Bnei Yehuda Tel Aviv U19 - Hapoel Beer Sheva U19 02.06.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Bnei Yehuda Tel Aviv U19 i Hapoel Beer Sheva U19 i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Bnei Yehuda Tel Aviv U19 Hapoel Beer Sheva U19 - 1x2 - Z2.
02/06/2026
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
Hapoel Beer Sheva U19
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 02.06.2026 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Izrael, Puchar Izraela do 19 lat, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Bnei Yehuda Tel Aviv U19 i Hapoel Beer Sheva U19. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 02.06 w 13:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Bnei Yehuda Tel Aviv U19 i Hapoel Beer Sheva U19 poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 9 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 13.12.25, z końcowym wynikiem 0:1. Bnei Yehuda Tel Aviv U19 zwyciężyli w 3 meczów, podczas gdy Hapoel Beer Sheva U19 wygrał 5 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 1 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 16-19 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Bnei Yehuda Tel Aviv U19 i Hapoel Beer Sheva U19 z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Bnei Yehuda Tel Aviv U19 przegląd
W bieżącym sezonie Puchar Izraela do 19 lat Bnei Yehuda Tel Aviv U19 rozegrało 2 meczów. Klub zanotował 1 zwycięstw, 0 przegranych i 1 remisów, w tym 1 wygranych w domu. Średnio Bnei Yehuda Tel Aviv U19 strzelił 1 goli i stracił 0 goli na mecz, z różnicą bramek +1. Gdy grają u siebie, Bnei Yehuda Tel Aviv U19 zazwyczaj zdobywa średnio 97 goli na mecz. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Bnei Yehuda Tel Aviv U19 średnio 97 minut.
Hapoel Beer Sheva U19 przegląd
W bieżącym sezonie Puchar Izraela do 19 lat Hapoel Beer Sheva U19 rozegrało 2 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 2 zwycięstw, 0 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 3 goli i straciła 1 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +2. Średnio w meczach wyjazdowych Hapoel Beer Sheva U19 obie drużyny strzelają około 24.3 bramek. W meczach wyjazdowych Hapoel Beer Sheva U19 obie drużyny strzeliły gola w meczach 1, co stanowi 100% ich meczów wyjazdowych. Gracze Hapoel Beer Sheva U19 potrzebują około 24.3 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
Klubowe Mecze Towarzyski
Ayr United-Dumbarton
Alloa Athletic-Livingston
Mold Alexandra-Airbus UK Broughton
Raith Rovers-Edinburgh FC
Clachnacuddin-Ross Country
Queen's Park-Clyde
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Bnei Yehuda Tel Aviv U19 i Hapoel Beer Sheva U19 strzelili pierwsi w Puchar Izraela do 19 lat sezonu
Bramki Czas
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Bnei Yehuda Tel Aviv U19 meczów i Hapoel Beer Sheva U19 meczów w ramach turnieju Puchar Izraela do 19 lat
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Bnei Yehuda Tel Aviv U19 i Hapoel Beer Sheva U19 na turnieju Puchar Izraela do 19 lat w sezonie
Wskazówki dotyczące zakładów
1 / 10 ostatnich meczów Bnei Yehuda Tel Aviv U19 we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
1 / 10 ostatnich meczów Hapoel Beer Sheva U19 we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
1 / 2 ostatnich meczów Hapoel Beer Sheva U19 w Puchar Izraela do 19 lat zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
3 / 9 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Hapoel Beer Sheva U19 w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
4 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Bnei Yehuda Tel Aviv U19 nie przegrała
2 / 2 ostatnich meczów w Puchar Izraela do 19 lat Bnei Yehuda Tel Aviv U19 nie przegrała
2 / 9 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Hapoel Beer Sheva U19
Postaw:Podwójna szansa - 1X
2 / 10 ostatnich meczów Bnei Yehuda Tel Aviv U19 we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
1 / 2 ostatnich meczów Bnei Yehuda Tel Aviv U19 w Puchar Izraela do 19 lat , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
1 / 10 ostatnich meczów Hapoel Beer Sheva U19 we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
2 / 10 ostatnich meczów Bnei Yehuda Tel Aviv U19 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 9 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Bnei Yehuda Tel Aviv U19
3 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Hapoel Beer Sheva U19 nie przegrała
2 / 2 ostatnich meczów w Puchar Izraela do 19 lat Hapoel Beer Sheva U19 nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Bnei Yehuda Tel Aviv U19 nie zremisowało
1 / 2 ostatnich meczów w Puchar Izraela do 19 lat Bnei Yehuda Tel Aviv U19 nie zremisował
4 / 9 of the last matches between the teams ended in a win
4 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Hapoel Beer Sheva U19 nie zremisowało
2 / 2 ostatnich meczów w Puchar Izraela do 19 lat Hapoel Beer Sheva U19 nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
3 / 10 ostatnich meczów Bnei Yehuda Tel Aviv U19 we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
2 / 9 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Bnei Yehuda Tel Aviv U19 w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Hapoel Beer Sheva U19 we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
1 / 2 ostatnich meczów Hapoel Beer Sheva U19 w Puchar Izraela do 19 lat zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 02.06.2026 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!