Deportivo Moron - Agropecuario 12.07.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Deportivo Moron i Agropecuario i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Deportivo Moron Agropecuario - Podwójna szansa - X2.
12/07/2025
Deportivo Moron
Agropecuario
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 12.07.2025 19:42
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Argentyna, Primera Nacional, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Deportivo Moron i Agropecuario. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 12.07 w 14:15. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Deportivo Moron i Agropecuario poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 8 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 09.03.25, z końcowym wynikiem 1:0. Deportivo Moron zwyciężyli w 4 meczów, podczas gdy Agropecuario wygrał 3 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 1 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 7-7 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Deportivo Moron i Agropecuario z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Deportivo Moron przegląd
W bieżącym sezonie Primera Nacional Deportivo Moron rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 6 zwycięstw, 0 przegranych i 4 remisów, w tym 7 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 6 miejsca w tabeli. Średnio Deportivo Moron strzelił 16 goli i stracił 2 goli na mecz, z różnicą bramek +14. Gdy grają u siebie, Deportivo Moron zazwyczaj zdobywa średnio 50 goli na mecz. 2 w meczach na własnym stadionie Deportivo Moron strzeliły obie drużyny, co stanowi 20% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Deportivo Moron średnio 50 minut.
Agropecuario przegląd
W bieżącym sezonie Primera Nacional Agropecuario rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 3 zwycięstw, 2 przegranych i Remisy 5. Drużyna strzeliła 7 goli i straciła 18 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -11. Obecnie Agropecuario zajmuje 8 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Agropecuario obie drużyny strzelają około 36 bramek. W meczach wyjazdowych Agropecuario obie drużyny strzeliły gola w meczach 5, co stanowi 50% ich meczów wyjazdowych. Gracze Agropecuario potrzebują około 36 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. Deportivo Moron | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 9 | 8 | 3 | 22 | 9 | 35 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8. Agropecuario | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | 8 | 6 | 7 | 24 | 24 | 30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
MLS+
Sporting +-Dynamo +
Sporting +-Inter +
Inter +-Dynamo +
Inter +-Union +
Union +-Dynamo +
Sporting +-Union +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Deportivo Moron i Agropecuario strzelili pierwsi w Primera Nacional sezonu 2025/2025
Bramki Czas
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Deportivo Moron meczów i Agropecuario meczów w ramach turnieju Primera Nacional
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Deportivo Moron i Agropecuario na turnieju Primera Nacional w sezonie 2025/2025
Wskazówki dotyczące zakładów
3 / 10 ostatnich meczów Agropecuario we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Agropecuario w Primera Nacional zakończył się jej zwycięstwem
3 / 8 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Agropecuario
Postaw:1x2 - Z2
4 / 10 ostatnich meczów Deportivo Moron we wszystkich zawodach zakończonych remisem
4 / 10 ostatnich meczów Deportivo Moron w Primera Nacional zakończył się remisem
1 / 8 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
5 / 10 ostatnich meczów Agropecuario we wszystkich zawodach zakończonych remisem
5 / 10 ostatnich meczów Agropecuario w Primera Nacional zakończył się remisem
1 / 8 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
2 / 10 ostatnich meczów Agropecuario we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Agropecuario w Primera Nacional zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
2 / 8 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Agropecuario w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
7 / 10 ostatnich meczów Deportivo Moron we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
7 / 10 ostatnich meczów Deportivo Moron w Primera Nacional , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
5 / 8 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów Agropecuario we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów Agropecuario w Primera Nacional , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
6 / 10 ostatnich meczów Deportivo Moron we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
6 / 10 ostatnich meczów Deportivo Moron w Primera Nacional zakończył się jej zwycięstwem
4 / 8 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Deportivo Moron
2 / 10 ostatnich meczów Agropecuario we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 10 of last matches Agropecuario in Primera Nacional ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Deportivo Moron nie zremisowało
6 / 10 ostatnich meczów w Primera Nacional Deportivo Moron nie zremisował
7 / 8 of the last matches between the teams ended in a win
5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Agropecuario nie zremisowało
5 / 10 ostatnich meczów w Primera Nacional Agropecuario nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 12.07.2025 19:42
Podczas ostatnich 8 spotkań, Deportivo Moron wygrał 4 razy, były 1 remisy, a Agropecuario Argentino wygrał 3 razy. Różnica bramek to 7-7 na korzyść Deportivo Moron.
6 to liczba wygranych spotkań przez Deportivo Moron na wyjeździe w Primera Nacional od 6 kolejek.
Czy wiecie, że 23% strzelonych bramek Deportivo Moron zdobywa między minutami 16-30?
Czy wiecie, że 33% strzelonych bramek Agropecuario Argentino zdobywa między minutami 46-60?
Deportivo Moron nie przegrał ostatnich 11 spotkań.
Deportivo Moron wygrał 6 meczy u siebie z rzędu.
Deportivo Moron nie przegrał żadnego z 11 swoich ostatnich meczy u siebie.
Od 4 spotkań Agropecuario Argentino pozostaje bez wygranej.
Agropecuario Argentino nie wygrał żadnego z 18 swoich ostatnich meczy na wyjeździe.
Przed własną publicznością Deportivo Moron nie ma na koncie przegranej z Agropecuario Argentino od 3 spotkań.
Deportivo Moron otrzymuje 6 czerwoną kartkę w tym sezonie- najwięcej w lidze.
Deportivo Moron nie strzelił gola w 1 z ich 9 meczy u siebie w Primera Nacional w tym sezonie.
Agropecuario Argentino nie strzelił gola w 5 z ich 10 meczy na wyjeździe w Primera Nacional w tym sezonie.
Deportivo Moron's bilans meczy u siebie w tym sezonie: 7-2-0.
Agropecuario Argentino's bilans meczy na wyjeździe w tym sezonie: 0-4-6.
Yair Gonzalez jest w Deportivo Moron najlepszym strzelcem z liczbą 5 goli. Alejandro Gagliardi strzelił 10 razy dla Agropecuario Argentino.
Deportivo Moron zachował czyste konto w 4 meczach z rzędu.
Deportivo Moron wygrywa 1. połowę w 40% swoich meczy, Agropecuario Argentino w 24% swoich meczy.
Deportivo Moron wygrywa 40% połowy meczu, Agropecuario Argentino wygrywa 24%.
Zwycięzcą ich ostatniego spotkania był Agropecuario Argentino.
W ich ostatnim spotkaniu Agropecuario Argentino wygrał 1 golami.
Gdy Deportivo Moron prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 81% swoich meczy.
Gdy Agropecuario Argentino prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 0% swoich meczy.
Gdy Deportivo Moron przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 20% swoich meczy.
Gdy Agropecuario Argentino przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 0% swoich meczy.
W Primera Nacional Deportivo Moron ma lepsze osiągnięcia niż Agropecuario Argentino.
Występy Deportivo Moron w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Agropecuario Argentino.
Agropecuario Argentino przegrał tylko 1 ze swoich 5 meczy przeciwko Deportivo Moron (we wszystkich rozgrywkach).
W ostatnich 5 ich spotkaniach Deportivo Moron wygrał 1, Agropecuario Argentino wygrał 3, 1 zremisowano.
Deportivo Moron zdobywa 0.6 gole w meczu przeciwko Agropecuario Argentino, a Agropecuario Argentino strzela 1.2 przeciwko Deportivo Moron (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między Deportivo Moron i Agropecuario Argentino to 1.8.
Średnia liczba goli w pierwszej połowie w spotkaniach między Deportivo Moron i Agropecuario Argentino to 0.4.
Obie drużyny nie wygrały swojego ostatniego meczu w Primera Nacional.
Deportivo Moron zdobywa 1.33 gole grając u siebie, a Agropecuario Argentino strzela 0.61 gole grając na wyjeździe (średnio).
Agropecuario Argentino stracił gola w każdym ze swoich ostatnich 5 meczy.
Deportivo Moron ma pasmo 2 meczy z 0 zdobytymi golami.
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!