Juventud de Las Piedras - Cerro Largo 02.08.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Juventud de Las Piedras i Cerro Largo i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Juventud de Las Piedras Cerro Largo - 1x2 - Z1.
02/08/2025
Juventud de Las Piedras
Cerro Largo
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 02.08.2025 19:42
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Urugwaj, Primera Division, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Juventud de Las Piedras i Cerro Largo. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 02.08 w 10:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Juventud de Las Piedras i Cerro Largo poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 12 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 31.01.25, z końcowym wynikiem 1:1. Juventud de Las Piedras zwyciężyli w 4 meczów, podczas gdy Cerro Largo wygrał 5 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 3 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 13-15 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Juventud de Las Piedras i Cerro Largo z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Juventud de Las Piedras przegląd
W bieżącym sezonie Primera Division Juventud de Las Piedras rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 7 zwycięstw, 2 przegranych i 1 remisów, w tym 9 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 3 miejsca w tabeli. Średnio Juventud de Las Piedras strzelił 19 goli i stracił 8 goli na mecz, z różnicą bramek +11. Gdy grają u siebie, Juventud de Las Piedras zazwyczaj zdobywa średnio 33.3 goli na mecz. 5 w meczach na własnym stadionie Juventud de Las Piedras strzeliły obie drużyny, co stanowi 50% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Juventud de Las Piedras średnio 33.3 minut.
Cerro Largo przegląd
W bieżącym sezonie Primera Division Cerro Largo rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 1 zwycięstw, 5 przegranych i Remisy 4. Drużyna strzeliła 7 goli i straciła 13 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -6. Obecnie Cerro Largo zajmuje 8 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Cerro Largo obie drużyny strzelają około 45 bramek. W meczach wyjazdowych Cerro Largo obie drużyny strzeliły gola w meczach 4, co stanowi 40% ich meczów wyjazdowych. Gracze Cerro Largo potrzebują około 45 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Juventud de Las Piedras | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | 9 | 3 | 3 | 23 | 15 | 30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8. Cerro Largo | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | 5 | 6 | 4 | 15 | 16 | 21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
MLS+
Detroit +-Las Vegas +
Detroit +-Memphis +
Las Vegas +-Memphis +
Chivas +-Detroit +
Chivas +-Las Vegas +
Chivas +-Memphis +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Juventud de Las Piedras i Cerro Largo strzelili pierwsi w Primera Division sezonu 2025/2025
Bramki Czas
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Juventud de Las Piedras meczów i Cerro Largo meczów w ramach turnieju Primera Division
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Juventud de Las Piedras i Cerro Largo na turnieju Primera Division w sezonie 2025/2025
Wskazówki dotyczące zakładów
2 / 10 ostatnich meczów Juventud de Las Piedras we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
2 / 10 ostatnich meczów Juventud de Las Piedras w Primera Division zakończył się jego porażką w 2 połowie
4 / 10 ostatnich meczów Cerro Largo we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
4 / 10 ostatnich meczów Cerro Largo w Primera Division zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Cerro Largo w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Juventud de Las Piedras nie zremisowało
9 / 10 ostatnich meczów w Primera Division Juventud de Las Piedras nie zremisował
8 / 10 of the last matches between the teams ended in a win
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Cerro Largo nie zremisowało
6 / 10 ostatnich meczów w Primera Division Cerro Largo nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
4 / 10 ostatnich meczów Juventud de Las Piedras we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Juventud de Las Piedras w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Cerro Largo we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
3 / 10 ostatnich meczów Cerro Largo w Primera Division zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
4 / 10 ostatnich meczów Juventud de Las Piedras we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów Juventud de Las Piedras w Primera Division , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów Cerro Largo we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów Cerro Largo w Primera Division , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
2 / 10 ostatnich meczów Juventud de Las Piedras we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 10 of last matches Juventud de Las Piedras in Primera Division ended in defeat
1 / 10 ostatnich meczów Cerro Largo we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 10 ostatnich meczów Cerro Largo w Primera Division zakończył się jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Cerro Largo
Postaw:1x2 - Z2
1 / 10 ostatnich meczów Juventud de Las Piedras we wszystkich zawodach zakończonych remisem
1 / 10 ostatnich meczów Juventud de Las Piedras w Primera Division zakończył się remisem
1 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
4 / 10 ostatnich meczów Cerro Largo we wszystkich zawodach zakończonych remisem
4 / 10 ostatnich meczów Cerro Largo w Primera Division zakończył się remisem
1 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 02.08.2025 19:42
Bilans Juventud de Las Piedras w ostatnich 5 meczach u siebie z Cerro Largo FC to: 2 zwycięstwa, 1 remisy i 2 porażki. Różnica bramek: 6-5 dla Cerro Largo FC.
Podczas ostatnich 11 spotkań, Juventud de Las Piedras wygrał 4 razy, były 2 remisy, a Cerro Largo FC wygrał 5 razy. Różnica bramek to 15-13 na korzyść Cerro Largo FC.
Juventud de Las Piedras wygrał 7 meczy u siebie z rzędu.
Od 8 spotkań Cerro Largo FC pozostaje bez wygranej.
Juventud de Las Piedras zdobywał przynajmniej jednego gola w 9 kolejnych meczach.
Juventud de Las Piedras wygrywa 1. połowę w 19% swoich meczy, Cerro Largo FC w 19% swoich meczy.
Juventud de Las Piedras wygrywa 19% połowy meczu, Cerro Largo FC wygrywa 19%.
W ich ostatnim spotkaniu był remis. (1- 1)
Gdy Juventud de Las Piedras prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 100% swoich meczy.
Gdy Cerro Largo FC prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 60% swoich meczy.
Gdy Juventud de Las Piedras przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 11% swoich meczy.
Gdy Cerro Largo FC przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 0% swoich meczy.
W Primera Division Juventud de Las Piedras ma lepsze osiągnięcia niż Cerro Largo FC.
Występy Juventud de Las Piedras w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Cerro Largo FC.
Cerro Largo FC ma pasmo 2 meczy z 0 zdobytymi golami.
Cerro Largo FC przegrał tylko 1 ze swoich 5 meczy przeciwko Juventud de Las Piedras (we wszystkich rozgrywkach).
W ostatnich 5 ich spotkaniach Juventud de Las Piedras wygrał 1, Cerro Largo FC wygrał 3, 1 zremisowano.
Juventud de Las Piedras przegrał tylko 1 ze swoich 3 meczy Primera Division przeciwko Cerro Largo FC.
Cerro Largo FC wygrał tylko 1 ze swoich 3 meczy Primera Division przeciwko Juventud de Las Piedras.
Juventud de Las Piedras zdobywa 0.6 gole w meczu przeciwko Cerro Largo FC, a Cerro Largo FC strzela 1.2 przeciwko Juventud de Las Piedras (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między Juventud de Las Piedras i Cerro Largo FC to 1.8.
Juventud de Las Piedras zdobywa 1.23 gole grając u siebie, a Cerro Largo FC strzela 0.58 gole grając na wyjeździe (średnio).
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!