Canberra Olympic (Women) - Tuggeranong United FC (Woman) 17.05.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Canberra Olympic (Women) i Tuggeranong United FC (Woman) i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Canberra Olympic (Women) Tuggeranong United FC (Woman) - Suma - Ponad (2.5).
17/05/2026
Canberra Olympic (Women)
Tuggeranong United FC (Woman)
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 17.05.2026 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Australia, Capital NPL, Kobiety, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Canberra Olympic (Women) i Tuggeranong United FC (Woman). Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 17.05 w 00:30. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Canberra Olympic (Women) i Tuggeranong United FC (Woman) poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 1 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 19.04.26, z końcowym wynikiem 1:3. Canberra Olympic (Women) zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy Tuggeranong United FC (Woman) wygrał 0 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 3-1 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Canberra Olympic (Women) i Tuggeranong United FC (Woman) z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Canberra Olympic (Women) przegląd
W bieżącym sezonie Capital NPL, Kobiety Canberra Olympic (Women) rozegrało 6 meczów. Klub zanotował 4 zwycięstw, 1 przegranych i 1 remisów, w tym 1 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 3 miejsca w tabeli. Średnio Canberra Olympic (Women) strzelił 7 goli i stracił 3 goli na mecz, z różnicą bramek +4. Gdy grają u siebie, Canberra Olympic (Women) zazwyczaj zdobywa średnio 18 goli na mecz. 1 w meczach na własnym stadionie Canberra Olympic (Women) strzeliły obie drużyny, co stanowi 50% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Canberra Olympic (Women) średnio 18 minut.
Tuggeranong United FC (Woman) przegląd
W bieżącym sezonie Capital NPL, Kobiety Tuggeranong United FC (Woman) rozegrało 5 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 1 zwycięstw, 4 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 2 goli i straciła 13 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -11. Obecnie Tuggeranong United FC (Woman) zajmuje 4 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Tuggeranong United FC (Woman) obie drużyny strzelają około 12 bramek. W meczach wyjazdowych Tuggeranong United FC (Woman) obie drużyny strzeliły gola w meczach 1, co stanowi 50% ich meczów wyjazdowych. Gracze Tuggeranong United FC (Woman) potrzebują około 12 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Canberra Olympic (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 4 | 1 | 1 | 19 | 4 | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4. Tuggeranong United FC(Woman) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 23 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Puchar
Jarva-Jaani-Elva
Klubowe Mecze Towarzyski
Lewski-Radnik Surdulica
Aubstadt-Eintracht Bamberg
Kapfenberg-SV Tillmitsch
Kolmonen
PPJ Lauttasaari-Atlantis PM
Mistrzostwa Świata
Ivory Coast-Norwegia
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Canberra Olympic (Women) i Tuggeranong United FC (Woman) strzelili pierwsi w Capital NPL, Kobiety sezonu 2026/2026
Bramki Czas
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Canberra Olympic (Women) meczów i Tuggeranong United FC (Woman) meczów w ramach turnieju Capital NPL, Kobiety
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Canberra Olympic (Women) i Tuggeranong United FC (Woman) na turnieju Capital NPL, Kobiety w sezonie 2026/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
4 / 6 ostatnich meczów Canberra Olympic (Women) we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
4 / 6 ostatnich meczów Canberra Olympic (Women) w Capital NPL, Kobiety zakończył się jej zwycięstwem
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Canberra Olympic (Women)
4 / 5 ostatnich meczów Tuggeranong United FC (Woman) we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 5 of last matches Tuggeranong United FC (Woman) in Capital NPL, Kobiety ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
5 / 6 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Canberra Olympic (Women) nie zremisowało
5 / 6 ostatnich meczów w Capital NPL, Kobiety Canberra Olympic (Women) nie zremisował
1 / 1 of the last matches between the teams ended in a win
5 / 5 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Tuggeranong United FC (Woman) nie zremisowało
5 / 5 ostatnich meczów w Capital NPL, Kobiety Tuggeranong United FC (Woman) nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
5 / 6 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Canberra Olympic (Women) nie przegrała
5 / 6 ostatnich meczów w Capital NPL, Kobiety Canberra Olympic (Women) nie przegrała
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Tuggeranong United FC (Woman)
Postaw:Podwójna szansa - 1X
2 / 6 of last matches Canberra Olympic (Women) in all competitions had less than 3 goals
2 / 6 of last matches Canberra Olympic (Women) in Capital NPL, Kobiety had less than 3 goals
5 / 5 of last matches Tuggeranong United FC (Woman) in all competitions had less than 3 goals
5 / 5 of last matches Tuggeranong United FC (Woman) in Capital NPL, Kobiety had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
4 / 6 of last matches Canberra Olympic (Women) in all competitions scored at least 1 goal
4 / 6 of last matches Canberra Olympic (Women) in Capital NPL, Kobiety scored at least 1 goal
1 / 1 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
3 / 5 of last matches Tuggeranong United FC (Woman) in all competitions scored at least 1 goal
3 / 5 of last matches Tuggeranong United FC (Woman) in Capital NPL, Kobiety scored at least 1 goal
Postaw:Suma - Ponad (0.5)
4 / 6 ostatnich meczów Canberra Olympic (Women) we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 6 ostatnich meczów Canberra Olympic (Women) w Capital NPL, Kobiety , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 5 ostatnich meczów Tuggeranong United FC (Woman) we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 5 ostatnich meczów Tuggeranong United FC (Woman) w Capital NPL, Kobiety , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 17.05.2026 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!