Brighton & Hove Albion - Arsenal 04.03.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Brighton & Hove Albion i Arsenal i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Brighton & Hove Albion Arsenal - Podwójna szansa - 1X.
04/03/2026
Brighton & Hove Albion
Arsenal
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 04.03.2026 18:41
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Anglii, Premier League, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Brighton & Hove Albion i Arsenal. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 04.03 w 14:30. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Brighton & Hove Albion i Arsenal poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 21 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 27.12.25, z końcowym wynikiem 2:1. Brighton & Hove Albion zwyciężyli w 6 meczów, podczas gdy Arsenal wygrał 10 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 5 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 25-33 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Brighton & Hove Albion i Arsenal z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Brighton & Hove Albion przegląd
W bieżącym sezonie Premier League Brighton & Hove Albion rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 3 przegranych i 4 remisów, w tym 4 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 11 miejsca w tabeli. Średnio Brighton & Hove Albion strzelił 15 goli i stracił 10 goli na mecz, z różnicą bramek +5. Gdy grają u siebie, Brighton & Hove Albion zazwyczaj zdobywa średnio 36 goli na mecz. 6 w meczach na własnym stadionie Brighton & Hove Albion strzeliły obie drużyny, co stanowi 60% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Brighton & Hove Albion średnio 36 minut.
Arsenal przegląd
W bieżącym sezonie Premier League Arsenal rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 4 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 5 zwycięstw, 1 przegranych i Remisy 4. Drużyna strzeliła 19 goli i straciła 11 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +8. Obecnie Arsenal zajmuje 1 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Arsenal obie drużyny strzelają około 30 bramek. W meczach wyjazdowych Arsenal obie drużyny strzeliły gola w meczach 7, co stanowi 70% ich meczów wyjazdowych. Gracze Arsenal potrzebują około 30 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Arsenal | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | 19 | 7 | 3 | 58 | 22 | 64 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11. Brighton & Hove Albion | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | 9 | 10 | 9 | 38 | 35 | 37 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
MLS+
D.C.United +-Minnesota +
Crew +-Minnesota +
D.C.United +-Crew +
Dallas +-Minnesota +
Dallas +-D.C.United +
Dallas +-Crew +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Brighton & Hove Albion i Arsenal strzelili pierwsi w Premier League sezonu 2025/2026
Bramki Czas
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Brighton & Hove Albion meczów i Arsenal meczów w ramach turnieju Premier League
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Brighton & Hove Albion i Arsenal na turnieju Premier League w sezonie 2025/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
4 / 10 ostatnich meczów Brighton & Hove Albion we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Brighton & Hove Albion in Premier League ended in defeat
7 / 10 ostatnich meczów Arsenal we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów Arsenal w Premier League zakończył się jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Arsenal
Postaw:1x2 - Z2
4 / 10 ostatnich meczów Brighton & Hove Albion we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów Brighton & Hove Albion w Premier League , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów Arsenal we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów Arsenal w Premier League , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Brighton & Hove Albion nie zremisowało
6 / 10 ostatnich meczów w Premier League Brighton & Hove Albion nie zremisował
8 / 10 of the last matches between the teams ended in a win
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Arsenal nie zremisowało
6 / 10 ostatnich meczów w Premier League Arsenal nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
2 / 10 ostatnich meczów Brighton & Hove Albion w Premier League zakończył się jego porażką w 1 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Arsenal we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
4 / 10 ostatnich meczów Arsenal w Premier League zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Arsenal w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
2 / 10 ostatnich meczów Brighton & Hove Albion we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
2 / 10 ostatnich meczów Brighton & Hove Albion w Premier League zakończył się jego porażką w 2 połowie
4 / 10 ostatnich meczów Arsenal we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
5 / 10 ostatnich meczów Arsenal w Premier League zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Arsenal w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
4 / 10 ostatnich meczów Brighton & Hove Albion we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Brighton & Hove Albion in Premier League ended in defeat
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Brighton & Hove Albion
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Arsenal nie przegrała
9 / 10 ostatnich meczów w Premier League Arsenal nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 04.03.2026 18:41
Bilans Brighton & Hove Albion w ostatnich 10 meczach u siebie z Arsenal FC to: 2 zwycięstwa, 3 remisy i 5 porażki. Różnica bramek: 18-12 dla Arsenal FC.
Podczas ostatnich 21 spotkań, Brighton & Hove Albion wygrał 6 razy, były 5 remisy, a Arsenal FC wygrał 10 razy. Różnica bramek to 33-25 na korzyść Arsenal FC.
Brighton & Hove Albion's ostatnie zwycięstwo u siebie przeciwko Arsenal FC było w 2020.
Mecze w ostatnim sezonie: 1-1 ((Brighton & Hove Albion u siebie) i 1-1 (Arsenal FC u siebie).
Czy wiecie, że 32% strzelonych bramek Brighton & Hove Albion zdobywa między minutami 76-90?
Czy wiecie, że 25% strzelonych bramek Arsenal FC zdobywa między minutami 46-60?
Arsenal FC nie przegrał ostatnich 8 spotkań.
Arsenal FC nie przegrał żadnego z 11 swoich ostatnich meczy na wyjeździe.
Brighton & Hove Albion nie strzelił gola w 2 z ich 14 meczy u siebie w Premier League w tym sezonie.
Arsenal FC nie strzelił gola w 2 z ich 15 meczy na wyjeździe w Premier League w tym sezonie.
Brighton & Hove Albion's bilans meczy u siebie w tym sezonie: 5-6-2.
Daniel Nii Tackie Mensah Welbeck jest w Brighton & Hove Albion najlepszym strzelcem z liczbą 10 goli. Viktor Einar Gyokeres strzelił 10 razy dla Arsenal FC.
Arsenal FC zdobywał przynajmniej jednego gola w 10 kolejnych meczach.
Brighton & Hove Albion wygrywa 1. połowę w 34% swoich meczy, Arsenal FC w 50% swoich meczy.
Brighton & Hove Albion wygrywa 34% połowy meczu, Arsenal FC wygrywa 50%.
Zwycięzcą ich ostatniego spotkania był Arsenal FC.
W ich ostatnim spotkaniu Arsenal FC wygrał 1 golami.
Gdy Brighton & Hove Albion prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 46% swoich meczy.
Gdy Arsenal FC prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 84% swoich meczy.
Gdy Brighton & Hove Albion przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 50% swoich meczy.
Gdy Arsenal FC przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 30% swoich meczy.
W Premier League Arsenal FC ma lepsze osiągnięcia niż Brighton & Hove Albion.
Występy Arsenal FC w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Brighton & Hove Albion.
Arsenal FC przegrał tylko 0 ze swoich 5 meczy przeciwko Brighton & Hove Albion (we wszystkich rozgrywkach).
W ostatnich 5 ich spotkaniach Brighton & Hove Albion wygrał 0, Arsenal FC wygrał 3, 2 zremisowano.
Arsenal FC przegrał tylko 0 ze swoich 5 meczy Premier League przeciwko Brighton & Hove Albion.
Brighton & Hove Albion wygrał tylko 0 ze swoich 5 meczy Premier League przeciwko Arsenal FC.
Brighton & Hove Albion zdobywa 0.6 gole w meczu przeciwko Arsenal FC, a Arsenal FC strzela 1.8 przeciwko Brighton & Hove Albion (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między Brighton & Hove Albion i Arsenal FC to 2.4.
Średnia liczba goli w pierwszej połowie w spotkaniach między Brighton & Hove Albion i Arsenal FC to 0.8.
Brighton & Hove Albion zdobywa 1.65 gole grając u siebie, a Arsenal FC strzela 2.17 gole grając na wyjeździe (średnio).
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!