Defensores Belgrano Villa Ramallo - CA 9 de Julio Rafaela 18.05.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Defensores Belgrano Villa Ramallo i CA 9 de Julio Rafaela i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Defensores Belgrano Villa Ramallo CA 9 de Julio Rafaela - Punkty obydwu drużyn - Nie.
18/05/2025
Defensores Belgrano Villa Ramallo
CA 9 de Julio Rafaela
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 18.05.2025 19:43
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Argentyna, Torneo Federal A, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Defensores Belgrano Villa Ramallo i CA 9 de Julio Rafaela. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 18.05 w 15:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Defensores Belgrano Villa Ramallo i CA 9 de Julio Rafaela poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 4 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 16.03.25, z końcowym wynikiem 1:1. Defensores Belgrano Villa Ramallo zwyciężyli w 2 meczów, podczas gdy CA 9 de Julio Rafaela wygrał 0 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 2 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 6-2 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Defensores Belgrano Villa Ramallo i CA 9 de Julio Rafaela z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Defensores Belgrano Villa Ramallo przegląd
W bieżącym sezonie Torneo Federal A Defensores Belgrano Villa Ramallo rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 3 przegranych i 4 remisów, w tym 4 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 5 miejsca w tabeli. Średnio Defensores Belgrano Villa Ramallo strzelił 9 goli i stracił 5 goli na mecz, z różnicą bramek +4. Gdy grają u siebie, Defensores Belgrano Villa Ramallo zazwyczaj zdobywa średnio 64.3 goli na mecz. 4 w meczach na własnym stadionie Defensores Belgrano Villa Ramallo strzeliły obie drużyny, co stanowi 40% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Defensores Belgrano Villa Ramallo średnio 64.3 minut.
CA 9 de Julio Rafaela przegląd
W bieżącym sezonie Torneo Federal A CA 9 de Julio Rafaela rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 2 zwycięstw, 6 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 3 goli i straciła 14 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -11. Obecnie CA 9 de Julio Rafaela zajmuje 9 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych CA 9 de Julio Rafaela obie drużyny strzelają około 52.9 bramek. W meczach wyjazdowych CA 9 de Julio Rafaela obie drużyny strzeliły gola w meczach 3, co stanowi 30% ich meczów wyjazdowych. Gracze CA 9 de Julio Rafaela potrzebują około 52.9 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. Defensores Belgrano Villa Ramallo | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 3 | 4 | 2 | 6 | 6 | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. CA 9 de Julio Rafaela | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 2 | 2 | 5 | 7 | 11 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
MLS Next Pro
Minnesota United FC 2-Tacoma Defiance
USL W League
Lonestar SC San Antonio (Women)-Ahfc Royals (Women)
Puchar Chile
Deportes Puerto Montt-Club Deportes Concepcion
USL League Two
Miami AC-Brevard SC
USL W League
Albion SC Colorado (Women)-Colorado Storm (Women)
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Defensores Belgrano Villa Ramallo i CA 9 de Julio Rafaela strzelili pierwsi w Torneo Federal A sezonu 2025/2025
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Defensores Belgrano Villa Ramallo meczów i CA 9 de Julio Rafaela meczów w ramach turnieju Torneo Federal A
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Defensores Belgrano Villa Ramallo i CA 9 de Julio Rafaela na turnieju Torneo Federal A w sezonie 2025/2025
Wskazówki dotyczące zakładów
4 / 10 ostatnich meczów Defensores Belgrano Villa Ramallo we wszystkich zawodach zakończonych remisem
4 / 10 ostatnich meczów Defensores Belgrano Villa Ramallo w Torneo Federal A zakończył się remisem
2 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
2 / 10 ostatnich meczów CA 9 de Julio Rafaela we wszystkich zawodach zakończonych remisem
2 / 10 ostatnich meczów CA 9 de Julio Rafaela w Torneo Federal A zakończył się remisem
2 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
3 / 10 ostatnich meczów Defensores Belgrano Villa Ramallo we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Defensores Belgrano Villa Ramallo in Torneo Federal A ended in defeat
2 / 10 ostatnich meczów CA 9 de Julio Rafaela we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów CA 9 de Julio Rafaela w Torneo Federal A zakończył się jej zwycięstwem
Postaw:1x2 - Z2
3 / 10 ostatnich meczów Defensores Belgrano Villa Ramallo we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Defensores Belgrano Villa Ramallo w Torneo Federal A zakończył się jej zwycięstwem
2 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Defensores Belgrano Villa Ramallo
6 / 10 ostatnich meczów CA 9 de Julio Rafaela we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
6 / 10 of last matches CA 9 de Julio Rafaela in Torneo Federal A ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
3 / 10 ostatnich meczów Defensores Belgrano Villa Ramallo we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Defensores Belgrano Villa Ramallo in Torneo Federal A ended in defeat
4 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach CA 9 de Julio Rafaela nie przegrała
4 / 10 ostatnich meczów w Torneo Federal A CA 9 de Julio Rafaela nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Defensores Belgrano Villa Ramallo nie zremisowało
6 / 10 ostatnich meczów w Torneo Federal A Defensores Belgrano Villa Ramallo nie zremisował
2 / 4 of the last matches between the teams ended in a win
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach CA 9 de Julio Rafaela nie zremisowało
8 / 10 ostatnich meczów w Torneo Federal A CA 9 de Julio Rafaela nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Defensores Belgrano Villa Ramallo nie przegrała
7 / 10 ostatnich meczów w Torneo Federal A Defensores Belgrano Villa Ramallo nie przegrała
2 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem CA 9 de Julio Rafaela
Postaw:Podwójna szansa - 1X
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 18.05.2025 19:43
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!