Club Blooming - Red Bull Bragantino 07.05.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Club Blooming i Red Bull Bragantino i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Club Blooming Red Bull Bragantino - Podwójna szansa - 1X.
07/05/2026
Club Blooming
Red Bull Bragantino
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 08.05.2026 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Ameryka Południowa, Copa Sudamericana, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Club Blooming i Red Bull Bragantino. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 07.05 w 20:30. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Club Blooming i Red Bull Bragantino poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 1 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 16.04.26, z końcowym wynikiem 3:2. Club Blooming zwyciężyli w 0 meczów, podczas gdy Red Bull Bragantino wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 2-3 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Club Blooming i Red Bull Bragantino z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Club Blooming przegląd
W bieżącym sezonie Copa Sudamericana Club Blooming rozegrało 4 meczów. Klub zanotował 1 zwycięstw, 2 przegranych i 1 remisów, w tym 1 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 4 miejsca w tabeli. Średnio Club Blooming strzelił 4 goli i stracił 1 goli na mecz, z różnicą bramek +3. Gdy grają u siebie, Club Blooming zazwyczaj zdobywa średnio 36 goli na mecz. 1 w meczach na własnym stadionie Club Blooming strzeliły obie drużyny, co stanowi 50% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Club Blooming średnio 36 minut.
Red Bull Bragantino przegląd
W bieżącym sezonie Copa Sudamericana Red Bull Bragantino rozegrało 3 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 1 zwycięstw, 2 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 0 goli i straciła 1 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -1. Obecnie Red Bull Bragantino zajmuje 3 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Red Bull Bragantino obie drużyny strzelają około 90 bramek. Gracze Red Bull Bragantino potrzebują około 90 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. Club Blooming | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3. Red Bull Bragantino | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Klubowe Mecze Towarzyski
Zalaegerszegi TE FC-Ajka
Malaysian President's Cup
Penang (Youth)-Kedah (Youth)
Kuala Lumpur (Youth)-Selangor (Młodzież)
U23 Queensland NPL
Queensland State Team U23-Peninsula Power U23
Klubowe Mecze Towarzyski
Baník Ostrawa-Hanacka Slavia Kromeriz
Odra Opole-Pardubice
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Club Blooming i Red Bull Bragantino strzelili pierwsi w Copa Sudamericana sezonu 2026/2026
Bramki Czas
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Club Blooming meczów i Red Bull Bragantino meczów w ramach turnieju Copa Sudamericana
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Club Blooming i Red Bull Bragantino na turnieju Copa Sudamericana w sezonie 2026/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
3 / 10 ostatnich meczów Club Blooming we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
2 / 4 ostatnich meczów Club Blooming w Copa Sudamericana , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów Red Bull Bragantino we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
2 / 3 ostatnich meczów Red Bull Bragantino w Copa Sudamericana , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
4 / 10 ostatnich meczów Club Blooming we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 4 of last matches Club Blooming in Copa Sudamericana ended in defeat
5 / 10 ostatnich meczów Red Bull Bragantino we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 3 ostatnich meczów Red Bull Bragantino w Copa Sudamericana zakończył się jej zwycięstwem
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Red Bull Bragantino
Postaw:1x2 - Z2
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Club Blooming nie zremisowało
3 / 4 ostatnich meczów w Copa Sudamericana Club Blooming nie zremisował
1 / 1 of the last matches between the teams ended in a win
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Red Bull Bragantino nie zremisowało
3 / 3 ostatnich meczów w Copa Sudamericana Red Bull Bragantino nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
1 / 4 ostatnich meczów Club Blooming w Copa Sudamericana zakończył się jego porażką w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Red Bull Bragantino we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
4 / 10 ostatnich meczów Club Blooming we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 4 of last matches Club Blooming in Copa Sudamericana ended in defeat
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Club Blooming
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Red Bull Bragantino nie przegrała
1 / 3 ostatnich meczów w Copa Sudamericana Red Bull Bragantino nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
1 / 10 ostatnich meczów Club Blooming we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
2 / 10 ostatnich meczów Red Bull Bragantino we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 08.05.2026 19:40
Blooming SC nie przegrał żadnego z 11 swoich ostatnich meczy u siebie.
Blooming SC stracił gola w każdym ze swoich ostatnich 7 meczy.
Red Bull Bragantino SP stracił gola w każdym ze swoich ostatnich 8 meczy.
Blooming SC wygrywa 1. połowę w 38% swoich meczy, Red Bull Bragantino SP w 29% swoich meczy.
Blooming SC wygrywa 38% połowy meczu, Red Bull Bragantino SP wygrywa 29%.
Zwycięzcą ich ostatniego spotkania był Red Bull Bragantino SP.
W ich ostatnim spotkaniu Red Bull Bragantino SP wygrał 1 golami.
Gdy Blooming SC prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 82% swoich meczy.
Gdy Red Bull Bragantino SP prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 54% swoich meczy.
Gdy Blooming SC przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 33% swoich meczy.
Gdy Red Bull Bragantino SP przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 6% swoich meczy.
Występy Red Bull Bragantino SP w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Blooming SC.
Obie drużyny przegrały swój ostatni mecz.
Obie drużyny nie zdobyły gola w ich ostatnim meczu.
Blooming SC zdobywa 2.16 gole grając u siebie, a Red Bull Bragantino SP strzela 0.76 gole grając na wyjeździe (średnio).
W Copa Sudamericana Blooming SC ma lepsze osiągnięcia niż Red Bull Bragantino SP.
Red Bull Bragantino SP ma pasmo 2 meczy z 0 zdobytymi golami.
Obie drużyny nie wygrały swojego ostatniego meczu w Copa Sudamericana.
Juan Gabriel Valverde Rivera musi uważać w dzisiejszym spotkaniu. Jeśli zobaczy żółtą kartkę - jego 3 w sezonie, to nie zagra w przyszłym meczu.
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!