Diósgyőri VTK - Győri ETO 19.04.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Diósgyőri VTK i Győri ETO i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Diósgyőri VTK Győri ETO - 1x2 - Z2.
19/04/2025
Diósgyőri VTK
Győri ETO
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 19.04.2025 19:42
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Węgry, NB I, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Diósgyőri VTK i Győri ETO. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 19.04 w 10:15. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Diósgyőri VTK i Győri ETO poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 28 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 14.12.24, z końcowym wynikiem 3:4. Diósgyőri VTK zwyciężyli w 8 meczów, podczas gdy Győri ETO wygrał 14 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 6 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 40-58 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Diósgyőri VTK i Győri ETO z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Diósgyőri VTK przegląd
W bieżącym sezonie NB I Diósgyőri VTK rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 2 zwycięstw, 5 przegranych i 3 remisów, w tym 5 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 6 miejsca w tabeli. Średnio Diósgyőri VTK strzelił 13 goli i stracił 12 goli na mecz, z różnicą bramek +1. Gdy grają u siebie, Diósgyőri VTK zazwyczaj zdobywa średnio 36 goli na mecz. 7 w meczach na własnym stadionie Diósgyőri VTK strzeliły obie drużyny, co stanowi 70% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Diósgyőri VTK średnio 36 minut.
Győri ETO przegląd
W bieżącym sezonie NB I Győri ETO rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 4 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 6 zwycięstw, 0 przegranych i Remisy 4. Drużyna strzeliła 15 goli i straciła 9 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +6. Obecnie Győri ETO zajmuje 5 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Győri ETO obie drużyny strzelają około 37.5 bramek. W meczach wyjazdowych Győri ETO obie drużyny strzeliły gola w meczach 6, co stanowi 60% ich meczów wyjazdowych. Gracze Győri ETO potrzebują około 37.5 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. Gyori ETO | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | 10 | 10 | 7 | 38 | 31 | 40 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6. Diosgyori | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | 10 | 9 | 8 | 34 | 39 | 39 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Klubowe Mecze Towarzyski
Skendija-Zorya Luhansk
Aarau-St. Gallen II
Virslīga
Ryska szkoła piłkarska-BFC Daugavpils
II Lyga
Panevezys II-Vilnius FA
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Diósgyőri VTK i Győri ETO strzelili pierwsi w NB I sezonu 2024/2025
Bramki Czas
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Diósgyőri VTK meczów i Győri ETO meczów w ramach turnieju NB I
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Diósgyőri VTK i Győri ETO na turnieju NB I w sezonie 2024/2025
Wskazówki dotyczące zakładów
3 / 10 ostatnich meczów Diósgyőri VTK we wszystkich zawodach zakończonych remisem
3 / 10 ostatnich meczów Diósgyőri VTK w NB I zakończył się remisem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
4 / 10 ostatnich meczów Győri ETO we wszystkich zawodach zakończonych remisem
4 / 10 ostatnich meczów Győri ETO w NB I zakończył się remisem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
3 / 10 ostatnich meczów Diósgyőri VTK we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów Diósgyőri VTK w NB I , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów Győri ETO we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów Győri ETO w NB I , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
6 / 10 ostatnich meczów Diósgyőri VTK w NB I zakończył się jego porażką w 1 połowie
1 / 10 ostatnich meczów Győri ETO we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
1 / 10 ostatnich meczów Győri ETO w NB I zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Diósgyőri VTK w 2 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Győri ETO we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
1 / 10 ostatnich meczów Győri ETO w NB I zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
2 / 10 ostatnich meczów Diósgyőri VTK we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów Diósgyőri VTK w NB I zakończył się jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Diósgyőri VTK
Postaw:1x2 - Z1
5 / 10 ostatnich meczów Diósgyőri VTK we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Diósgyőri VTK in NB I ended in defeat
1 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Diósgyőri VTK
10 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Győri ETO nie przegrała
10 / 10 ostatnich meczów w NB I Győri ETO nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 19.04.2025 19:42
Najczęstszy rezultat meczy między Diosgyor VTK a WKW ETO FC Gyor to 1-1. 4 mecze zakończyły się tym rezultatem.
Bilans Diosgyor VTK w ostatnich 14 meczach u siebie z WKW ETO FC Gyor to: 5 zwycięstwa, 3 remisy i 6 porażki. Różnica bramek: 23-22 dla Diosgyor VTK.
Podczas ostatnich 28 spotkań, Diosgyor VTK wygrał 8 razy, były 6 remisy, a WKW ETO FC Gyor wygrał 14 razy. Różnica bramek to 58-40 na korzyść WKW ETO FC Gyor.
WKW ETO FC Gyor's ostatnie wyjazdowe zwycięstwo przeciwko Diosgyor VTK było w 2013.
Czy wiecie, że 21% strzelonych bramek Diosgyor VTK zdobywa między minutami 0-15?
Czy wiecie, że 37% strzelonych bramek WKW ETO FC Gyor zdobywa między minutami 76-90?
WKW ETO FC Gyor nie przegrał ostatnich 6 spotkań.
WKW ETO FC Gyor nie przegrał żadnego z 12 swoich ostatnich meczy na wyjeździe.
Przed własną publicznością Diosgyor VTK nie ma na koncie przegranej z WKW ETO FC Gyor od 4 spotkań.
Diosgyor VTK nie strzelił gola w 4 z ich 14 meczy u siebie w NB I w tym sezonie.
WKW ETO FC Gyor nie strzelił gola w 2 z ich 13 meczy na wyjeździe w NB I w tym sezonie.
WKW ETO FC Gyor's bilans meczy na wyjeździe w tym sezonie: 4-7-2.
Daniel Gera ma więcej żółtych kartek (9) niż ktokolwiek w Diosgyor VTK. Samsondin Ouro zgromadził 8 w drużynie WKW ETO FC Gyor.
Diosgyor VTK wygrywa 1. połowę w 34% swoich meczy, WKW ETO FC Gyor w 35% swoich meczy.
Diosgyor VTK wygrywa 34% połowy meczu, WKW ETO FC Gyor wygrywa 35%.
Zwycięzcą ich ostatniego spotkania był Diosgyor VTK.
W ich ostatnim spotkaniu Diosgyor VTK wygrał 1 golami.
Gdy Diosgyor VTK prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 90% swoich meczy.
Gdy WKW ETO FC Gyor prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 66% swoich meczy.
Gdy Diosgyor VTK przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 14% swoich meczy.
Gdy WKW ETO FC Gyor przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 25% swoich meczy.
W NB I WKW ETO FC Gyor ma lepsze osiągnięcia niż Diosgyor VTK.
Występy WKW ETO FC Gyor w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Diosgyor VTK.
Diosgyor VTK przegrał tylko 0 ze swoich 5 meczy przeciwko WKW ETO FC Gyor (we wszystkich rozgrywkach).
W ostatnich 5 ich spotkaniach Diosgyor VTK wygrał 4, WKW ETO FC Gyor wygrał 0, 1 zremisowano.
Diosgyor VTK przegrał tylko 1 ze swoich 5 meczy NB I przeciwko WKW ETO FC Gyor.
WKW ETO FC Gyor wygrał tylko 1 ze swoich 5 meczy NB I przeciwko Diosgyor VTK.
Diosgyor VTK zdobywa 2.4 gole w meczu przeciwko WKW ETO FC Gyor, a WKW ETO FC Gyor strzela 0.8 przeciwko Diosgyor VTK (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między Diosgyor VTK i WKW ETO FC Gyor to 3.2.
Średnia liczba goli w pierwszej połowie w spotkaniach między Diosgyor VTK i WKW ETO FC Gyor to 1.2.
Diosgyor VTK zdobywa 1.65 gole grając u siebie, a WKW ETO FC Gyor strzela 1.81 gole grając na wyjeździe (średnio).
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!