Neftekhimik Nizhnekamsk - Ufa 21.07.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Neftekhimik Nizhnekamsk i Ufa i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Neftekhimik Nizhnekamsk Ufa - Suma - Poniżej (1.5).
21/07/2024
Neftekhimik Nizhnekamsk
Ufa
Bet:Suma - Poniżej (1.5)
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej Rosja, 1. Liga, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Neftekhimik Nizhnekamsk i Ufa. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 21.07 w 11:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Neftekhimik Nizhnekamsk i Ufa poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 7 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 27.05.23, z końcowym wynikiem 2:0. Neftekhimik Nizhnekamsk zwyciężyli w 3 meczów, podczas gdy Ufa wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 3 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 6-4 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Neftekhimik Nizhnekamsk i Ufa z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Neftekhimik Nizhnekamsk przegląd
W bieżącym sezonie 1. Liga Neftekhimik Nizhnekamsk rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 2 zwycięstw, 6 przegranych i 2 remisów, w tym 3 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 2 miejsca w tabeli. Średnio Neftekhimik Nizhnekamsk strzelił 11 goli i stracił 8 goli na mecz, z różnicą bramek +3. Gdy grają u siebie, Neftekhimik Nizhnekamsk zazwyczaj zdobywa średnio 47.2 goli na mecz. 3 w meczach na własnym stadionie Neftekhimik Nizhnekamsk strzeliły obie drużyny, co stanowi 30% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Neftekhimik Nizhnekamsk średnio 47.2 minut.
Ufa przegląd
W bieżącym sezonie 1. Liga Ufa rozegrało 1 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 0 zwycięstw, 0 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 0 goli i straciła 0 goli, co daje różnicę bramek w wysokości 0. Obecnie Ufa zajmuje 11 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Ufa obie drużyny strzelają około 0 bramek. Gracze Ufa potrzebują około 0 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Neftekhimik Nizhnekamsk | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11. Ufa | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Premier League
Sagesse-Tadamon Sour
Super League
Big Bullets-Masters Security
U20 Catarinense, Serie A
Joinville U20-Nacao U20
Premier League
Al Nejmeh-Racing Beirut
Mocambola
Chingale de Tete-Baia de Pemba
Klubowe Mecze Towarzyski
Odense-Kolding IF
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Bramki Czas
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Neftekhimik Nizhnekamsk i Ufa na turnieju 1. Liga w sezonie 2024/2025
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
7 / 10 ostatnich meczów Neftekhimik Nizhnekamsk we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
7 / 10 ostatnich meczów Neftekhimik Nizhnekamsk w 1. Liga , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
5 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
7 / 10 ostatnich meczów Ufa we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
1 / 1 ostatnich meczów Ufa w 1. Liga , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
7 / 10 of last matches in all competitions Neftekhimik Nizhnekamsk played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in 1. Liga Neftekhimik Nizhnekamsk played with a score of 0:0
5 / 7 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions Ufa played with a score of 0:0
1 / 1 of last matches in 1. Liga Ufa played with a score of 0:0
Postaw:Strzelec pierwszej bramki - X
7 / 10 of last matches in all competitions Neftekhimik Nizhnekamsk played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in 1. Liga Neftekhimik Nizhnekamsk played with a score of 0:0
5 / 7 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions Ufa played with a score of 0:0
1 / 1 of last matches in 1. Liga Ufa played with a score of 0:0
Postaw:Suma - Poniżej (0.5)
8 / 10 of last matches Neftekhimik Nizhnekamsk in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Neftekhimik Nizhnekamsk in 1. Liga had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Ufa in all competitions had less than 3 goals
1 / 1 of last matches Ufa in 1. Liga had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
6 / 10 ostatnich meczów Neftekhimik Nizhnekamsk we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
6 / 10 of last matches Neftekhimik Nizhnekamsk in 1. Liga ended in defeat
1 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Neftekhimik Nizhnekamsk
10 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Ufa nie przegrała
1 / 1 ostatnich meczów w 1. Liga Ufa nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Neftekhimik Nizhnekamsk nie zremisowało
8 / 10 ostatnich meczów w 1. Liga Neftekhimik Nizhnekamsk nie zremisował
3 / 7 of the last matches between the teams ended in a win
5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Ufa nie zremisowało
Postaw:Podwójna szansa - 12
Podczas ostatnich 7 spotkań, Neftek. Niżniekamsk wygrał 2 razy, były 4 remisy, a FK Ufa wygrał 1 razy. Różnica bramek to 5-4 na korzyść Neftek. Niżniekamsk.
FK Ufa nie przegrał ostatnich 10 spotkań.
FK Ufa nie przegrał żadnego z 5 swoich ostatnich meczy na wyjeździe.
Przed własną publicznością Neftek. Niżniekamsk nie ma na koncie przegranej z FK Ufa od 3 spotkań.
FK Ufa zachował czyste konto w 6 meczach z rzędu.
Neftek. Niżniekamsk wygrywa 1. połowę w 26% swoich meczy, FK Ufa w 2% swoich meczy.
Neftek. Niżniekamsk wygrywa 26% połowy meczu, FK Ufa wygrywa 2%.
Zwycięzcą ich ostatniego spotkania był Neftek. Niżniekamsk.
W ich ostatnim spotkaniu Neftek. Niżniekamsk wygrał 2 golami.
Gdy Neftek. Niżniekamsk prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 71% swoich meczy.
Gdy FK Ufa prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 100% swoich meczy.
Gdy Neftek. Niżniekamsk przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 14% swoich meczy.
Gdy FK Ufa przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 0% swoich meczy.
Występy FK Ufa w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Neftek. Niżniekamsk.
Neftek. Niżniekamsk przegrał tylko 0 ze swoich 5 meczy przeciwko FK Ufa (we wszystkich rozgrywkach).
W ostatnich 5 ich spotkaniach Neftek. Niżniekamsk wygrał 2, FK Ufa wygrał 0, 3 zremisowano.
Neftek. Niżniekamsk zdobywa 1 gole w meczu przeciwko FK Ufa, a FK Ufa strzela 0.4 przeciwko Neftek. Niżniekamsk (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między Neftek. Niżniekamsk i FK Ufa to 1.4.
Średnia liczba goli w pierwszej połowie w spotkaniach między Neftek. Niżniekamsk i FK Ufa to 0.6.
Neftek. Niżniekamsk zdobywa 1.19 gole grając u siebie, a FK Ufa strzela 0.71 gole grając na wyjeździe (średnio).
Obie drużyny nie straciły gola w ich ostatnim meczu.
FK Ufa ma pasmo 2 meczy z 0 zdobytymi golami.
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!