Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

En Avant Guingamp (Kobiety) - Nice (Kobiety) 21.09.2025prognoza

Przepowiednie meczów

Zebraliśmy wszystkie dostępne dane En Avant Guingamp (Kobiety) i Nice (Kobiety) i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla En Avant Guingamp (Kobiety) Nice (Kobiety) - Podwójna szansa - X2.

21/09/2025

En Avant Guingamp (Kobiety)

08:00

Nice (Kobiety)

Bet:Podwójna szansa - X2

Kursy:1.85

Miejsce Zakład

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 21.09.2025 19:41

Przegląd meczu

Nadchodzący turniej Francja, Mistrzostwa Francji. Dywizja 2., obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy En Avant Guingamp (Kobiety) i Nice (Kobiety). Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 21.09 w 08:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla En Avant Guingamp (Kobiety) i Nice (Kobiety) poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują

Statystyki porównawcze

Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn En Avant Guingamp (Kobiety) i Nice (Kobiety) z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.

10
Mecze
10
2
Wygrywa
3
1
Rysuje
2
7
Straty
5
9
Zdobyte
11
32
Przyznany
18
-23
Różnica bramek
-7
4
Średnia bramek w meczu
6
0.9
Gole strzelone na mecz
1.1
3.2
Gole zdobyte na mecz
1.8
4.1
Obie drużyny zdobyły
2.9
22.2'
Minuty/Gol strzelony
32.8'

En Avant Guingamp (Kobiety) przegląd

W bieżącym sezonie Mistrzostwa Francji. Dywizja 2. En Avant Guingamp (Kobiety) rozegrało 1 meczów. Klub zanotował 0 zwycięstw, 1 przegranych i 0 remisów, w tym 0 wygranych w domu. Średnio En Avant Guingamp (Kobiety) strzelił 0 goli i stracił 0 goli na mecz, z różnicą bramek 0. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie En Avant Guingamp (Kobiety) średnio 0 minut.

Nice (Kobiety) przegląd

W bieżącym sezonie Mistrzostwa Francji. Dywizja 2. Nice (Kobiety) rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 3 zwycięstw, 5 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 4 goli i straciła 10 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -6. Średnio w meczach wyjazdowych Nice (Kobiety) obie drużyny strzelają około 53.6 bramek. W meczach wyjazdowych Nice (Kobiety) obie drużyny strzeliły gola w meczach 3, co stanowi 38% ich meczów wyjazdowych. Gracze Nice (Kobiety) potrzebują około 53.6 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.

Kto wygra?

En Avant Guingamp (Kobiety)
EAG - %
Nice (Kobiety)
NIC - %
rysuje - %

Czy obie drużyny strzelą?

Tak - 50%
Nie - 50%

Kto strzeli pierwszy?

En Avant Guingamp (Kobiety)
EAG - 33%
Nice (Kobiety)
NIC - 33%
Bez gola - 34%

Statystyki przedmeczowe

10
Mecze
10
2
Wygrywa
3
1
Rysuje
2
7
Straty
5
9
Zdobyte
11
32
Przyznany
18
-23
Różnica bramek
-7
4
Średnia bramek w meczu
6
0.9
Gole strzelone na mecz
1.1
3.2
Gole zdobyte na mecz
1.8
4.1
Obie drużyny zdobyły
2.9
22.2'
Minuty/Gol strzelony
32.8'

Wskazówki dotyczące zakładów

En Avant Guingamp (Kobiety)

6 / 10 of last matches in all competitions En Avant Guingamp (Kobiety) played with a score of 0:0

En Avant Guingamp (Kobiety)

1 / 1 of last matches in Mistrzostwa Francji. Dywizja 2. En Avant Guingamp (Kobiety) played with a score of 0:0

Nice (Kobiety)

5 / 10 of last matches in all competitions Nice (Kobiety) played with a score of 0:0

Nice (Kobiety)

5 / 10 of last matches in Mistrzostwa Francji. Dywizja 2. Nice (Kobiety) played with a score of 0:0

Postaw:Suma - Poniżej (0.5)

En Avant Guingamp (Kobiety)

7 / 10 ostatnich meczów En Avant Guingamp (Kobiety) we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

En Avant Guingamp (Kobiety)

1 / 1 of last matches En Avant Guingamp (Kobiety) in Mistrzostwa Francji. Dywizja 2. ended in defeat

Nice (Kobiety)

2 / 10 ostatnich meczów Nice (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

Nice (Kobiety)

2 / 10 ostatnich meczów Nice (Kobiety) w Mistrzostwa Francji. Dywizja 2. zakończył się jej zwycięstwem

Postaw:1x2 - Z2

En Avant Guingamp (Kobiety)

1 / 10 ostatnich meczów En Avant Guingamp (Kobiety) we wszystkich zawodach zakończonych remisem

Nice (Kobiety)

4 / 10 ostatnich meczów Nice (Kobiety) we wszystkich zawodach zakończonych remisem

Nice (Kobiety)

4 / 10 ostatnich meczów Nice (Kobiety) w Mistrzostwa Francji. Dywizja 2. zakończył się remisem

Postaw:1x2 - X

En Avant Guingamp (Kobiety)

4 / 10 ostatnich meczów En Avant Guingamp (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie

Nice (Kobiety)

2 / 10 ostatnich meczów Nice (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie

Nice (Kobiety)

2 / 10 ostatnich meczów Nice (Kobiety) w Mistrzostwa Francji. Dywizja 2. zakończonych zwycięstwem w 2 połowie

Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2

Nice (Kobiety)

2 / 10 ostatnich meczów Nice (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie

Nice (Kobiety)

2 / 10 ostatnich meczów Nice (Kobiety) w Mistrzostwa Francji. Dywizja 2. zakończonych zwycięstwem w 1 połowie

Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2

En Avant Guingamp (Kobiety)

1 / 10 ostatnich meczów En Avant Guingamp (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie

Nice (Kobiety)

4 / 10 ostatnich meczów Nice (Kobiety) w Mistrzostwa Francji. Dywizja 2. zakończył się jego porażką w 1 połowie

Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 21.09.2025 19:41

Czat

Brak wiadomości

Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!