Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

BO Rangers FC - CR Belouizdad 17.09.2023prognoza

Przepowiednie meczów

Zebraliśmy wszystkie dostępne dane BO Rangers FC i CR Belouizdad i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla BO Rangers FC CR Belouizdad - Suma - Poniżej (2.5).

17/09/2023

BO Rangers FC

12:00

CR Belouizdad

Bet:Suma - Poniżej (2.5)

Miejsce Zakład

Przegląd meczu

Nadchodzący turniej Afryka, CAF Liga Mistrzów, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy BO Rangers FC i CR Belouizdad. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 17.09 w 12:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla BO Rangers FC i CR Belouizdad poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują

H2H i poprzednie wyniki

W sumie 1 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 10.09.22, z końcowym wynikiem 0:0. BO Rangers FC zwyciężyli w 0 meczów, podczas gdy CR Belouizdad wygrał 0 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 1 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 0-0 między dwiema drużynami.

Łeb w łeb

Wygrywa
Rysuje
Wygrywa
0
1
2

Statystyki porównawcze

Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn BO Rangers FC i CR Belouizdad z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.

3
Mecze
10
1
Wygrywa
4
2
Rysuje
2
2
Zdobyte
14
1
Przyznany
15
+1
Różnica bramek
-1
1
Średnia bramek w meczu
7
0.7
Gole strzelone na mecz
1.4
0.3
Gole zdobyte na mecz
1.5
1
Obie drużyny zdobyły
2.9
90'
Minuty/Gol strzelony
32'

BO Rangers FC przegląd

W bieżącym sezonie CAF Liga Mistrzów BO Rangers FC rozegrało 3 meczów. Klub zanotował 1 zwycięstw, 0 przegranych i 2 remisów, w tym 0 wygranych w domu. Średnio BO Rangers FC strzelił 1 goli i stracił 1 goli na mecz, z różnicą bramek 0. Gdy grają u siebie, BO Rangers FC zazwyczaj zdobywa średnio 90 goli na mecz. 1 w meczach na własnym stadionie BO Rangers FC strzeliły obie drużyny, co stanowi 50% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie BO Rangers FC średnio 90 minut.

CR Belouizdad przegląd

W bieżącym sezonie CAF Liga Mistrzów CR Belouizdad rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 4 zwycięstw, 5 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 3 goli i straciła 5 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -2. Średnio w meczach wyjazdowych CR Belouizdad obie drużyny strzelają około 67.5 bramek. W meczach wyjazdowych CR Belouizdad obie drużyny strzeliły gola w meczach 2, co stanowi 33% ich meczów wyjazdowych. Gracze CR Belouizdad potrzebują około 67.5 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.

Kto wygra?

BO Rangers FC
RAN - %
CR Belouizdad
CRB - %
rysuje - %

Czy obie drużyny strzelą?

Tak - 50%
Nie - 50%

Kto strzeli pierwszy?

BO Rangers FC
RAN - 33%
CR Belouizdad
CRB - 33%
Bez gola - 34%

Handicap Bramek

Pełny czas
1st half/2nd half
Handicap
BO Rangers FC RAN CR Belouizdad CRB
+2.5
0%
90%
+1.5
0%
90%
+0.5
0%
80%
-0.5
0%
50%
-1.5
0%
30%
-2.5
0%
0%
Handicap
BO Rangers FC RAN CR Belouizdad CRB
+1.5 1P
0%
70%
+1.5 2P
0%
80%
+0.5 1P
0%
70%
+ 0.5 2P
0%
80%
-0.5 1P
0%
40%
-0.5 2P
0%
20%
-1.5 1P
0%
10%
-1.5 2P
0%
0%

Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju

Kartki Statystyki

Całkowite Kartki / Mecz
BO Rangers FC RAN CR Belouizdad CRB
2
0
2

Całkowite kartki na mecz dla BO Rangers FC i CR Belouizdad na turnieju CAF Liga Mistrzów w sezonie 2023/2024

Całkowite Kartki
Kartki Drużyny/Kartki Przeciwko
Całkowite Kartki
BO Rangers FC RAN CR Belouizdad CRB
Średnia
Powyżej 2.5
0%
60%
30%
Powyżej 3.5
0%
30%
15%
Powyżej 4.5
0%
20%
35%
Powyżej 5.5
0%
20%
10%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Kartki Drużyny
BO Rangers FC RAN CR Belouizdad CRB
Średnia
Powyżej 0.5
0%
80%
40%
Powyżej 1.5
0%
40%
20%
Powyżej 2.5
0%
20%
10%
Powyżej 3.5
0%
20%
10%
Kartki Przeciwko
BO Rangers FC RAN CR Belouizdad CRB
Średnia
Powyżej 0.5
0%
60%
30%
Powyżej 1.5
0%
50%
25%
Powyżej 2.5
0%
10%
5%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%

Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju

Wskazówki dotyczące zakładów

BO Rangers FC

3 / 3 of last matches BO Rangers FC in all competitions had less than 2 goals

BO Rangers FC

3 / 3 of last matches BO Rangers FC in CAF Liga Mistrzów had less than 2 goals

BO Rangers FC CR Belouizdad

1 / 1 of the last matches between the teams were less than 2 goals

CR Belouizdad

7 / 10 of last matches CR Belouizdad in all competitions had less than 2 goals

CR Belouizdad

8 / 10 of last matches CR Belouizdad in CAF Liga Mistrzów had less than 2 goals

Postaw:Suma - Poniżej (1.5)

BO Rangers FC

2 / 3 of last matches BO Rangers FC in all competitions scored at least 1 goal

BO Rangers FC

2 / 3 of last matches BO Rangers FC in CAF Liga Mistrzów scored at least 1 goal

CR Belouizdad

8 / 10 of last matches CR Belouizdad in all competitions scored at least 1 goal

CR Belouizdad

7 / 10 of last matches CR Belouizdad in CAF Liga Mistrzów scored at least 1 goal

Postaw:Suma - Ponad (0.5)

BO Rangers FC

1 / 3 ostatnich meczów we wszystkich zawodach BO Rangers FC nie zremisowało

BO Rangers FC

1 / 3 ostatnich meczów w CAF Liga Mistrzów BO Rangers FC nie zremisował

CR Belouizdad

7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach CR Belouizdad nie zremisowało

CR Belouizdad

9 / 10 ostatnich meczów w CAF Liga Mistrzów CR Belouizdad nie zremisował

Postaw:Podwójna szansa - 12

BO Rangers FC

2 / 3 of last matches in all competitions BO Rangers FC played with a score of 0:0

BO Rangers FC

2 / 3 of last matches in CAF Liga Mistrzów BO Rangers FC played with a score of 0:0

BO Rangers FC CR Belouizdad

1 / 1 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0

CR Belouizdad

3 / 10 of last matches in all competitions CR Belouizdad played with a score of 0:0

CR Belouizdad

7 / 10 of last matches in CAF Liga Mistrzów CR Belouizdad played with a score of 0:0

Postaw:Strzelec pierwszej bramki - X

BO Rangers FC

2 / 3 ostatnich meczów BO Rangers FC we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

BO Rangers FC

2 / 3 ostatnich meczów BO Rangers FC w CAF Liga Mistrzów , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

BO Rangers FC CR Belouizdad

1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki

CR Belouizdad

3 / 10 ostatnich meczów CR Belouizdad we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

CR Belouizdad

7 / 10 ostatnich meczów CR Belouizdad w CAF Liga Mistrzów , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie

BO Rangers FC

2 / 3 of last matches in all competitions BO Rangers FC played with a score of 0:0

BO Rangers FC

2 / 3 of last matches in CAF Liga Mistrzów BO Rangers FC played with a score of 0:0

BO Rangers FC CR Belouizdad

1 / 1 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0

CR Belouizdad

3 / 10 of last matches in all competitions CR Belouizdad played with a score of 0:0

CR Belouizdad

7 / 10 of last matches in CAF Liga Mistrzów CR Belouizdad played with a score of 0:0

Postaw:Suma - Poniżej (0.5)

Czat

Brak wiadomości

Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!