Krasnodar (Młodzież) - Zenit (Młodzież) 01.11.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Krasnodar (Młodzież) i Zenit (Młodzież) i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Krasnodar (Młodzież) Zenit (Młodzież) - Suma - Ponad (0.5).
01/11/2024
Krasnodar (Młodzież)
Zenit (Młodzież)
Bet:Suma - Ponad (0.5)
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej Rosja, Liga Młodzieżowa, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Krasnodar (Młodzież) i Zenit (Młodzież). Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 01.11 w 08:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Krasnodar (Młodzież) i Zenit (Młodzież) poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 27 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 20.09.24, z końcowym wynikiem 1:0. Krasnodar (Młodzież) zwyciężyli w 14 meczów, podczas gdy Zenit (Młodzież) wygrał 10 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 3 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 43-32 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Krasnodar (Młodzież) i Zenit (Młodzież) z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Krasnodar (Młodzież) przegląd
W bieżącym sezonie Liga Młodzieżowa Krasnodar (Młodzież) rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 3 przegranych i 4 remisów, w tym 6 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 5 miejsca w tabeli. Średnio Krasnodar (Młodzież) strzelił 20 goli i stracił 11 goli na mecz, z różnicą bramek +9. Gdy grają u siebie, Krasnodar (Młodzież) zazwyczaj zdobywa średnio 29 goli na mecz. 5 w meczach na własnym stadionie Krasnodar (Młodzież) strzeliły obie drużyny, co stanowi 50% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Krasnodar (Młodzież) średnio 29 minut.
Zenit (Młodzież) przegląd
W bieżącym sezonie Liga Młodzieżowa Zenit (Młodzież) rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 6 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 7 zwycięstw, 0 przegranych i Remisy 3. Drużyna strzeliła 24 goli i straciła 6 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +18. Obecnie Zenit (Młodzież) zajmuje 2 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Zenit (Młodzież) obie drużyny strzelają około 30 bramek. W meczach wyjazdowych Zenit (Młodzież) obie drużyny strzeliły gola w meczach 4, co stanowi 40% ich meczów wyjazdowych. Gracze Zenit (Młodzież) potrzebują około 30 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Zenit Saint Petersburg (Youth) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | 19 | 4 | 3 | 64 | 21 | 61 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5. Krasnodar (Youth) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | 13 | 7 | 6 | 49 | 30 | 46 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Kolmonen
PPJ Lauttasaari-Atlantis PM
Mistrzostwa Świata
Ivory Coast-Norwegia
Tercera Division, Rezerwy
Central Espanol II-La Luz II
Mistrzostwa Argentyny. Primera C Metropolitana. Liga rezerwowa
Victoriano Arenas II-Leones de Rosario II
Mistrzostwa Finlandii. Kakkonen. Kobiety
EPS (Women)-Kiffen (Kobiety)
Klubowe Mecze Towarzyski
Eindhoven-VV Una
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Bramki Czas
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Krasnodar (Młodzież) i Zenit (Młodzież) na turnieju Liga Młodzieżowa w sezonie 2024/2024
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Krasnodar (Młodzież) nie zremisowało
6 / 10 ostatnich meczów w Liga Młodzieżowa Krasnodar (Młodzież) nie zremisował
9 / 10 of the last matches between the teams ended in a win
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Zenit (Młodzież) nie zremisowało
7 / 10 ostatnich meczów w Liga Młodzieżowa Zenit (Młodzież) nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
3 / 10 ostatnich meczów Krasnodar (Młodzież) we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Krasnodar (Młodzież) in Liga Młodzieżowa ended in defeat
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Krasnodar (Młodzież)
10 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Zenit (Młodzież) nie przegrała
10 / 10 ostatnich meczów w Liga Młodzieżowa Zenit (Młodzież) nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
8 / 10 of last matches Krasnodar (Młodzież) in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Krasnodar (Młodzież) in Liga Młodzieżowa had less than 3 goals
6 / 10 of last matches Zenit (Młodzież) in all competitions had less than 3 goals
6 / 10 of last matches Zenit (Młodzież) in Liga Młodzieżowa had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
5 / 10 ostatnich meczów Krasnodar (Młodzież) we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów Krasnodar (Młodzież) w Liga Młodzieżowa , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów Zenit (Młodzież) we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów Zenit (Młodzież) w Liga Młodzieżowa , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
5 / 10 of last matches in all competitions Krasnodar (Młodzież) played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Liga Młodzieżowa Krasnodar (Młodzież) played with a score of 0:0
5 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Zenit (Młodzież) played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Liga Młodzieżowa Zenit (Młodzież) played with a score of 0:0
Postaw:Strzelec pierwszej bramki - X
5 / 10 of last matches in all competitions Krasnodar (Młodzież) played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Liga Młodzieżowa Krasnodar (Młodzież) played with a score of 0:0
5 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Zenit (Młodzież) played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Liga Młodzieżowa Zenit (Młodzież) played with a score of 0:0
Postaw:Suma - Poniżej (0.5)
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!