CSC Peciu Nou - Gloria Lunca Teuz Cermei 11.04.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane CSC Peciu Nou i Gloria Lunca Teuz Cermei i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla CSC Peciu Nou Gloria Lunca Teuz Cermei - Punkty obydwu drużyn - Nie.
11/04/2025
CSC Peciu Nou
Gloria Lunca Teuz Cermei
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 11.04.2025 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Rumunia, Liga 3, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy CSC Peciu Nou i Gloria Lunca Teuz Cermei. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 11.04 w 10:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla CSC Peciu Nou i Gloria Lunca Teuz Cermei poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 4 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 15.11.24, z końcowym wynikiem 1:2. CSC Peciu Nou zwyciężyli w 3 meczów, podczas gdy Gloria Lunca Teuz Cermei wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 9-3 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn CSC Peciu Nou i Gloria Lunca Teuz Cermei z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
CSC Peciu Nou przegląd
W bieżącym sezonie Liga 3 CSC Peciu Nou rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 6 przegranych i 1 remisów, w tym 5 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 5 miejsca w tabeli. Średnio CSC Peciu Nou strzelił 27 goli i stracił 9 goli na mecz, z różnicą bramek +18. Gdy grają u siebie, CSC Peciu Nou zazwyczaj zdobywa średnio 25 goli na mecz. 5 w meczach na własnym stadionie CSC Peciu Nou strzeliły obie drużyny, co stanowi 50% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie CSC Peciu Nou średnio 25 minut.
Gloria Lunca Teuz Cermei przegląd
W bieżącym sezonie Liga 3 Gloria Lunca Teuz Cermei rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 1 zwycięstw, 4 przegranych i Remisy 5. Drużyna strzeliła 10 goli i straciła 17 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -7. Obecnie Gloria Lunca Teuz Cermei zajmuje 8 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Gloria Lunca Teuz Cermei obie drużyny strzelają około 33.3 bramek. W meczach wyjazdowych Gloria Lunca Teuz Cermei obie drużyny strzeliły gola w meczach 7, co stanowi 70% ich meczów wyjazdowych. Gracze Gloria Lunca Teuz Cermei potrzebują około 33.3 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. CSC Peciu Nou | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | 9 | 3 | 6 | 40 | 20 | 30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8. Gloria Lunca Teuz Cermei | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | 5 | 4 | 9 | 19 | 29 | 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Kolmonen
PPJ Lauttasaari-Atlantis PM
Mistrzostwa Świata
Ivory Coast-Norwegia
Tercera Division, Rezerwy
Central Espanol II-La Luz II
Mistrzostwa Argentyny. Primera C Metropolitana. Liga rezerwowa
Victoriano Arenas II-Leones de Rosario II
Mistrzostwa Finlandii. Kakkonen. Kobiety
EPS (Women)-Kiffen (Kobiety)
Klubowe Mecze Towarzyski
Eindhoven-VV Una
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Zdobyte Bramki
LTC
1.14 Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie CSC Peciu Nou i Gloria Lunca Teuz Cermei strzelili pierwsi w Liga 3 sezonu 2024/2025
Handicap Bramek
Stracone Gole
LTC
1.71 Statystyki CSC Peciu Nou meczów i Gloria Lunca Teuz Cermei meczów w ramach turnieju Liga 3
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla CSC Peciu Nou i Gloria Lunca Teuz Cermei na turnieju Liga 3 w sezonie 2024/2025
Wskazówki dotyczące zakładów
2 / 4 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
Postaw:Suma - Poniżej (0.5)
2 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem CSC Peciu Nou
Postaw:1x2 - Z1
1 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem CSC Peciu Nou w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
2 / 4 of the last matches between the teams ended in a win
Postaw:Podwójna szansa - 12
6 / 10 of last matches CSC Peciu Nou in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches CSC Peciu Nou in Liga 3 scored at least 1 goal
4 / 4 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
7 / 10 of last matches Gloria Lunca Teuz Cermei in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Gloria Lunca Teuz Cermei in Liga 3 scored at least 1 goal
Postaw:Suma - Ponad (0.5)
2 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Gloria Lunca Teuz Cermei
Postaw:Podwójna szansa - 1X
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 11.04.2025 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!