Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

Chegutu Pirates FC - Yadah 25.08.2024prognoza

Przepowiednie meczów

Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Chegutu Pirates FC i Yadah i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Chegutu Pirates FC Yadah - Suma - Poniżej (2.5).

25/08/2024

Chegutu Pirates FC

09:00

Yadah

Bet:Suma - Poniżej (2.5)

Miejsce Zakład

Przegląd meczu

Nadchodzący turniej Zimbabwe, Premier Soccer League, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Chegutu Pirates FC i Yadah. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 25.08 w 09:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Chegutu Pirates FC i Yadah poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują

H2H i poprzednie wyniki

W sumie 1 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 20.04.24, z końcowym wynikiem 0:0. Chegutu Pirates FC zwyciężyli w 0 meczów, podczas gdy Yadah wygrał 0 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 1 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 0-0 między dwiema drużynami.

Łeb w łeb

Wygrywa
Rysuje
Wygrywa
0
1
1

Statystyki porównawcze

Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Chegutu Pirates FC i Yadah z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.

10
Mecze
10
1
Wygrywa
3
5
Rysuje
4
4
Straty
3
5
Zdobyte
11
9
Przyznany
10
-4
Różnica bramek
+1
4
Średnia bramek w meczu
6
0.5
Gole strzelone na mecz
1.1
0.9
Gole zdobyte na mecz
1
1.4
Obie drużyny zdobyły
2.1
64.3'
Minuty/Gol strzelony
43.1'

Chegutu Pirates FC przegląd

W bieżącym sezonie Premier Soccer League Chegutu Pirates FC rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 1 zwycięstw, 4 przegranych i 5 remisów, w tym 3 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 17 miejsca w tabeli. Średnio Chegutu Pirates FC strzelił 9 goli i stracił 14 goli na mecz, z różnicą bramek -5. Gdy grają u siebie, Chegutu Pirates FC zazwyczaj zdobywa średnio 39.1 goli na mecz. 6 w meczach na własnym stadionie Chegutu Pirates FC strzeliły obie drużyny, co stanowi 60% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Chegutu Pirates FC średnio 39.1 minut.

Yadah przegląd

W bieżącym sezonie Premier Soccer League Yadah rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 2 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 3 zwycięstw, 4 przegranych i Remisy 3. Drużyna strzeliła 10 goli i straciła 13 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -3. Obecnie Yadah zajmuje 13 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Yadah obie drużyny strzelają około 39.1 bramek. W meczach wyjazdowych Yadah obie drużyny strzeliły gola w meczach 5, co stanowi 50% ich meczów wyjazdowych. Gracze Yadah potrzebują około 39.1 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.

Ranking

Zespół G Z R S S S P
13. Yadah
23 6 8 9 23 25 26
17. Chegutu Pirates FC
23 4 7 12 13 25 19

Kto wygra?

Chegutu Pirates FC
CHE - %
Yadah
YAD - %
rysuje - %

Czy obie drużyny strzelą?

Tak - 50%
Nie - 50%

Kto strzeli pierwszy?

Chegutu Pirates FC
CHE - 33%
Yadah
YAD - 33%
Bez gola - 34%

Statystyki przedmeczowe

10
Mecze
10
1
Wygrywa
3
5
Rysuje
4
4
Straty
3
5
Zdobyte
11
9
Przyznany
10
-4
Różnica bramek
+1
4
Średnia bramek w meczu
6
0.5
Gole strzelone na mecz
1.1
0.9
Gole zdobyte na mecz
1
1.4
Obie drużyny zdobyły
2.1
64.3'
Minuty/Gol strzelony
43.1'

Wskazówki dotyczące zakładów

Chegutu Pirates FC

10 / 10 of last matches Chegutu Pirates FC in all competitions had less than 2 goals

Chegutu Pirates FC

10 / 10 of last matches Chegutu Pirates FC in Premier Soccer League had less than 2 goals

Chegutu Pirates FC Yadah

1 / 1 of the last matches between the teams were less than 2 goals

Yadah

7 / 10 of last matches Yadah in all competitions had less than 2 goals

Yadah

7 / 10 of last matches Yadah in Premier Soccer League had less than 2 goals

Postaw:Suma - Poniżej (1.5)

Chegutu Pirates FC

5 / 10 of last matches Chegutu Pirates FC in all competitions scored at least 1 goal

Chegutu Pirates FC

5 / 10 of last matches Chegutu Pirates FC in Premier Soccer League scored at least 1 goal

Yadah

8 / 10 of last matches Yadah in all competitions scored at least 1 goal

Yadah

7 / 10 of last matches Yadah in Premier Soccer League scored at least 1 goal

Postaw:Suma - Ponad (0.5)

Chegutu Pirates FC

5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Chegutu Pirates FC nie zremisowało

Chegutu Pirates FC

5 / 10 ostatnich meczów w Premier Soccer League Chegutu Pirates FC nie zremisował

Yadah

7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Yadah nie zremisowało

Yadah

7 / 10 ostatnich meczów w Premier Soccer League Yadah nie zremisował

Postaw:Podwójna szansa - 12

Chegutu Pirates FC

6 / 10 ostatnich meczów Chegutu Pirates FC we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Chegutu Pirates FC

6 / 10 ostatnich meczów Chegutu Pirates FC w Premier Soccer League , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Chegutu Pirates FC Yadah

1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki

Yadah

5 / 10 ostatnich meczów Yadah we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Yadah

5 / 10 ostatnich meczów Yadah w Premier Soccer League , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie

Chegutu Pirates FC

6 / 10 of last matches in all competitions Chegutu Pirates FC played with a score of 0:0

Chegutu Pirates FC

6 / 10 of last matches in Premier Soccer League Chegutu Pirates FC played with a score of 0:0

Chegutu Pirates FC Yadah

1 / 1 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0

Yadah

5 / 10 of last matches in all competitions Yadah played with a score of 0:0

Yadah

5 / 10 of last matches in Premier Soccer League Yadah played with a score of 0:0

Postaw:Strzelec pierwszej bramki - X

Chegutu Pirates FC

6 / 10 of last matches in all competitions Chegutu Pirates FC played with a score of 0:0

Chegutu Pirates FC

6 / 10 of last matches in Premier Soccer League Chegutu Pirates FC played with a score of 0:0

Chegutu Pirates FC Yadah

1 / 1 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0

Yadah

5 / 10 of last matches in all competitions Yadah played with a score of 0:0

Yadah

5 / 10 of last matches in Premier Soccer League Yadah played with a score of 0:0

Postaw:Suma - Poniżej (0.5)

Czat

Brak wiadomości

Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!