Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

Fatih Karagumruk U19 - Eskisehirspor U19 24.02.2024prognoza

Przepowiednie meczów

Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Fatih Karagumruk U19 i Eskisehirspor U19 i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Fatih Karagumruk U19 Eskisehirspor U19 - Suma - Poniżej (2.5).

24/02/2024

Fatih Karagumruk U19

04:00

Eskisehirspor U19

Bet:Suma - Poniżej (2.5)

Kursy:2.08

Miejsce Zakład

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 24.02.2024 18:40

Przegląd meczu

Nadchodzący turniej Turcja, U19 Elit B, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Fatih Karagumruk U19 i Eskisehirspor U19. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 24.02 w 04:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Fatih Karagumruk U19 i Eskisehirspor U19 poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują

H2H i poprzednie wyniki

W sumie 1 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 07.10.23, z końcowym wynikiem 2:4. Fatih Karagumruk U19 zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy Eskisehirspor U19 wygrał 0 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 4-2 między dwiema drużynami.

Łeb w łeb

Wygrywa
Rysuje
Wygrywa
2
2
0

Statystyki porównawcze

Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Fatih Karagumruk U19 i Eskisehirspor U19 z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.

10
Mecze
10
3
Wygrywa
5
2
Rysuje
2
5
Straty
3
10
Zdobyte
13
15
Przyznany
10
-5
Różnica bramek
+3
4
Średnia bramek w meczu
4
1
Gole strzelone na mecz
1.3
1.5
Gole zdobyte na mecz
1
2.5
Obie drużyny zdobyły
2.3
36'
Minuty/Gol strzelony
39.1'

Fatih Karagumruk U19 przegląd

W bieżącym sezonie U19 Elit B Fatih Karagumruk U19 rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 5 przegranych i 2 remisów, w tym 4 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 16 miejsca w tabeli. Średnio Fatih Karagumruk U19 strzelił 17 goli i stracił 16 goli na mecz, z różnicą bramek +1. Gdy grają u siebie, Fatih Karagumruk U19 zazwyczaj zdobywa średnio 27.3 goli na mecz. 9 w meczach na własnym stadionie Fatih Karagumruk U19 strzeliły obie drużyny, co stanowi 90% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Fatih Karagumruk U19 średnio 27.3 minut.

Eskisehirspor U19 przegląd

W bieżącym sezonie U19 Elit B Eskisehirspor U19 rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 4 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 5 zwycięstw, 3 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 15 goli i straciła 12 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +3. Obecnie Eskisehirspor U19 zajmuje 11 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Eskisehirspor U19 obie drużyny strzelają około 33.3 bramek. W meczach wyjazdowych Eskisehirspor U19 obie drużyny strzeliły gola w meczach 5, co stanowi 50% ich meczów wyjazdowych. Gracze Eskisehirspor U19 potrzebują około 33.3 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.

Ranking

Zespół G Z R S S S P
11. Eskisehirspor U19
23 9 5 9 33 38 32
16. Fatih Karagumruk U19
23 7 6 10 33 41 27

Kto wygra?

Fatih Karagumruk U19
FKA - %
Eskisehirspor U19
ESK - %
rysuje - %

Czy obie drużyny strzelą?

Tak - 50%
Nie - 50%

Kto strzeli pierwszy?

Fatih Karagumruk U19
FKA - 33%
Eskisehirspor U19
ESK - 33%
Bez gola - 34%

Statystyki przedmeczowe

10
Mecze
10
3
Wygrywa
5
2
Rysuje
2
5
Straty
3
10
Zdobyte
13
15
Przyznany
10
-5
Różnica bramek
+3
4
Średnia bramek w meczu
4
1
Gole strzelone na mecz
1.3
1.5
Gole zdobyte na mecz
1
2.5
Obie drużyny zdobyły
2.3
36'
Minuty/Gol strzelony
39.1'

Handicap Bramek

Pełny czas
1st half/2nd half
Handicap
Fatih Karagumruk U19 FKA Eskisehirspor U19 ESK
+2.5
70%
0%
+1.5
100%
0%
+0.5
70%
0%
-0.5
60%
0%
-1.5
30%
0%
-2.5
20%
0%
Handicap
Fatih Karagumruk U19 FKA Eskisehirspor U19 ESK
+1.5 1P
0%
0%
+1.5 2P
0%
0%
+0.5 1P
0%
0%
+ 0.5 2P
0%
0%
-0.5 1P
0%
0%
-0.5 2P
0%
0%
-1.5 1P
0%
0%
-1.5 2P
0%
0%

Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju

Kartki Statystyki

Całkowite Kartki / Mecz
Fatih Karagumruk U19 FKA Eskisehirspor U19 ESK
1
1
0

Całkowite kartki na mecz dla Fatih Karagumruk U19 i Eskisehirspor U19 na turnieju U19 Elit B w sezonie 2023/2024

Całkowite Kartki
Kartki Drużyny/Kartki Przeciwko
Całkowite Kartki
Fatih Karagumruk U19 FKA Eskisehirspor U19 ESK
Średnia
Powyżej 2.5
20%
0%
10%
Powyżej 3.5
20%
0%
10%
Powyżej 4.5
20%
0%
10%
Powyżej 5.5
20%
0%
10%
Powyżej 6.5
20%
0%
10%
Kartki Drużyny
Fatih Karagumruk U19 FKA Eskisehirspor U19 ESK
Średnia
Powyżej 0.5
20%
0%
10%
Powyżej 1.5
20%
0%
10%
Powyżej 2.5
20%
0%
10%
Powyżej 3.5
20%
0%
10%
Kartki Przeciwko
Fatih Karagumruk U19 FKA Eskisehirspor U19 ESK
Średnia
Powyżej 0.5
20%
0%
10%
Powyżej 1.5
20%
0%
10%
Powyżej 2.5
10%
0%
5%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%

Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju

Wskazówki dotyczące zakładów

Fatih Karagumruk U19

6 / 10 of last matches in all competitions Fatih Karagumruk U19 played with a score of 0:0

Fatih Karagumruk U19

6 / 10 of last matches in U19 Elit B Fatih Karagumruk U19 played with a score of 0:0

Eskisehirspor U19

6 / 10 of last matches in all competitions Eskisehirspor U19 played with a score of 0:0

Eskisehirspor U19

6 / 10 of last matches in U19 Elit B Eskisehirspor U19 played with a score of 0:0

Postaw:Strzelec pierwszej bramki - X

Fatih Karagumruk U19

7 / 10 of last matches Fatih Karagumruk U19 in all competitions had less than 2 goals

Fatih Karagumruk U19

7 / 10 of last matches Fatih Karagumruk U19 in U19 Elit B had less than 2 goals

Eskisehirspor U19

6 / 10 of last matches Eskisehirspor U19 in all competitions had less than 2 goals

Eskisehirspor U19

6 / 10 of last matches Eskisehirspor U19 in U19 Elit B had less than 2 goals

Postaw:Suma - Poniżej (1.5)

Fatih Karagumruk U19

6 / 10 ostatnich meczów Fatih Karagumruk U19 we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Fatih Karagumruk U19

6 / 10 ostatnich meczów Fatih Karagumruk U19 w U19 Elit B , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Eskisehirspor U19

6 / 10 ostatnich meczów Eskisehirspor U19 we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Eskisehirspor U19

6 / 10 ostatnich meczów Eskisehirspor U19 w U19 Elit B , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie

Fatih Karagumruk U19

5 / 10 ostatnich meczów Fatih Karagumruk U19 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Fatih Karagumruk U19

5 / 10 of last matches Fatih Karagumruk U19 in U19 Elit B ended in defeat

Eskisehirspor U19

5 / 10 ostatnich meczów Eskisehirspor U19 we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

Eskisehirspor U19

5 / 10 ostatnich meczów Eskisehirspor U19 w U19 Elit B zakończył się jej zwycięstwem

Postaw:1x2 - Z2

Fatih Karagumruk U19

3 / 10 ostatnich meczów Fatih Karagumruk U19 we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie

Fatih Karagumruk U19

3 / 10 ostatnich meczów Fatih Karagumruk U19 w U19 Elit B zakończył się jego porażką w 2 połowie

Eskisehirspor U19

5 / 10 ostatnich meczów Eskisehirspor U19 we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie

Eskisehirspor U19

5 / 10 ostatnich meczów Eskisehirspor U19 w U19 Elit B zakończonych zwycięstwem w 2 połowie

Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2

Fatih Karagumruk U19

5 / 10 ostatnich meczów Fatih Karagumruk U19 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Fatih Karagumruk U19

5 / 10 of last matches Fatih Karagumruk U19 in U19 Elit B ended in defeat

Eskisehirspor U19

7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Eskisehirspor U19 nie przegrała

Eskisehirspor U19

7 / 10 ostatnich meczów w U19 Elit B Eskisehirspor U19 nie przegrała

Postaw:Podwójna szansa - X2

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 24.02.2024 18:40

Czat

Brak wiadomości

Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!