Everton (Women) - Brighton & Hove Albion (Kobiety) 01.10.2023prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Everton (Women) i Brighton & Hove Albion (Kobiety) i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Everton (Women) Brighton & Hove Albion (Kobiety) - 1x2 - Z1.
01/10/2023
Everton (Women)
Brighton & Hove Albion (Kobiety)
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 01.10.2023 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Anglii, Super League Women, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Everton (Women) i Brighton & Hove Albion (Kobiety). Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 01.10 w 08:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Everton (Women) i Brighton & Hove Albion (Kobiety) poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 10 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 21.05.23, z końcowym wynikiem 2:1. Everton (Women) zwyciężyli w 3 meczów, podczas gdy Brighton & Hove Albion (Kobiety) wygrał 3 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 4 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 17-12 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Everton (Women) i Brighton & Hove Albion (Kobiety) z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Everton (Women) przegląd
W bieżącym sezonie Super League Women Everton (Women) rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 5 przegranych i 2 remisów, w tym 4 wygranych w domu. Średnio Everton (Women) strzelił 12 goli i stracił 17 goli na mecz, z różnicą bramek -5. Gdy grają u siebie, Everton (Women) zazwyczaj zdobywa średnio 31 goli na mecz. 6 w meczach na własnym stadionie Everton (Women) strzeliły obie drużyny, co stanowi 60% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Everton (Women) średnio 31 minut.
Brighton & Hove Albion (Kobiety) przegląd
W bieżącym sezonie Super League Women Brighton & Hove Albion (Kobiety) rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 2 zwycięstw, 6 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 14 goli i straciła 26 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -12. Średnio w meczach wyjazdowych Brighton & Hove Albion (Kobiety) obie drużyny strzelają około 22.5 bramek. W meczach wyjazdowych Brighton & Hove Albion (Kobiety) obie drużyny strzeliły gola w meczach 8, co stanowi 80% ich meczów wyjazdowych. Gracze Brighton & Hove Albion (Kobiety) potrzebują około 22.5 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Bramki Czas
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Everton (Women) i Brighton & Hove Albion (Kobiety) na turnieju Super League Women w sezonie 2023/2024
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
9 / 10 of last matches Everton (Women) in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Everton (Women) in Super League Women had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Brighton & Hove Albion (Kobiety) in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Brighton & Hove Albion (Kobiety) in Super League Women had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
5 / 10 ostatnich meczów Everton (Women) w Super League Women zakończył się jego porażką w 1 połowie
4 / 10 ostatnich meczów Brighton & Hove Albion (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
4 / 10 ostatnich meczów Brighton & Hove Albion (Kobiety) w Super League Women zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Brighton & Hove Albion (Kobiety) w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
5 / 10 ostatnich meczów Everton (Women) we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Everton (Women) in Super League Women ended in defeat
2 / 10 ostatnich meczów Brighton & Hove Albion (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów Brighton & Hove Albion (Kobiety) w Super League Women zakończył się jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Brighton & Hove Albion (Kobiety)
Postaw:1x2 - Z2
3 / 10 ostatnich meczów Everton (Women) we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów Everton (Women) w Super League Women , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów Brighton & Hove Albion (Kobiety) we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów Brighton & Hove Albion (Kobiety) w Super League Women , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
2 / 10 ostatnich meczów Everton (Women) we wszystkich zawodach zakończonych remisem
2 / 10 ostatnich meczów Everton (Women) w Super League Women zakończył się remisem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
2 / 10 ostatnich meczów Brighton & Hove Albion (Kobiety) we wszystkich zawodach zakończonych remisem
2 / 10 ostatnich meczów Brighton & Hove Albion (Kobiety) w Super League Women zakończył się remisem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
5 / 10 ostatnich meczów Everton (Women) we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Everton (Women) in Super League Women ended in defeat
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Everton (Women)
4 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Brighton & Hove Albion (Kobiety) nie przegrała
4 / 10 ostatnich meczów w Super League Women Brighton & Hove Albion (Kobiety) nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 01.10.2023 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!