Chengdu Qianbao - Darul Takzim 21.10.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Chengdu Qianbao i Darul Takzim i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Chengdu Qianbao Darul Takzim - Punkty obydwu drużyn - Nie.
21/10/2025
Chengdu Qianbao
Darul Takzim
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 21.10.2025 19:41
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Azja, AFC Liga Mistrzów, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Chengdu Qianbao i Darul Takzim. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 21.10 w 06:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Chengdu Qianbao i Darul Takzim poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Chengdu Qianbao i Darul Takzim z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Chengdu Qianbao przegląd
W bieżącym sezonie AFC Liga Mistrzów Chengdu Qianbao rozegrało 3 meczów. Klub zanotował 2 zwycięstw, 1 przegranych i 0 remisów, w tym 2 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 5 miejsca w tabeli. Średnio Chengdu Qianbao strzelił 4 goli i stracił 0 goli na mecz, z różnicą bramek +4. Gdy grają u siebie, Chengdu Qianbao zazwyczaj zdobywa średnio 45 goli na mecz. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Chengdu Qianbao średnio 45 minut.
Darul Takzim przegląd
W bieżącym sezonie AFC Liga Mistrzów Darul Takzim rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 3 zwycięstw, 4 przegranych i Remisy 3. Drużyna strzeliła 4 goli i straciła 7 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -3. Obecnie Darul Takzim zajmuje 10 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Darul Takzim obie drużyny strzelają około 40.9 bramek. W meczach wyjazdowych Darul Takzim obie drużyny strzeliły gola w meczach 3, co stanowi 60% ich meczów wyjazdowych. Gracze Darul Takzim potrzebują około 40.9 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. Chengdu Qianbao | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. Darul Takzim | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
MLS+
Detroit +-Las Vegas +
Detroit +-Memphis +
Las Vegas +-Memphis +
Chivas +-Detroit +
Chivas +-Las Vegas +
Chivas +-Memphis +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Bramki Czas
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Chengdu Qianbao i Darul Takzim na turnieju AFC Liga Mistrzów w sezonie 2025/2026
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
1 / 10 ostatnich meczów Chengdu Qianbao we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 3 of last matches Chengdu Qianbao in AFC Liga Mistrzów ended in defeat
8 / 10 ostatnich meczów Darul Takzim we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Darul Takzim w AFC Liga Mistrzów zakończył się jej zwycięstwem
Postaw:1x2 - Z2
5 / 10 ostatnich meczów Darul Takzim we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Darul Takzim w AFC Liga Mistrzów zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
5 / 10 ostatnich meczów Darul Takzim we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
1 / 10 ostatnich meczów Darul Takzim w AFC Liga Mistrzów zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
4 / 10 ostatnich meczów Chengdu Qianbao we wszystkich zawodach zakończonych remisem
1 / 10 ostatnich meczów Darul Takzim we wszystkich zawodach zakończonych remisem
3 / 10 ostatnich meczów Darul Takzim w AFC Liga Mistrzów zakończył się remisem
Postaw:1x2 - X
1 / 10 ostatnich meczów Chengdu Qianbao we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 3 of last matches Chengdu Qianbao in AFC Liga Mistrzów ended in defeat
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Darul Takzim nie przegrała
6 / 10 ostatnich meczów w AFC Liga Mistrzów Darul Takzim nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
5 / 10 ostatnich meczów Chengdu Qianbao we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 3 ostatnich meczów Chengdu Qianbao w AFC Liga Mistrzów zakończył się jej zwycięstwem
1 / 10 ostatnich meczów Darul Takzim we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 10 of last matches Darul Takzim in AFC Liga Mistrzów ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 21.10.2025 19:41
Chengdu Rongcheng wygrał 4 meczy u siebie z rzędu.
Johor Darul Tazim FC nie przegrał ostatnich 6 spotkań.
Chengdu Rongcheng zdobywał przynajmniej jednego gola w 8 kolejnych meczach.
Chengdu Rongcheng wygrywa 1. połowę w 50% swoich meczy, Johor Darul Tazim FC w 61% swoich meczy.
Chengdu Rongcheng wygrywa 50% połowy meczu, Johor Darul Tazim FC wygrywa 61%.
Gdy Chengdu Rongcheng prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 80% swoich meczy.
Gdy Johor Darul Tazim FC prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 94% swoich meczy.
Gdy Chengdu Rongcheng przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 0% swoich meczy.
Gdy Johor Darul Tazim FC przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 0% swoich meczy.
W AFC Liga Mistrzów Chengdu Rongcheng ma lepsze osiągnięcia niż Johor Darul Tazim FC.
Występy Johor Darul Tazim FC w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Chengdu Rongcheng.
Obie drużyny nie straciły gola w ich ostatnim meczu.
Chengdu Rongcheng zdobywa 1.72 gole grając u siebie, a Johor Darul Tazim FC strzela 2.61 gole grając na wyjeździe (średnio).
Chengdu Rongcheng nie przegrał ostatnich 4 spotkań.
Johor Darul Tazim FC ma zwycięską serię 3 meczy.
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!