Haro Deportivo - Agoncillo 15.02.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Haro Deportivo i Agoncillo i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Haro Deportivo Agoncillo - Podwójna szansa - 12.
15/02/2026
Haro Deportivo
Agoncillo
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 15.02.2026 18:42
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Hiszpania, Tercera Federacion, Grupa 16, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Haro Deportivo i Agoncillo. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 15.02 w 11:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Haro Deportivo i Agoncillo poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 11 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 05.10.25, z końcowym wynikiem 2:2. Haro Deportivo zwyciężyli w 5 meczów, podczas gdy Agoncillo wygrał 4 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 2 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 24-13 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Haro Deportivo i Agoncillo z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Haro Deportivo przegląd
W bieżącym sezonie Tercera Federacion, Grupa 16 Haro Deportivo rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 6 przegranych i 1 remisów, w tym 3 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 9 miejsca w tabeli. Średnio Haro Deportivo strzelił 18 goli i stracił 18 goli na mecz, z różnicą bramek 0. Gdy grają u siebie, Haro Deportivo zazwyczaj zdobywa średnio 25 goli na mecz. 6 w meczach na własnym stadionie Haro Deportivo strzeliły obie drużyny, co stanowi 60% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Haro Deportivo średnio 25 minut.
Agoncillo przegląd
W bieżącym sezonie Tercera Federacion, Grupa 16 Agoncillo rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 5 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 7 zwycięstw, 1 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 19 goli i straciła 10 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +9. Obecnie Agoncillo zajmuje 5 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Agoncillo obie drużyny strzelają około 31 bramek. W meczach wyjazdowych Agoncillo obie drużyny strzeliły gola w meczach 7, co stanowi 70% ich meczów wyjazdowych. Gracze Agoncillo potrzebują około 31 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. Agoncillo | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | 10 | 6 | 5 | 40 | 24 | 36 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. Haro Deportivo | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | 7 | 5 | 9 | 33 | 35 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
MLS+
D.C.United +-Minnesota +
Crew +-Minnesota +
D.C.United +-Crew +
Dallas +-Minnesota +
Dallas +-D.C.United +
Dallas +-Crew +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Haro Deportivo i Agoncillo strzelili pierwsi w Tercera Federacion, Grupa 16 sezonu 2025/2026
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Haro Deportivo meczów i Agoncillo meczów w ramach turnieju Tercera Federacion, Grupa 16
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Haro Deportivo i Agoncillo na turnieju Tercera Federacion, Grupa 16 w sezonie 2025/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Agoncillo
Postaw:Podwójna szansa - 1X
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Agoncillo
Postaw:1x2 - Z2
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Haro Deportivo
Postaw:Podwójna szansa - X2
1 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
1 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
8 / 10 of last matches Haro Deportivo in all competitions scored at least 1 goal
8 / 10 of last matches Haro Deportivo in Tercera Federacion, Grupa 16 scored at least 1 goal
10 / 10 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
9 / 10 of last matches Agoncillo in all competitions scored at least 1 goal
9 / 10 of last matches Agoncillo in Tercera Federacion, Grupa 16 scored at least 1 goal
Postaw:Suma - Ponad (0.5)
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 15.02.2026 18:42
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!