Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) - Universidad Cesar Vallejo (Kobiety) 13.07.2024prognoza

Przepowiednie meczów

Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) i Universidad Cesar Vallejo (Kobiety) i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) Universidad Cesar Vallejo (Kobiety) - Suma - Poniżej (2.5).

13/07/2024

Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety)

12:00

Universidad Cesar Vallejo (Kobiety)

Bet:Suma - Poniżej (2.5)

Miejsce Zakład

Przegląd meczu

Nadchodzący turniej Peru, Liga Femenina, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) i Universidad Cesar Vallejo (Kobiety). Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 13.07 w 12:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) i Universidad Cesar Vallejo (Kobiety) poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują

H2H i poprzednie wyniki

W sumie 3 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 15.06.24, z końcowym wynikiem 1:1. Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy Universidad Cesar Vallejo (Kobiety) wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 1 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 4-5 między dwiema drużynami.

Łeb w łeb

Wygrywa
Rysuje
Wygrywa
1
2
1

Statystyki porównawcze

Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) i Universidad Cesar Vallejo (Kobiety) z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.

10
Mecze
10
3
Wygrywa
3
3
Rysuje
3
4
Straty
4
9
Zdobyte
9
18
Przyznany
15
-9
Różnica bramek
-6
6
Średnia bramek w meczu
5
0.9
Gole strzelone na mecz
0.9
1.8
Gole zdobyte na mecz
1.5
2.7
Obie drużyny zdobyły
2.4
33.3'
Minuty/Gol strzelony
37.5'

Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) przegląd

W bieżącym sezonie Liga Femenina Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 4 przegranych i 3 remisów, w tym 2 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 7 miejsca w tabeli. Średnio Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) strzelił 5 goli i stracił 18 goli na mecz, z różnicą bramek -13. Gdy grają u siebie, Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) zazwyczaj zdobywa średnio 31.3 goli na mecz. 3 w meczach na własnym stadionie Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) strzeliły obie drużyny, co stanowi 38% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) średnio 31.3 minut.

Universidad Cesar Vallejo (Kobiety) przegląd

W bieżącym sezonie Liga Femenina Universidad Cesar Vallejo (Kobiety) rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 2 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 3 zwycięstw, 4 przegranych i Remisy 3. Drużyna strzeliła 6 goli i straciła 18 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -12. Obecnie Universidad Cesar Vallejo (Kobiety) zajmuje 9 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Universidad Cesar Vallejo (Kobiety) obie drużyny strzelają około 33.8 bramek. W meczach wyjazdowych Universidad Cesar Vallejo (Kobiety) obie drużyny strzeliły gola w meczach 3, co stanowi 33% ich meczów wyjazdowych. Gracze Universidad Cesar Vallejo (Kobiety) potrzebują około 33.8 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.

Ranking

Zespół G Z R S S S P
7. Club Centro Deportivo Municipal (Women)
12 5 2 5 11 20 17
9. Universidad Cesar Vallejo (Women)
12 3 3 6 12 18 12

Kto wygra?

Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety)
DEP - %
Universidad Cesar Vallejo (Kobiety)
UNI - %
rysuje - %

Czy obie drużyny strzelą?

Tak - 50%
Nie - 50%

Kto strzeli pierwszy?

Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety)
DEP - 33%
Universidad Cesar Vallejo (Kobiety)
UNI - 33%
Bez gola - 34%

Statystyki przedmeczowe

10
Mecze
10
3
Wygrywa
3
3
Rysuje
3
4
Straty
4
9
Zdobyte
9
18
Przyznany
15
-9
Różnica bramek
-6
6
Średnia bramek w meczu
5
0.9
Gole strzelone na mecz
0.9
1.8
Gole zdobyte na mecz
1.5
2.7
Obie drużyny zdobyły
2.4
33.3'
Minuty/Gol strzelony
37.5'

Wskazówki dotyczące zakładów

Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety)

9 / 10 of last matches Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) in all competitions had less than 2 goals

Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety)

9 / 10 of last matches Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) in Liga Femenina had less than 2 goals

Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) Universidad Cesar Vallejo (Kobiety)

2 / 3 of the last matches between the teams were less than 2 goals

Universidad Cesar Vallejo (Kobiety)

8 / 10 of last matches Universidad Cesar Vallejo (Kobiety) in all competitions had less than 2 goals

Universidad Cesar Vallejo (Kobiety)

8 / 10 of last matches Universidad Cesar Vallejo (Kobiety) in Liga Femenina had less than 2 goals

Postaw:Suma - Poniżej (1.5)

Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety)

8 / 10 of last matches Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) in all competitions scored at least 1 goal

Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety)

8 / 10 of last matches Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) in Liga Femenina scored at least 1 goal

Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) Universidad Cesar Vallejo (Kobiety)

3 / 3 of the last matches between the teams there was at least 1 goal

Universidad Cesar Vallejo (Kobiety)

7 / 10 of last matches Universidad Cesar Vallejo (Kobiety) in all competitions scored at least 1 goal

Universidad Cesar Vallejo (Kobiety)

7 / 10 of last matches Universidad Cesar Vallejo (Kobiety) in Liga Femenina scored at least 1 goal

Postaw:Suma - Ponad (0.5)

Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety)

7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) nie zremisowało

Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety)

7 / 10 ostatnich meczów w Liga Femenina Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) nie zremisował

Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) Universidad Cesar Vallejo (Kobiety)

2 / 3 of the last matches between the teams ended in a win

Universidad Cesar Vallejo (Kobiety)

7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Universidad Cesar Vallejo (Kobiety) nie zremisowało

Universidad Cesar Vallejo (Kobiety)

7 / 10 ostatnich meczów w Liga Femenina Universidad Cesar Vallejo (Kobiety) nie zremisował

Postaw:Podwójna szansa - 12

Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety)

4 / 10 ostatnich meczów Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety)

4 / 10 of last matches Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) in Liga Femenina ended in defeat

Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety)

1 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety)

Universidad Cesar Vallejo (Kobiety)

6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Universidad Cesar Vallejo (Kobiety) nie przegrała

Universidad Cesar Vallejo (Kobiety)

6 / 10 ostatnich meczów w Liga Femenina Universidad Cesar Vallejo (Kobiety) nie przegrała

Postaw:Podwójna szansa - X2

Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety)

5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) nie przegrała

Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety)

5 / 10 ostatnich meczów w Liga Femenina Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) nie przegrała

Universidad Cesar Vallejo (Kobiety)

1 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Universidad Cesar Vallejo (Kobiety)

Postaw:Podwójna szansa - 1X

Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety)

3 / 10 ostatnich meczów Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety)

3 / 10 ostatnich meczów Club Centro Deportivo Municipal (Kobiety) w Liga Femenina , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Universidad Cesar Vallejo (Kobiety)

5 / 10 ostatnich meczów Universidad Cesar Vallejo (Kobiety) we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Universidad Cesar Vallejo (Kobiety)

5 / 10 ostatnich meczów Universidad Cesar Vallejo (Kobiety) w Liga Femenina , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie

Czat

Brak wiadomości

Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!