Fakieł Woroneż - Lokomotiw Moskwa 11.05.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Fakieł Woroneż i Lokomotiw Moskwa i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Fakieł Woroneż Lokomotiw Moskwa - 1x2 - Z2.
11/05/2025
Fakieł Woroneż
Lokomotiw Moskwa
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 11.05.2025 19:42
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Rosja, Premier League, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Fakieł Woroneż i Lokomotiw Moskwa. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 11.05 w 09:30. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Fakieł Woroneż i Lokomotiw Moskwa poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 7 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 09.11.24, z końcowym wynikiem 2:1. Fakieł Woroneż zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy Lokomotiw Moskwa wygrał 6 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 7-16 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Fakieł Woroneż i Lokomotiw Moskwa z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Fakieł Woroneż przegląd
W bieżącym sezonie Premier League Fakieł Woroneż rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 0 zwycięstw, 8 przegranych i 2 remisów, w tym 0 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 16 miejsca w tabeli. Średnio Fakieł Woroneż strzelił 3 goli i stracił 8 goli na mecz, z różnicą bramek -5. Gdy grają u siebie, Fakieł Woroneż zazwyczaj zdobywa średnio 81.8 goli na mecz. 3 w meczach na własnym stadionie Fakieł Woroneż strzeliły obie drużyny, co stanowi 30% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Fakieł Woroneż średnio 81.8 minut.
Lokomotiw Moskwa przegląd
W bieżącym sezonie Premier League Lokomotiw Moskwa rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 2 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 2 zwycięstw, 2 przegranych i Remisy 6. Drużyna strzeliła 13 goli i straciła 19 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -6. Obecnie Lokomotiw Moskwa zajmuje 6 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Lokomotiw Moskwa obie drużyny strzelają około 28.1 bramek. W meczach wyjazdowych Lokomotiw Moskwa obie drużyny strzeliły gola w meczach 7, co stanowi 70% ich meczów wyjazdowych. Gracze Lokomotiw Moskwa potrzebują około 28.1 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. Lokomotiv Moscow | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | 13 | 7 | 7 | 44 | 38 | 46 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16. Fakel Voronezh | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | 2 | 10 | 15 | 12 | 39 | 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Premier League
Qadsia-Al Kuwait SC
Primera C
Feniks-Club Atletico General Lamadrid
Besta deild, Kobiety
Fimleikafelag Hafnarfjarðar (Kobiety)-Tor Akureyri (kobiety)
Tercera Division, Rezerwy
Oriental II-Nacional Montevideo II
Cerro Largo FC II-Montevideo Wanderers II
Mistrzostwa Islandii do 19 lat
Breidablik Augnablik U19-Keflavík U19
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Fakieł Woroneż i Lokomotiw Moskwa strzelili pierwsi w Premier League sezonu 2024/2025
Bramki Czas
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Fakieł Woroneż meczów i Lokomotiw Moskwa meczów w ramach turnieju Premier League
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Fakieł Woroneż i Lokomotiw Moskwa na turnieju Premier League w sezonie 2024/2025
Wskazówki dotyczące zakładów
3 / 10 ostatnich meczów Fakieł Woroneż we wszystkich zawodach zakończonych remisem
2 / 10 ostatnich meczów Fakieł Woroneż w Premier League zakończył się remisem
3 / 10 ostatnich meczów Lokomotiw Moskwa we wszystkich zawodach zakończonych remisem
6 / 10 ostatnich meczów Lokomotiw Moskwa w Premier League zakończył się remisem
Postaw:1x2 - X
8 / 10 ostatnich meczów Fakieł Woroneż we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
9 / 10 ostatnich meczów Fakieł Woroneż w Premier League , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów Lokomotiw Moskwa we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów Lokomotiw Moskwa w Premier League , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
7 / 10 ostatnich meczów Fakieł Woroneż we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
8 / 10 of last matches Fakieł Woroneż in Premier League ended in defeat
6 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Fakieł Woroneż
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Lokomotiw Moskwa nie przegrała
8 / 10 ostatnich meczów w Premier League Lokomotiw Moskwa nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Fakieł Woroneż nie zremisowało
8 / 10 ostatnich meczów w Premier League Fakieł Woroneż nie zremisował
7 / 7 of the last matches between the teams ended in a win
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Lokomotiw Moskwa nie zremisowało
4 / 10 ostatnich meczów w Premier League Lokomotiw Moskwa nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
2 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Fakieł Woroneż w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Lokomotiw Moskwa we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
2 / 10 ostatnich meczów Lokomotiw Moskwa w Premier League zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
1 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Fakieł Woroneż
3 / 10 ostatnich meczów Lokomotiw Moskwa we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 10 of last matches Lokomotiw Moskwa in Premier League ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 11.05.2025 19:42
Lokomotiv Moscow wygrał 4 z ostatnich 6 meczy z FC Fakel Voronezh.
Podczas ostatnich 6 spotkań, FC Fakel Voronezh wygrał 1 razy, były 0 remisy, a Lokomotiv Moscow wygrał 5 razy. Różnica bramek to 13-6 na korzyść Lokomotiv Moscow.
W ostatnim sezonie Lokomotiv Moscow wygrał oba spotkania z FC Fakel Voronezh (2-0 u siebie i 4-1 na wyjeździe).
Wiedzieliście, że FC Fakel Voronezh zdobywa 33% goli między minutami 76-90? To najwyższy procent w lidze.
Czy wiecie, że 25% strzelonych bramek Lokomotiv Moscow zdobywa między minutami 76-90?
Od 18 spotkań FC Fakel Voronezh pozostaje bez wygranej.
FC Fakel Voronezh rozegrał 14 spotkań u siebie z rzędu bez zwycięstwa.
W 4 ostatnich meczach drużyna FC Fakel Voronezh nie pokonała Lokomotiv Moscow.
FC Fakel Voronezh otrzymuje 7 czerwoną kartkę w tym sezonie- najwięcej w lidze.
FC Fakel Voronezh nie strzelił gola w 9 z ich 13 meczy u siebie w Premier League w tym sezonie.
Lokomotiv Moscow nie strzelił gola w 3 z ich 13 meczy na wyjeździe w Premier League w tym sezonie.
FC Fakel Voronezh's bilans meczy u siebie w tym sezonie: 1-8-4.
Andrey Ivlev miał najwięcej asyst w FC Fakel Voronezh z liczbą 2. Aleksey Batrakov jest w Lokomotiv Moscow's najlepiej asystującym zawodnikiem (7).
Irakli Kvekveskiri ma więcej żółtych kartek (8) niż ktokolwiek w FC Fakel Voronezh. Dmitri Barinov zgromadził 8 w drużynie Lokomotiv Moscow.
FC Fakel Voronezh wygrywa 1. połowę w 10% swoich meczy, Lokomotiv Moscow w 35% swoich meczy.
FC Fakel Voronezh wygrywa 10% połowy meczu, Lokomotiv Moscow wygrywa 35%.
Zwycięzcą ich ostatniego spotkania był Lokomotiv Moscow.
W ich ostatnim spotkaniu Lokomotiv Moscow wygrał 1 golami.
Gdy FC Fakel Voronezh prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 66% swoich meczy.
Gdy Lokomotiv Moscow prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 92% swoich meczy.
Gdy FC Fakel Voronezh przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 0% swoich meczy.
Gdy Lokomotiv Moscow przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 0% swoich meczy.
W Premier League Lokomotiv Moscow ma lepsze osiągnięcia niż FC Fakel Voronezh.
Występy Lokomotiv Moscow w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u FC Fakel Voronezh.
Lokomotiv Moscow przegrał tylko 1 ze swoich 5 meczy przeciwko FC Fakel Voronezh (we wszystkich rozgrywkach).
W ostatnich 5 ich spotkaniach FC Fakel Voronezh wygrał 1, Lokomotiv Moscow wygrał 4, 0 zremisowano.
Lokomotiv Moscow przegrał tylko 1 ze swoich 5 meczy Premier League przeciwko FC Fakel Voronezh.
FC Fakel Voronezh wygrał tylko 1 ze swoich 5 meczy Premier League przeciwko Lokomotiv Moscow.
FC Fakel Voronezh zdobywa 0.8 gole w meczu przeciwko Lokomotiv Moscow, a Lokomotiv Moscow strzela 1.8 przeciwko FC Fakel Voronezh (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między FC Fakel Voronezh i Lokomotiv Moscow to 2.6.
Średnia liczba goli w pierwszej połowie w spotkaniach między FC Fakel Voronezh i Lokomotiv Moscow to 1.
Obie drużyny nie wygrały swojego ostatniego meczu w Premier League.
FC Fakel Voronezh zdobywa 0.45 gole grając u siebie, a Lokomotiv Moscow strzela 1.86 gole grając na wyjeździe (średnio).
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!