East Bengal (Kobiety) - Sesa FA (kobiety) 30.12.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane East Bengal (Kobiety) i Sesa FA (kobiety) i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla East Bengal (Kobiety) Sesa FA (kobiety) - Podwójna szansa - 1X.
30/12/2025
East Bengal (Kobiety)
Sesa FA (kobiety)
Bet:Podwójna szansa - 1X
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej Indie, Mistrzostwa Indii. Kobiety, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy East Bengal (Kobiety) i Sesa FA (kobiety). Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 30.12 w 04:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla East Bengal (Kobiety) i Sesa FA (kobiety) poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn East Bengal (Kobiety) i Sesa FA (kobiety) z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
East Bengal (Kobiety) przegląd
W bieżącym sezonie Mistrzostwa Indii. Kobiety East Bengal (Kobiety) rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 8 zwycięstw, 0 przegranych i 2 remisów, w tym 8 wygranych w domu. Średnio East Bengal (Kobiety) strzelił 23 goli i stracił 3 goli na mecz, z różnicą bramek +20. Gdy grają u siebie, East Bengal (Kobiety) zazwyczaj zdobywa średnio 29.5 goli na mecz. 3 w meczach na własnym stadionie East Bengal (Kobiety) strzeliły obie drużyny, co stanowi 38% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie East Bengal (Kobiety) średnio 29.5 minut.
Sesa FA (kobiety) przegląd
W bieżącym sezonie Mistrzostwa Indii. Kobiety Sesa FA (kobiety) rozegrało 4 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 0 zwycięstw, 4 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 2 goli i straciła 10 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -8. Średnio w meczach wyjazdowych Sesa FA (kobiety) obie drużyny strzelają około 24 bramek. W meczach wyjazdowych Sesa FA (kobiety) obie drużyny strzeliły gola w meczach 2, co stanowi 67% ich meczów wyjazdowych. Gracze Sesa FA (kobiety) potrzebują około 24 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
U20 Catarinense, Serie A
Joinville U20-Nacao U20
Premier League
Al Nejmeh-Racing Beirut
Mocambola
Chingale de Tete-Baia de Pemba
Klubowe Mecze Towarzyski
Odense-Kolding IF
Tercera Division, Rezerwy
Albion Montevideo II-Colon FC II
Mistrzostwa Brazylii. Liga Catarinense do lat 20
Joinville U20-Nacao U20
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Wskazówki dotyczące zakładów
8 / 10 ostatnich meczów East Bengal (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
8 / 10 ostatnich meczów East Bengal (Kobiety) w Mistrzostwa Indii. Kobiety zakończył się jej zwycięstwem
4 / 4 ostatnich meczów Sesa FA (kobiety) we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 4 of last matches Sesa FA (kobiety) in Mistrzostwa Indii. Kobiety ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach East Bengal (Kobiety) nie zremisowało
8 / 10 ostatnich meczów w Mistrzostwa Indii. Kobiety East Bengal (Kobiety) nie zremisował
4 / 4 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Sesa FA (kobiety) nie zremisowało
4 / 4 ostatnich meczów w Mistrzostwa Indii. Kobiety Sesa FA (kobiety) nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
9 / 10 of last matches East Bengal (Kobiety) in all competitions scored at least 1 goal
9 / 10 of last matches East Bengal (Kobiety) in Mistrzostwa Indii. Kobiety scored at least 1 goal
2 / 4 of last matches Sesa FA (kobiety) in all competitions scored at least 1 goal
2 / 4 of last matches Sesa FA (kobiety) in Mistrzostwa Indii. Kobiety scored at least 1 goal
Postaw:Suma - Ponad (0.5)
6 / 10 of last matches East Bengal (Kobiety) in all competitions had less than 3 goals
6 / 10 of last matches East Bengal (Kobiety) in Mistrzostwa Indii. Kobiety had less than 3 goals
4 / 4 of last matches Sesa FA (kobiety) in all competitions had less than 3 goals
4 / 4 of last matches Sesa FA (kobiety) in Mistrzostwa Indii. Kobiety had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
5 / 10 of last matches East Bengal (Kobiety) in all competitions had less than 2 goals
4 / 10 of last matches East Bengal (Kobiety) in Mistrzostwa Indii. Kobiety had less than 2 goals
4 / 4 of last matches Sesa FA (kobiety) in all competitions had less than 2 goals
4 / 4 of last matches Sesa FA (kobiety) in Mistrzostwa Indii. Kobiety had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
6 / 10 ostatnich meczów East Bengal (Kobiety) we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów East Bengal (Kobiety) w Mistrzostwa Indii. Kobiety , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
2 / 4 ostatnich meczów Sesa FA (kobiety) we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
2 / 4 ostatnich meczów Sesa FA (kobiety) w Mistrzostwa Indii. Kobiety , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!