Chapelton Maroons FC - Tivoli Gardens 24.08.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Chapelton Maroons FC i Tivoli Gardens i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Chapelton Maroons FC Tivoli Gardens - 1x2 - Z2.
24/08/2025
Chapelton Maroons FC
Tivoli Gardens
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 24.08.2025 19:43
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Jamajka, Premier League, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Chapelton Maroons FC i Tivoli Gardens. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 24.08 w 16:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Chapelton Maroons FC i Tivoli Gardens poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 5 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 27.04.25, z końcowym wynikiem 2:2. Chapelton Maroons FC zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy Tivoli Gardens wygrał 2 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 2 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 7-9 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Chapelton Maroons FC i Tivoli Gardens z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Chapelton Maroons FC przegląd
W bieżącym sezonie Premier League Chapelton Maroons FC rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 4 zwycięstw, 3 przegranych i 3 remisów, w tym 1 wygranych w domu. Średnio Chapelton Maroons FC strzelił 9 goli i stracił 20 goli na mecz, z różnicą bramek -11. Gdy grają u siebie, Chapelton Maroons FC zazwyczaj zdobywa średnio 31 goli na mecz. 7 w meczach na własnym stadionie Chapelton Maroons FC strzeliły obie drużyny, co stanowi 70% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Chapelton Maroons FC średnio 31 minut.
Tivoli Gardens przegląd
W bieżącym sezonie Premier League Tivoli Gardens rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 2 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 4 zwycięstw, 1 przegranych i Remisy 5. Drużyna strzeliła 15 goli i straciła 15 goli, co daje różnicę bramek w wysokości 0. Średnio w meczach wyjazdowych Tivoli Gardens obie drużyny strzelają około 30 bramek. W meczach wyjazdowych Tivoli Gardens obie drużyny strzeliły gola w meczach 8, co stanowi 80% ich meczów wyjazdowych. Gracze Tivoli Gardens potrzebują około 30 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
National Premier Soccer League
Gios Lions SC-Michigan Rangers FC
Puchar Chile
Audax Italiano-Palestino
USL League Two
Inter Gainesville KF-Brooke House FC
MLS+
Rowdies +-Tulsa +
Indy +-Louisville +
Indy +-Rowdies +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Chapelton Maroons FC i Tivoli Gardens na turnieju Premier League w sezonie 2025/2026
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
3 / 10 ostatnich meczów Chapelton Maroons FC we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Chapelton Maroons FC in Premier League ended in defeat
2 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Chapelton Maroons FC
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Tivoli Gardens nie przegrała
9 / 10 ostatnich meczów w Premier League Tivoli Gardens nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
3 / 10 ostatnich meczów Chapelton Maroons FC we wszystkich zawodach zakończonych remisem
3 / 10 ostatnich meczów Chapelton Maroons FC w Premier League zakończył się remisem
2 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
5 / 10 ostatnich meczów Tivoli Gardens we wszystkich zawodach zakończonych remisem
5 / 10 ostatnich meczów Tivoli Gardens w Premier League zakończył się remisem
2 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
5 / 10 ostatnich meczów Chapelton Maroons FC we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów Chapelton Maroons FC w Premier League , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
2 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów Tivoli Gardens we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów Tivoli Gardens w Premier League , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
2 / 10 ostatnich meczów Chapelton Maroons FC w Premier League zakończył się jego porażką w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Tivoli Gardens we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Tivoli Gardens w Premier League zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
2 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Tivoli Gardens w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
2 / 10 ostatnich meczów Chapelton Maroons FC we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Chapelton Maroons FC w Premier League zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
1 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Chapelton Maroons FC w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Tivoli Gardens w Premier League zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1
3 / 10 ostatnich meczów Chapelton Maroons FC we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Tivoli Gardens we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
2 / 10 ostatnich meczów Tivoli Gardens w Premier League zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 24.08.2025 19:43
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!