CSA Steaua - Politechnika Jassy 14.03.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane CSA Steaua i Politechnika Jassy i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla CSA Steaua Politechnika Jassy - Punkty obydwu drużyn - Nie.
14/03/2026
CSA Steaua
Politechnika Jassy
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 14.03.2026 19:41
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Rumunia, Liga 2, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy CSA Steaua i Politechnika Jassy. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 14.03 w 06:30. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla CSA Steaua i Politechnika Jassy poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 4 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 10.05.23, z końcowym wynikiem 5:1. CSA Steaua zwyciężyli w 2 meczów, podczas gdy Politechnika Jassy wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 1 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 8-9 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn CSA Steaua i Politechnika Jassy z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
CSA Steaua przegląd
W bieżącym sezonie Liga 2 CSA Steaua rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 5 zwycięstw, 4 przegranych i 1 remisów, w tym 7 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 7 miejsca w tabeli. Średnio CSA Steaua strzelił 19 goli i stracił 11 goli na mecz, z różnicą bramek +8. Gdy grają u siebie, CSA Steaua zazwyczaj zdobywa średnio 30 goli na mecz. 7 w meczach na własnym stadionie CSA Steaua strzeliły obie drużyny, co stanowi 70% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie CSA Steaua średnio 30 minut.
Politechnika Jassy przegląd
W bieżącym sezonie Liga 2 Politechnika Jassy rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 2 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 5 zwycięstw, 4 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 4 goli i straciła 13 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -9. Średnio w meczach wyjazdowych Politechnika Jassy obie drużyny strzelają około 47.6 bramek. W meczach wyjazdowych Politechnika Jassy obie drużyny strzeliły gola w meczach 2, co stanowi 22% ich meczów wyjazdowych. Gracze Politechnika Jassy potrzebują około 47.6 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. CSA Steaua | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 11 | 3 | 6 | 33 | 26 | 36 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. CSM Politehnica Iasi | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 9 | 4 | 7 | 24 | 19 | 31 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Mistrzostwa Świata
Niemcy-Paragwaj
Segunda Division
Independiente FBC-Benjamin Aceval
Brasileiro Serie D
Democrata SL MG-Ivinhema
USL League Two
Asheville City-Charlotte Independence II
USA. WPSL. Kobiety
Philadelphia Ukrainian (Kobiety)-Penn Fusion (Kobiety)
Puchar Chile
Union Espanola-Colo-Colo
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
CSA
1.57 Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Bramki Czas
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
CSA
1.24 Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla CSA Steaua i Politechnika Jassy na turnieju Liga 2 w sezonie 2025/2026
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
4 / 10 ostatnich meczów CSA Steaua we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 10 of last matches CSA Steaua in Liga 2 ended in defeat
1 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem CSA Steaua
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Politechnika Jassy nie przegrała
6 / 10 ostatnich meczów w Liga 2 Politechnika Jassy nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach CSA Steaua nie zremisowało
9 / 10 ostatnich meczów w Liga 2 CSA Steaua nie zremisował
3 / 4 of the last matches between the teams ended in a win
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Politechnika Jassy nie zremisowało
9 / 10 ostatnich meczów w Liga 2 Politechnika Jassy nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
4 / 10 ostatnich meczów CSA Steaua we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów CSA Steaua w Liga 2 zakończył się jej zwycięstwem
2 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem CSA Steaua
4 / 10 ostatnich meczów Politechnika Jassy we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 10 of last matches Politechnika Jassy in Liga 2 ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
1 / 10 ostatnich meczów CSA Steaua we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
3 / 10 ostatnich meczów CSA Steaua w Liga 2 zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Politechnika Jassy w Liga 2 zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1
5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach CSA Steaua nie przegrała
6 / 10 ostatnich meczów w Liga 2 CSA Steaua nie przegrała
2 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Politechnika Jassy
Postaw:Podwójna szansa - 1X
1 / 10 ostatnich meczów CSA Steaua we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
1 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem CSA Steaua w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 14.03.2026 19:41
4 to liczba przegranych spotkań przez CSM Politehnica Iasi na wyjeździe w Liga 2.
Czy wiecie, że 32% strzelonych bramek Csa Steaua Bucuresti zdobywa między minutami 76-90?
Czy wiecie, że 42% strzelonych bramek CSM Politehnica Iasi zdobywa między minutami 76-90?
CSM Politehnica Iasi przegrał 4 meczy na wyjeździe z rzędu.
Przed własną publicznością Csa Steaua Bucuresti nie ma na koncie przegranej z CSM Politehnica Iasi od 3 spotkań.
Csa Steaua Bucuresti nie strzelił gola w 1 z ich 9 meczy u siebie w Liga 2 w tym sezonie.
CSM Politehnica Iasi nie strzelił gola w 6 z ich 9 meczy na wyjeździe w Liga 2 w tym sezonie.
Csa Steaua Bucuresti's bilans meczy u siebie w tym sezonie: 7-0-2.
Csa Steaua Bucuresti stracił gola w każdym ze swoich ostatnich 7 meczy.
Csa Steaua Bucuresti wygrywa 1. połowę w 28% swoich meczy, CSM Politehnica Iasi w 23% swoich meczy.
Csa Steaua Bucuresti wygrywa 28% połowy meczu, CSM Politehnica Iasi wygrywa 23%.
Zwycięzcą ich ostatniego spotkania był CSM Politehnica Iasi.
W ich ostatnim spotkaniu CSM Politehnica Iasi wygrał 4 golami.
Gdy Csa Steaua Bucuresti prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 75% swoich meczy.
Gdy CSM Politehnica Iasi prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 100% swoich meczy.
Gdy Csa Steaua Bucuresti przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 41% swoich meczy.
Gdy CSM Politehnica Iasi przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 0% swoich meczy.
W Liga 2 Csa Steaua Bucuresti ma lepsze osiągnięcia niż CSM Politehnica Iasi.
Występy Csa Steaua Bucuresti w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u CSM Politehnica Iasi.
Csa Steaua Bucuresti przegrał tylko 1 ze swoich 4 meczy przeciwko CSM Politehnica Iasi (we wszystkich rozgrywkach).
W ostatnich 4 ich spotkaniach Csa Steaua Bucuresti wygrał 2, CSM Politehnica Iasi wygrał 1, 1 zremisowano.
Csa Steaua Bucuresti zdobywa 2 gole w meczu przeciwko CSM Politehnica Iasi, a CSM Politehnica Iasi strzela 2.25 przeciwko Csa Steaua Bucuresti (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między Csa Steaua Bucuresti i CSM Politehnica Iasi to 4.25.
Średnia liczba goli w pierwszej połowie w spotkaniach między Csa Steaua Bucuresti i CSM Politehnica Iasi to 1.25.
Csa Steaua Bucuresti zdobywa 1.77 gole grając u siebie, a CSM Politehnica Iasi strzela 0.4 gole grając na wyjeździe (średnio).
W Liga 2 CSM Politehnica Iasi ma lepsze osiągnięcia niż Csa Steaua Bucuresti.
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!