Bulawayo Chiefs FC - ZPC Kariba 19.08.2023prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Bulawayo Chiefs FC i ZPC Kariba i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Bulawayo Chiefs FC ZPC Kariba - Suma - Poniżej (2.5).
19/08/2023
Bulawayo Chiefs FC
ZPC Kariba
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 19.08.2023 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Zimbabwe, Premier Soccer League, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Bulawayo Chiefs FC i ZPC Kariba. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 19.08 w 09:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Bulawayo Chiefs FC i ZPC Kariba poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 7 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 27.03.23, z końcowym wynikiem 1:0. Bulawayo Chiefs FC zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy ZPC Kariba wygrał 4 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 2 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 2-8 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Bulawayo Chiefs FC i ZPC Kariba z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Bulawayo Chiefs FC przegląd
W bieżącym sezonie Premier Soccer League Bulawayo Chiefs FC rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 5 przegranych i 2 remisów, w tym 4 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 8 miejsca w tabeli. Średnio Bulawayo Chiefs FC strzelił 13 goli i stracił 10 goli na mecz, z różnicą bramek +3. Gdy grają u siebie, Bulawayo Chiefs FC zazwyczaj zdobywa średnio 39.1 goli na mecz. 6 w meczach na własnym stadionie Bulawayo Chiefs FC strzeliły obie drużyny, co stanowi 60% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Bulawayo Chiefs FC średnio 39.1 minut.
ZPC Kariba przegląd
W bieżącym sezonie Premier Soccer League ZPC Kariba rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 4 zwycięstw, 4 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 6 goli i straciła 16 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -10. Obecnie ZPC Kariba zajmuje 10 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych ZPC Kariba obie drużyny strzelają około 40.9 bramek. W meczach wyjazdowych ZPC Kariba obie drużyny strzeliły gola w meczach 5, co stanowi 50% ich meczów wyjazdowych. Gracze ZPC Kariba potrzebują około 40.9 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Bulawayo Chiefs FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | 6 | 5 | 7 | 23 | 21 | 23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. ZPC Kariba | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | 6 | 4 | 8 | 13 | 23 | 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Bulawayo Chiefs FC i ZPC Kariba na turnieju Premier Soccer League w sezonie 2023/2023
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
5 / 10 ostatnich meczów Bulawayo Chiefs FC we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Bulawayo Chiefs FC in Premier Soccer League ended in defeat
4 / 10 ostatnich meczów ZPC Kariba we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów ZPC Kariba w Premier Soccer League zakończył się jej zwycięstwem
4 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem ZPC Kariba
Postaw:1x2 - Z2
4 / 10 ostatnich meczów Bulawayo Chiefs FC we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
4 / 10 ostatnich meczów Bulawayo Chiefs FC w Premier Soccer League zakończył się jego porażką w 2 połowie
2 / 10 ostatnich meczów ZPC Kariba we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
2 / 10 ostatnich meczów ZPC Kariba w Premier Soccer League zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
3 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem ZPC Kariba w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Bulawayo Chiefs FC nie zremisowało
8 / 10 ostatnich meczów w Premier Soccer League Bulawayo Chiefs FC nie zremisował
5 / 7 of the last matches between the teams ended in a win
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach ZPC Kariba nie zremisowało
8 / 10 ostatnich meczów w Premier Soccer League ZPC Kariba nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
5 / 10 ostatnich meczów Bulawayo Chiefs FC we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Bulawayo Chiefs FC in Premier Soccer League ended in defeat
4 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Bulawayo Chiefs FC
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach ZPC Kariba nie przegrała
6 / 10 ostatnich meczów w Premier Soccer League ZPC Kariba nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
3 / 10 ostatnich meczów Bulawayo Chiefs FC we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów ZPC Kariba we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
3 / 10 ostatnich meczów ZPC Kariba w Premier Soccer League zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
3 / 10 ostatnich meczów Bulawayo Chiefs FC we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Bulawayo Chiefs FC w Premier Soccer League zakończył się jej zwycięstwem
1 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Bulawayo Chiefs FC
4 / 10 ostatnich meczów ZPC Kariba we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 10 of last matches ZPC Kariba in Premier Soccer League ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 19.08.2023 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!