Dhamk - Al Shabab Riyadh 20.02.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Dhamk i Al Shabab Riyadh i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Dhamk Al Shabab Riyadh - Punkty obydwu drużyn - Nie.
20/02/2026
Dhamk
Al Shabab Riyadh
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 20.02.2026 18:41
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Arabia Saudyjska, Saudi Pro League, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Dhamk i Al Shabab Riyadh. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 20.02 w 14:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Dhamk i Al Shabab Riyadh poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 14 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 25.10.25, z końcowym wynikiem 1:1. Dhamk zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy Al Shabab Riyadh wygrał 9 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 4 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 12-27 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Dhamk i Al Shabab Riyadh z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Dhamk przegląd
W bieżącym sezonie Saudi Pro League Dhamk rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 1 zwycięstw, 6 przegranych i 3 remisów, w tym 1 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 15 miejsca w tabeli. Średnio Dhamk strzelił 8 goli i stracił 13 goli na mecz, z różnicą bramek -5. Gdy grają u siebie, Dhamk zazwyczaj zdobywa średnio 42.9 goli na mecz. 7 w meczach na własnym stadionie Dhamk strzeliły obie drużyny, co stanowi 70% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Dhamk średnio 42.9 minut.
Al Shabab Riyadh przegląd
W bieżącym sezonie Saudi Pro League Al Shabab Riyadh rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 3 zwycięstw, 5 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 8 goli i straciła 13 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -5. Obecnie Al Shabab Riyadh zajmuje 14 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Al Shabab Riyadh obie drużyny strzelają około 42.9 bramek. W meczach wyjazdowych Al Shabab Riyadh obie drużyny strzeliły gola w meczach 3, co stanowi 30% ich meczów wyjazdowych. Gracze Al Shabab Riyadh potrzebują około 42.9 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. Al Shabab Riyadh | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | 4 | 7 | 10 | 21 | 31 | 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15. Dhamk FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | 2 | 9 | 10 | 16 | 36 | 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Klubowe Mecze Towarzyski
Skendija-Zorya Luhansk
Mistrzostwa Argentyny. Primera C Metropolitana. Liga rezerwowa
CA Lugano II-Club Defensores de Cambaceres II
Juventud Unida de San Miguel II-Deportivo Espanol II
Klubowe Mecze Towarzyski
Aarau-St. Gallen II
Virslīga
Ryska szkoła piłkarska-BFC Daugavpils
II Lyga
Panevezys II-Vilnius FA
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Dhamk i Al Shabab Riyadh strzelili pierwsi w Saudi Pro League sezonu 2025/2026
Bramki Czas
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Dhamk meczów i Al Shabab Riyadh meczów w ramach turnieju Saudi Pro League
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Dhamk i Al Shabab Riyadh na turnieju Saudi Pro League w sezonie 2025/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
6 / 10 ostatnich meczów Dhamk we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
6 / 10 of last matches Dhamk in Saudi Pro League ended in defeat
3 / 10 ostatnich meczów Al Shabab Riyadh we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Al Shabab Riyadh w Saudi Pro League zakończył się jej zwycięstwem
6 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Al Shabab Riyadh
Postaw:1x2 - Z2
4 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Dhamk nie przegrała
4 / 10 ostatnich meczów w Saudi Pro League Dhamk nie przegrała
1 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Al Shabab Riyadh
Postaw:Podwójna szansa - 1X
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Dhamk nie zremisowało
7 / 10 ostatnich meczów w Saudi Pro League Dhamk nie zremisował
7 / 10 of the last matches between the teams ended in a win
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Al Shabab Riyadh nie zremisowało
8 / 10 ostatnich meczów w Saudi Pro League Al Shabab Riyadh nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
4 / 10 ostatnich meczów Dhamk w Saudi Pro League zakończył się jego porażką w 1 połowie
1 / 10 ostatnich meczów Al Shabab Riyadh we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
1 / 10 ostatnich meczów Al Shabab Riyadh w Saudi Pro League zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
1 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Al Shabab Riyadh w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
2 / 10 ostatnich meczów Dhamk we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
2 / 10 ostatnich meczów Dhamk w Saudi Pro League zakończył się jego porażką w 2 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Al Shabab Riyadh we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Al Shabab Riyadh w Saudi Pro League zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Al Shabab Riyadh w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
6 / 10 ostatnich meczów Dhamk we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
6 / 10 of last matches Dhamk in Saudi Pro League ended in defeat
6 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Dhamk
5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Al Shabab Riyadh nie przegrała
5 / 10 ostatnich meczów w Saudi Pro League Al Shabab Riyadh nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 20.02.2026 18:41
Bilans Damac FC w ostatnich 6 meczach u siebie z AL Shabab FC (KSA) to: 1 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki. Różnica bramek: 9-5 dla AL Shabab FC (KSA).
Podczas ostatnich 14 spotkań, Damac FC wygrał 1 razy, były 4 remisy, a AL Shabab FC (KSA) wygrał 9 razy. Różnica bramek to 27-12 na korzyść AL Shabab FC (KSA).
Mecze w ostatnim sezonie: 1-0 ((Damac FC u siebie) i 2-0 (AL Shabab FC (KSA) u siebie).
Wiedzieliście, że Damac FC zdobywa 38% goli między minutami 31-45? To najwyższy procent w lidze.
Czy wiecie, że 29% strzelonych bramek AL Shabab FC (KSA) zdobywa między minutami 31-45?
Damac FC nie strzelił gola w 3 z ich 10 meczy u siebie w Saudi Pro League w tym sezonie.
AL Shabab FC (KSA) nie strzelił gola w 7 z ich 11 meczy na wyjeździe w Saudi Pro League w tym sezonie.
Damac FC's bilans meczy u siebie w tym sezonie: 1-5-4.
AL Shabab FC (KSA)'s bilans meczy na wyjeździe w tym sezonie: 1-4-6.
Valentin Vada jest w Damac FC najlepszym strzelcem z liczbą 6 goli. Yannick Ferreira Carrasco strzelił 9 razy dla AL Shabab FC (KSA).
Dhari Sayyar Al-Anazi miał najwięcej asyst w Damac FC z liczbą 3. Yannick Ferreira Carrasco jest w AL Shabab FC (KSA)'s najlepiej asystującym zawodnikiem (4).
Jamal Harkass ma więcej żółtych kartek (5) niż ktokolwiek w Damac FC. Unai Hernandez Lorenzo zgromadził 6 w drużynie AL Shabab FC (KSA).
Damac FC wygrywa 1. połowę w 8% swoich meczy, AL Shabab FC (KSA) w 28% swoich meczy.
Damac FC wygrywa 8% połowy meczu, AL Shabab FC (KSA) wygrywa 28%.
W ich ostatnim spotkaniu był remis. (1- 1)
Gdy Damac FC prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 40% swoich meczy.
Gdy AL Shabab FC (KSA) prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 54% swoich meczy.
Gdy Damac FC przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 10% swoich meczy.
Gdy AL Shabab FC (KSA) przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 0% swoich meczy.
W Saudi Pro League AL Shabab FC (KSA) ma lepsze osiągnięcia niż Damac FC.
Występy AL Shabab FC (KSA) w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Damac FC.
AL Shabab FC (KSA) przegrał tylko 1 ze swoich 5 meczy przeciwko Damac FC (we wszystkich rozgrywkach).
W ostatnich 5 ich spotkaniach Damac FC wygrał 1, AL Shabab FC (KSA) wygrał 2, 2 zremisowano.
AL Shabab FC (KSA) przegrał tylko 1 ze swoich 5 meczy Saudi Pro League przeciwko Damac FC.
Damac FC wygrał tylko 1 ze swoich 5 meczy Saudi Pro League przeciwko AL Shabab FC (KSA).
Damac FC zdobywa 0.6 gole w meczu przeciwko AL Shabab FC (KSA), a AL Shabab FC (KSA) strzela 1 przeciwko Damac FC (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między Damac FC i AL Shabab FC (KSA) to 1.6.
Średnia liczba goli w pierwszej połowie w spotkaniach między Damac FC i AL Shabab FC (KSA) to 0.4.
Damac FC zdobywa 0.76 gole grając u siebie, a AL Shabab FC (KSA) strzela 1.36 gole grając na wyjeździe (średnio).
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!