EC Ypiranga U20 - EC Vitoria Salvador U20 05.07.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane EC Ypiranga U20 i EC Vitoria Salvador U20 i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla EC Ypiranga U20 EC Vitoria Salvador U20 - Punkty obydwu drużyn - Nie.
05/07/2025
EC Ypiranga U20
EC Vitoria Salvador U20
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 05.07.2025 19:42
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Brazylia, Krajowe Mistrzostwa Brazylii. Liga Baiano Under-20, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy EC Ypiranga U20 i EC Vitoria Salvador U20. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 05.07 w 14:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla EC Ypiranga U20 i EC Vitoria Salvador U20 poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 1 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 31.05.25, z końcowym wynikiem 2:0. EC Ypiranga U20 zwyciężyli w 0 meczów, podczas gdy EC Vitoria Salvador U20 wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 0-2 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn EC Ypiranga U20 i EC Vitoria Salvador U20 z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
EC Ypiranga U20 przegląd
W bieżącym sezonie Krajowe Mistrzostwa Brazylii. Liga Baiano Under-20 EC Ypiranga U20 rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 3 przegranych i 4 remisów, w tym 3 wygranych w domu. Średnio EC Ypiranga U20 strzelił 4 goli i stracił 2 goli na mecz, z różnicą bramek +2. Gdy grają u siebie, EC Ypiranga U20 zazwyczaj zdobywa średnio 95.5 goli na mecz. 1 w meczach na własnym stadionie EC Ypiranga U20 strzeliły obie drużyny, co stanowi 17% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie EC Ypiranga U20 średnio 95.5 minut.
EC Vitoria Salvador U20 przegląd
W bieżącym sezonie Krajowe Mistrzostwa Brazylii. Liga Baiano Under-20 EC Vitoria Salvador U20 rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 3 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 7 zwycięstw, 2 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 10 goli i straciła 4 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +6. Średnio w meczach wyjazdowych EC Vitoria Salvador U20 obie drużyny strzelają około 40.4 bramek. W meczach wyjazdowych EC Vitoria Salvador U20 obie drużyny strzeliły gola w meczach 1, co stanowi 17% ich meczów wyjazdowych. Gracze EC Vitoria Salvador U20 potrzebują około 40.4 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
Mistrzostwa Świata
Niemcy-Paragwaj
Segunda Division
Independiente FBC-Benjamin Aceval
Brasileiro Serie D
Democrata SL MG-Ivinhema
USL League Two
Asheville City-Charlotte Independence II
USA. WPSL. Kobiety
Philadelphia Ukrainian (Kobiety)-Penn Fusion (Kobiety)
Puchar Chile
Union Espanola-Colo-Colo
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Wskazówki dotyczące zakładów
3 / 10 ostatnich meczów EC Ypiranga U20 we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów EC Ypiranga U20 w Krajowe Mistrzostwa Brazylii. Liga Baiano Under-20 zakończył się jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów EC Vitoria Salvador U20 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 10 of last matches EC Vitoria Salvador U20 in Krajowe Mistrzostwa Brazylii. Liga Baiano Under-20 ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
4 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach EC Ypiranga U20 nie przegrała
4 / 10 ostatnich meczów w Krajowe Mistrzostwa Brazylii. Liga Baiano Under-20 EC Ypiranga U20 nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - 1X
1 / 10 ostatnich meczów EC Ypiranga U20 we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
2 / 10 ostatnich meczów EC Vitoria Salvador U20 we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
2 / 10 ostatnich meczów EC Vitoria Salvador U20 w Krajowe Mistrzostwa Brazylii. Liga Baiano Under-20 zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
3 / 10 ostatnich meczów EC Ypiranga U20 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches EC Ypiranga U20 in Krajowe Mistrzostwa Brazylii. Liga Baiano Under-20 ended in defeat
7 / 10 ostatnich meczów EC Vitoria Salvador U20 we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
7 / 10 ostatnich meczów EC Vitoria Salvador U20 w Krajowe Mistrzostwa Brazylii. Liga Baiano Under-20 zakończył się jej zwycięstwem
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem EC Vitoria Salvador U20
Postaw:1x2 - Z2
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach EC Ypiranga U20 nie zremisowało
6 / 10 ostatnich meczów w Krajowe Mistrzostwa Brazylii. Liga Baiano Under-20 EC Ypiranga U20 nie zremisował
1 / 1 of the last matches between the teams ended in a win
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach EC Vitoria Salvador U20 nie zremisowało
9 / 10 ostatnich meczów w Krajowe Mistrzostwa Brazylii. Liga Baiano Under-20 EC Vitoria Salvador U20 nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
3 / 10 ostatnich meczów EC Vitoria Salvador U20 we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów EC Vitoria Salvador U20 w Krajowe Mistrzostwa Brazylii. Liga Baiano Under-20 zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 05.07.2025 19:42
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!