 08 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
6 / 10 of last matches Bischofswerdaer 08 in Oberliga NOFV Południe ended in defeat
3 / 9 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Lok Stendal nie przegrała
3 / 9 ostatnich meczów w Oberliga NOFV Południe Lok Stendal nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!