Anyang - Pohang Steelers 15.08.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Anyang i Pohang Steelers i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Anyang Pohang Steelers - Podwójna szansa - 12.
15/08/2025
Anyang
Pohang Steelers
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 15.08.2025 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Republika Korei, K-League 1, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Anyang i Pohang Steelers. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 15.08 w 06:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Anyang i Pohang Steelers poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 4 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 23.05.25, z końcowym wynikiem 0:2. Anyang zwyciężyli w 0 meczów, podczas gdy Pohang Steelers wygrał 4 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 1-8 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Anyang i Pohang Steelers z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Anyang przegląd
W bieżącym sezonie K-League 1 Anyang rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 6 przegranych i 1 remisów, w tym 4 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 11 miejsca w tabeli. Średnio Anyang strzelił 16 goli i stracił 11 goli na mecz, z różnicą bramek +5. Gdy grają u siebie, Anyang zazwyczaj zdobywa średnio 33.3 goli na mecz. 6 w meczach na własnym stadionie Anyang strzeliły obie drużyny, co stanowi 60% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Anyang średnio 33.3 minut.
Pohang Steelers przegląd
W bieżącym sezonie K-League 1 Pohang Steelers rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 4 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 5 zwycięstw, 4 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 13 goli i straciła 13 goli, co daje różnicę bramek w wysokości 0. Obecnie Pohang Steelers zajmuje 4 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Pohang Steelers obie drużyny strzelają około 34.6 bramek. W meczach wyjazdowych Pohang Steelers obie drużyny strzeliły gola w meczach 6, co stanowi 60% ich meczów wyjazdowych. Gracze Pohang Steelers potrzebują około 34.6 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. Pohang Steelers | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | 11 | 5 | 9 | 31 | 34 | 38 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11. Anyang | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | 8 | 3 | 14 | 30 | 34 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
NPL Queensland, Kobiety
Brisbane City (Kobiety)-South United (Kobiety)
Capalaba (Kobiety)-Queensland Academy of Sport (Kobiety)
Football Queensland Premier League
Logan Lightning-Redlands United
Mistrzostwa Mongolii. Narodowa Premier League
Deren-Khangarid Klub
Klubowe Mecze Towarzyski
NK Brinje Grosuplje-Rijeka
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Anyang i Pohang Steelers strzelili pierwsi w K-League 1 sezonu 2025/2025
Bramki Czas
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Anyang meczów i Pohang Steelers meczów w ramach turnieju K-League 1
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Anyang i Pohang Steelers na turnieju K-League 1 w sezonie 2025/2025
Wskazówki dotyczące zakładów
6 / 10 ostatnich meczów Anyang we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
6 / 10 of last matches Anyang in K-League 1 ended in defeat
5 / 10 ostatnich meczów Pohang Steelers we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów Pohang Steelers w K-League 1 zakończył się jej zwycięstwem
3 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Pohang Steelers
Postaw:1x2 - Z2
3 / 10 ostatnich meczów Anyang we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Anyang w K-League 1 zakończył się jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów Pohang Steelers we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 10 of last matches Pohang Steelers in K-League 1 ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
3 / 10 ostatnich meczów Anyang we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Pohang Steelers we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
3 / 10 ostatnich meczów Pohang Steelers w K-League 1 zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
6 / 10 ostatnich meczów Anyang we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
6 / 10 of last matches Anyang in K-League 1 ended in defeat
3 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Anyang
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Pohang Steelers nie przegrała
6 / 10 ostatnich meczów w K-League 1 Pohang Steelers nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
4 / 10 ostatnich meczów Anyang we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów Anyang w K-League 1 , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów Pohang Steelers we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów Pohang Steelers w K-League 1 , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
1 / 10 ostatnich meczów Anyang we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
1 / 10 ostatnich meczów Anyang w K-League 1 zakończył się jego porażką w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Pohang Steelers we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Pohang Steelers w K-League 1 zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
2 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Pohang Steelers w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 15.08.2025 19:40
Czy wiecie, że 33% strzelonych bramek FC Anyang zdobywa między minutami 76-90?
Wiedzieliście, że FC Anyang zdobywa 7% goli między minutami 31-45? To najniższy procent w lidze.
Czy wiecie, że 30% strzelonych bramek Pohang Steelers FC zdobywa między minutami 31-45?
W 4 ostatnich meczach drużyna FC Anyang nie pokonała Pohang Steelers FC.
FC Anyang nie strzelił gola w 3 z ich 12 meczy u siebie w K-League 1 w tym sezonie.
Pohang Steelers FC nie strzelił gola w 2 z ich 12 meczy na wyjeździe w K-League 1 w tym sezonie.
Bruno Rodrigues Mota jest w FC Anyang najlepszym strzelcem z liczbą 10 goli. Lee Ho-Jae strzelił 10 razy dla Pohang Steelers FC.
Yago Cesar miał najwięcej asyst w FC Anyang z liczbą 6. Jorge Teixeira jest w Pohang Steelers FC's najlepiej asystującym zawodnikiem (3).
Rok temu, Pohang Steelers FC miał numer 1 w tabeli i 44 punktów. Teraz ma miejsce 5 i 35 punktów.
Pohang Steelers FC zdobywał przynajmniej jednego gola w 6 kolejnych meczach.
FC Anyang wygrywa 1. połowę w 23% swoich meczy, Pohang Steelers FC w 18% swoich meczy.
FC Anyang wygrywa 23% połowy meczu, Pohang Steelers FC wygrywa 18%.
Zwycięzcą ich ostatniego spotkania był Pohang Steelers FC.
W ich ostatnim spotkaniu Pohang Steelers FC wygrał 2 golami.
Gdy FC Anyang prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 54% swoich meczy.
Gdy Pohang Steelers FC prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 28% swoich meczy.
Gdy FC Anyang przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 0% swoich meczy.
Gdy Pohang Steelers FC przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 12% swoich meczy.
W K-League 1 Pohang Steelers FC ma lepsze osiągnięcia niż FC Anyang.
Występy Pohang Steelers FC w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u FC Anyang.
Pohang Steelers FC przegrał tylko 0 ze swoich 4 meczy przeciwko FC Anyang (we wszystkich rozgrywkach).
W ostatnich 4 ich spotkaniach FC Anyang wygrał 0, Pohang Steelers FC wygrał 4, 0 zremisowano.
FC Anyang zdobywa 0.25 gole w meczu przeciwko Pohang Steelers FC, a Pohang Steelers FC strzela 2 przeciwko FC Anyang (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między FC Anyang i Pohang Steelers FC to 2.25.
Średnia liczba goli w pierwszej połowie w spotkaniach między FC Anyang i Pohang Steelers FC to 0.5.
FC Anyang zdobywa 1.47 gole grając u siebie, a Pohang Steelers FC strzela 1.26 gole grając na wyjeździe (średnio).
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!