Hebar - Pirin Błagojewgrad 18.10.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Hebar i Pirin Błagojewgrad i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Hebar Pirin Błagojewgrad - 1x2 - Z1.
18/10/2025
Hebar
Pirin Błagojewgrad
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 18.10.2025 19:42
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Bułgaria, Second Prof. League, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Hebar i Pirin Błagojewgrad. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 18.10 w 09:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Hebar i Pirin Błagojewgrad poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 10 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 21.05.24, z końcowym wynikiem 0:0. Hebar zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy Pirin Błagojewgrad wygrał 5 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 4 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 7-14 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Hebar i Pirin Błagojewgrad z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Hebar przegląd
W bieżącym sezonie Second Prof. League Hebar rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 4 przegranych i 3 remisów, w tym 0 wygranych w domu. Średnio Hebar strzelił 4 goli i stracił 10 goli na mecz, z różnicą bramek -6. Gdy grają u siebie, Hebar zazwyczaj zdobywa średnio 32.1 goli na mecz. 4 w meczach na własnym stadionie Hebar strzeliły obie drużyny, co stanowi 80% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Hebar średnio 32.1 minut.
Pirin Błagojewgrad przegląd
W bieżącym sezonie Second Prof. League Pirin Błagojewgrad rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 4 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 5 zwycięstw, 4 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 16 goli i straciła 11 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +5. Średnio w meczach wyjazdowych Pirin Błagojewgrad obie drużyny strzelają około 33.3 bramek. W meczach wyjazdowych Pirin Błagojewgrad obie drużyny strzeliły gola w meczach 6, co stanowi 60% ich meczów wyjazdowych. Gracze Pirin Błagojewgrad potrzebują około 33.3 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
Brasileiro Serie D
Democrata SL MG-Ivinhema
MLS+
Indy +-Louisville +
Rowdies +-Tulsa +
Indy +-Rowdies +
Louisville +-Tulsa +
Indy +-Tulsa +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Hebar i Pirin Błagojewgrad strzelili pierwsi w Second Prof. League sezonu 2025/2026
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Hebar meczów i Pirin Błagojewgrad meczów w ramach turnieju Second Prof. League
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Hebar i Pirin Błagojewgrad na turnieju Second Prof. League w sezonie 2025/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
4 / 10 ostatnich meczów Hebar we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 10 of last matches Hebar in Second Prof. League ended in defeat
5 / 10 ostatnich meczów Pirin Błagojewgrad we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów Pirin Błagojewgrad w Second Prof. League zakończył się jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Pirin Błagojewgrad
Postaw:1x2 - Z2
4 / 10 ostatnich meczów Hebar w Second Prof. League zakończył się jego porażką w 1 połowie
5 / 10 ostatnich meczów Pirin Błagojewgrad we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
4 / 10 ostatnich meczów Pirin Błagojewgrad w Second Prof. League zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
1 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Pirin Błagojewgrad w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
3 / 10 ostatnich meczów Hebar we wszystkich zawodach zakończonych remisem
3 / 10 ostatnich meczów Hebar w Second Prof. League zakończył się remisem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
1 / 10 ostatnich meczów Pirin Błagojewgrad w Second Prof. League zakończył się remisem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
4 / 10 ostatnich meczów Hebar we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Hebar w Second Prof. League zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
1 / 10 ostatnich meczów Pirin Błagojewgrad w Second Prof. League zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Hebar nie zremisowało
7 / 10 ostatnich meczów w Second Prof. League Hebar nie zremisował
6 / 10 of the last matches between the teams ended in a win
10 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Pirin Błagojewgrad nie zremisowało
9 / 10 ostatnich meczów w Second Prof. League Pirin Błagojewgrad nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
3 / 10 ostatnich meczów Hebar we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
3 / 10 ostatnich meczów Hebar w Second Prof. League zakończył się jego porażką w 2 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Pirin Błagojewgrad we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Pirin Błagojewgrad w Second Prof. League zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Pirin Błagojewgrad w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 18.10.2025 19:42
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!