Czernihów - Metalist Charków 21.04.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Czernihów i Metalist Charków i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Czernihów Metalist Charków - Punkty obydwu drużyn - Nie.
21/04/2024
Czernihów
Metalist Charków
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 20.04.2024 19:43
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Ukraina, Persza Liha, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Czernihów i Metalist Charków. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 21.04 w 05:45. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Czernihów i Metalist Charków poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Czernihów i Metalist Charków z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Czernihów przegląd
W bieżącym sezonie Persza Liha Czernihów rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 1 zwycięstw, 6 przegranych i 3 remisów, w tym 1 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 10 miejsca w tabeli. Średnio Czernihów strzelił 8 goli i stracił 19 goli na mecz, z różnicą bramek -11. Gdy grają u siebie, Czernihów zazwyczaj zdobywa średnio 33.3 goli na mecz. 4 w meczach na własnym stadionie Czernihów strzeliły obie drużyny, co stanowi 40% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Czernihów średnio 33.3 minut.
Metalist Charków przegląd
W bieżącym sezonie Persza Liha Metalist Charków rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 3 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 4 zwycięstw, 2 przegranych i Remisy 4. Drużyna strzeliła 7 goli i straciła 9 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -2. Obecnie Metalist Charków zajmuje 6 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Metalist Charków obie drużyny strzelają około 56.3 bramek. W meczach wyjazdowych Metalist Charków obie drużyny strzeliły gola w meczach 3, co stanowi 30% ich meczów wyjazdowych. Gracze Metalist Charków potrzebują około 56.3 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. Metalist Kharkiv | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | 5 | 7 | 10 | 19 | 28 | 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. FC Chernigiv | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | 4 | 3 | 15 | 22 | 52 | 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety
Yangon United (Kobiety)-Thitsar Arman (kobiety)
Mistrzostwa Wietnamu. Kobiety
Ha Noi (Kobiety)-Ho Chi Minh City (Kobiety)
Chinese Super League, Kobiety
Guangdong Haiyin (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Guangxi Pingguo (Women)-Beijing Yuhong (kobiety)
Guangdong Province (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Tercera Division, Rezerwy
River Plate Montevideo II-Juventud de Las Piedras II
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Bramki Czas
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Czernihów i Metalist Charków na turnieju Persza Liha w sezonie 2023/2024
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
3 / 10 ostatnich meczów Czernihów we wszystkich zawodach zakończonych remisem
3 / 10 ostatnich meczów Czernihów w Persza Liha zakończył się remisem
4 / 10 ostatnich meczów Metalist Charków we wszystkich zawodach zakończonych remisem
4 / 10 ostatnich meczów Metalist Charków w Persza Liha zakończył się remisem
Postaw:1x2 - X
6 / 10 ostatnich meczów Czernihów we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
6 / 10 of last matches Czernihów in Persza Liha ended in defeat
4 / 10 ostatnich meczów Metalist Charków we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów Metalist Charków w Persza Liha zakończył się jej zwycięstwem
Postaw:1x2 - Z2
2 / 10 ostatnich meczów Czernihów we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Metalist Charków we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
2 / 10 ostatnich meczów Metalist Charków w Persza Liha zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
4 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Czernihów nie przegrała
4 / 10 ostatnich meczów w Persza Liha Czernihów nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - 1X
4 / 10 ostatnich meczów Czernihów w Persza Liha zakończył się jego porażką w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Metalist Charków we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Metalist Charków w Persza Liha zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Czernihów nie zremisowało
7 / 10 ostatnich meczów w Persza Liha Czernihów nie zremisował
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Metalist Charków nie zremisowało
6 / 10 ostatnich meczów w Persza Liha Metalist Charków nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 20.04.2024 19:43
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!