Ferroviário - EC Sao Bento SP 01.02.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Ferroviário i EC Sao Bento SP i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Ferroviário EC Sao Bento SP - 1x2 - Z1.
01/02/2026
Ferroviário
EC Sao Bento SP
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 01.02.2026 18:43
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Brazylia, Paulista, Serie A2, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Ferroviário i EC Sao Bento SP. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 01.02 w 16:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Ferroviário i EC Sao Bento SP poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 8 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 26.02.25, z końcowym wynikiem 0:2. Ferroviário zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy EC Sao Bento SP wygrał 2 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 5 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 5-5 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Ferroviário i EC Sao Bento SP z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Ferroviário przegląd
W bieżącym sezonie Paulista, Serie A2 Ferroviário rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 6 zwycięstw, 2 przegranych i 2 remisów, w tym 4 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 1 miejsca w tabeli. Średnio Ferroviário strzelił 14 goli i stracił 6 goli na mecz, z różnicą bramek +8. Gdy grają u siebie, Ferroviário zazwyczaj zdobywa średnio 36 goli na mecz. 4 w meczach na własnym stadionie Ferroviário strzeliły obie drużyny, co stanowi 50% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Ferroviário średnio 36 minut.
EC Sao Bento SP przegląd
W bieżącym sezonie Paulista, Serie A2 EC Sao Bento SP rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 1 zwycięstw, 8 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 2 goli i straciła 11 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -9. Obecnie EC Sao Bento SP zajmuje 16 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych EC Sao Bento SP obie drużyny strzelają około 48.5 bramek. W meczach wyjazdowych EC Sao Bento SP obie drużyny strzeliły gola w meczach 2, co stanowi 29% ich meczów wyjazdowych. Gracze EC Sao Bento SP potrzebują około 48.5 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Ferroviária | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 4 | 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16. EC Sao Bento SP | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 10 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Klubowe Mecze Towarzyski
CSKA Sofia 1948-Partizan Belgrad
Tercera Division, Rezerwy
Racing Club de Montevideo II-Progreso II
Mistrzostwa Litwy. Premier League. Kobiety
MFA Zalgiris (Kobiety)-Banga (Kobiety)
Tercera Division, Rezerwy
Club Atletico Boston River II-Deportivo Maldonado ІІ
Virslīga
Jelgava-Grobina
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Ferroviário i EC Sao Bento SP strzelili pierwsi w Paulista, Serie A2 sezonu 2026/2026
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Ferroviário meczów i EC Sao Bento SP meczów w ramach turnieju Paulista, Serie A2
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Ferroviário i EC Sao Bento SP na turnieju Paulista, Serie A2 w sezonie 2026/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
3 / 10 ostatnich meczów Ferroviário we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów Ferroviário w Paulista, Serie A2 , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
5 / 8 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów EC Sao Bento SP we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
8 / 10 ostatnich meczów EC Sao Bento SP w Paulista, Serie A2 , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Ferroviário nie zremisowało
8 / 10 ostatnich meczów w Paulista, Serie A2 Ferroviário nie zremisował
3 / 8 of the last matches between the teams ended in a win
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach EC Sao Bento SP nie zremisowało
9 / 10 ostatnich meczów w Paulista, Serie A2 EC Sao Bento SP nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
3 / 10 ostatnich meczów Ferroviário we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 10 of last matches Ferroviário in Paulista, Serie A2 ended in defeat
2 / 8 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Ferroviário
4 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach EC Sao Bento SP nie przegrała
2 / 10 ostatnich meczów w Paulista, Serie A2 EC Sao Bento SP nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
3 / 10 ostatnich meczów Ferroviário we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Ferroviário w Paulista, Serie A2 zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
1 / 8 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Ferroviário w 1 połowie
3 / 10 ostatnich meczów EC Sao Bento SP w Paulista, Serie A2 zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1
3 / 10 ostatnich meczów Ferroviário we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów EC Sao Bento SP we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
1 / 10 ostatnich meczów EC Sao Bento SP w Paulista, Serie A2 zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Ferroviário nie przegrała
8 / 10 ostatnich meczów w Paulista, Serie A2 Ferroviário nie przegrała
1 / 8 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem EC Sao Bento SP
Postaw:Podwójna szansa - 1X
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 01.02.2026 18:43
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!