Tijuana - Club Necaxa 31.08.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Tijuana i Club Necaxa i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Tijuana Club Necaxa - 1x2 - Z1.
31/08/2025
Tijuana
Club Necaxa
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 01.09.2025 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Meksyk, Liga MX, Apertura, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Tijuana i Club Necaxa. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 31.08 w 23:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Tijuana i Club Necaxa poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 26 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 04.04.25, z końcowym wynikiem 1:2. Tijuana zwyciężyli w 10 meczów, podczas gdy Club Necaxa wygrał 10 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 6 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 38-38 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Tijuana i Club Necaxa z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Tijuana przegląd
W bieżącym sezonie Liga MX, Apertura Tijuana rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 4 zwycięstw, 2 przegranych i 4 remisów, w tym 4 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 7 miejsca w tabeli. Średnio Tijuana strzelił 17 goli i stracił 12 goli na mecz, z różnicą bramek +5. Gdy grają u siebie, Tijuana zazwyczaj zdobywa średnio 31 goli na mecz. 5 w meczach na własnym stadionie Tijuana strzeliły obie drużyny, co stanowi 50% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Tijuana średnio 31 minut.
Club Necaxa przegląd
W bieżącym sezonie Liga MX, Apertura Club Necaxa rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 1 zwycięstw, 5 przegranych i Remisy 4. Drużyna strzeliła 8 goli i straciła 22 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -14. Obecnie Club Necaxa zajmuje 14 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Club Necaxa obie drużyny strzelają około 27 bramek. W meczach wyjazdowych Club Necaxa obie drużyny strzeliły gola w meczach 5, co stanowi 56% ich meczów wyjazdowych. Gracze Club Necaxa potrzebują około 27 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. Tijuana | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 9 | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14. Club Necaxa | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 10 | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Tercera Division, Rezerwy
River Plate Montevideo II-Juventud de Las Piedras II
Premier League
Sagesse-Tadamon Sour
Super League
Big Bullets-Masters Security
U20 Catarinense, Serie A
Joinville U20-Nacao U20
Premier League
Al Nejmeh-Racing Beirut
Mocambola
Chingale de Tete-Baia de Pemba
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Tijuana i Club Necaxa strzelili pierwsi w Liga MX, Apertura sezonu 2025/2025
Bramki Czas
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Tijuana meczów i Club Necaxa meczów w ramach turnieju Liga MX, Apertura
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Tijuana i Club Necaxa na turnieju Liga MX, Apertura w sezonie 2025/2025
Wskazówki dotyczące zakładów
3 / 10 ostatnich meczów Tijuana we wszystkich zawodach zakończonych remisem
3 / 10 ostatnich meczów Tijuana w Liga MX, Apertura zakończył się remisem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
3 / 10 ostatnich meczów Club Necaxa we wszystkich zawodach zakończonych remisem
4 / 10 ostatnich meczów Club Necaxa w Liga MX, Apertura zakończył się remisem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
5 / 10 ostatnich meczów Tijuana we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Tijuana w Liga MX, Apertura zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Tijuana w 1 połowie
5 / 10 ostatnich meczów Club Necaxa w Liga MX, Apertura zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1
2 / 10 ostatnich meczów Tijuana we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów Tijuana w Liga MX, Apertura , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
2 / 10 ostatnich meczów Club Necaxa we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów Club Necaxa w Liga MX, Apertura , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
3 / 10 ostatnich meczów Tijuana we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 10 of last matches Tijuana in Liga MX, Apertura ended in defeat
2 / 10 ostatnich meczów Club Necaxa we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 10 ostatnich meczów Club Necaxa w Liga MX, Apertura zakończył się jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Club Necaxa
Postaw:1x2 - Z2
2 / 10 ostatnich meczów Tijuana we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
2 / 10 ostatnich meczów Tijuana w Liga MX, Apertura zakończył się jego porażką w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Club Necaxa we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Club Necaxa w Liga MX, Apertura zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Club Necaxa w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Tijuana nie przegrała
7 / 10 ostatnich meczów w Liga MX, Apertura Tijuana nie przegrała
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Club Necaxa
Postaw:Podwójna szansa - 1X
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 01.09.2025 19:40
Najczęstszym rezultatem meczy mięczy Club Tijuana de Caliente a Necaxa jest wynik 1-0. 3 meczy zakończyło się tym wynikiem.
Najczęstszy rezultat meczy między Club Tijuana de Caliente a Necaxa to 1-1. 6 mecze zakończyły się tym rezultatem.
Bilans Club Tijuana de Caliente w ostatnich 12 meczach u siebie z Necaxa to: 6 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki. Różnica bramek: 19-12 dla Club Tijuana de Caliente.
Podczas ostatnich 26 spotkań, Club Tijuana de Caliente wygrał 10 razy, były 7 remisy, a Necaxa wygrał 9 razy. Różnica bramek to 38-37 na korzyść Club Tijuana de Caliente.
Czy wiecie, że 30% strzelonych bramek Club Tijuana de Caliente zdobywa między minutami 31-45?
Club Tijuana de Caliente nie przegrał żadnego z 5 swoich ostatnich meczy u siebie.
Od 5 spotkań Necaxa pozostaje bez wygranej.
Necaxa nie wygrał żadnego z 6 swoich ostatnich meczy na wyjeździe.
Club Tijuana de Caliente nie strzelił gola w 0 z ich 3 meczy u siebie w Liga MX, Apertura w tym sezonie.
Necaxa nie strzelił gola w 1 z ich 3 meczy na wyjeździe w Liga MX, Apertura w tym sezonie.
Club Tijuana de Caliente's bilans meczy u siebie w tym sezonie: 1-2-0.
Necaxa's bilans meczy na wyjeździe w tym sezonie: 0-1-2.
Gilberto Rafael Mora Zambrano jest w Club Tijuana de Caliente najlepszym strzelcem z liczbą 3 goli. Pavel Uriel Perez Hernandez strzelił 2 razy dla Necaxa.
Ramiro Arciga Zarate ma więcej żółtych kartek (4) niż ktokolwiek w Club Tijuana de Caliente. Ricardo Saul Monreal Morales zgromadził 3 w drużynie Necaxa.
Rok temu, Necaxa miał numer 11 w tabeli i 7 punktów. Teraz ma miejsce 15 i 5 punktów.
Club Tijuana de Caliente zdobywał przynajmniej jednego gola w 19 kolejnych meczach.
Necaxa stracił gola w każdym ze swoich ostatnich 11 meczy.
Club Tijuana de Caliente wygrywa 1. połowę w 36% swoich meczy, Necaxa w 26% swoich meczy.
Club Tijuana de Caliente wygrywa 36% połowy meczu, Necaxa wygrywa 26%.
Zwycięzcą ich ostatniego spotkania był Necaxa.
W ich ostatnim spotkaniu Necaxa wygrał 1 golami.
Gdy Club Tijuana de Caliente prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 54% swoich meczy.
Gdy Necaxa prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 55% swoich meczy.
Gdy Club Tijuana de Caliente przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 44% swoich meczy.
Gdy Necaxa przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 0% swoich meczy.
W Liga MX, Apertura Club Tijuana de Caliente ma lepsze osiągnięcia niż Necaxa.
Występy Club Tijuana de Caliente w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Necaxa.
Necaxa ma pasmo 2 meczy z 0 zdobytymi golami.
Necaxa przegrał tylko 1 ze swoich 5 meczy przeciwko Club Tijuana de Caliente (we wszystkich rozgrywkach).
W ostatnich 5 ich spotkaniach Club Tijuana de Caliente wygrał 1, Necaxa wygrał 2, 2 zremisowano.
Necaxa przegrał tylko 1 ze swoich 5 meczy Liga MX, Apertura przeciwko Club Tijuana de Caliente.
Club Tijuana de Caliente wygrał tylko 1 ze swoich 5 meczy Liga MX, Apertura przeciwko Necaxa.
Club Tijuana de Caliente zdobywa 1.4 gole w meczu przeciwko Necaxa, a Necaxa strzela 1.6 przeciwko Club Tijuana de Caliente (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między Club Tijuana de Caliente i Necaxa to 3.
Średnia liczba goli w pierwszej połowie w spotkaniach między Club Tijuana de Caliente i Necaxa to 1.2.
Obie drużyny nie wygrały swojego ostatniego meczu w Liga MX, Apertura.
Club Tijuana de Caliente zdobywa 1.95 gole grając u siebie, a Necaxa strzela 1.48 gole grając na wyjeździe (średnio).
Prowadząc 1:0 i grając u siebie drużyna Club Tijuana de Caliente nie przegrała jeszcze meczu w tym sezonie.
Zawodnik Frank Thierry Boya ma w tym momencie 5 strzelonych bramek w tym sezonie.
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!