TSC Backa Topola - Crvena Zvezda 02.02.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane TSC Backa Topola i Crvena Zvezda i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla TSC Backa Topola Crvena Zvezda - Suma - Ponad (0.5).
02/02/2025
TSC Backa Topola
Crvena Zvezda
Bet:Suma - Ponad (0.5)
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej Serbia, Superliga, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy TSC Backa Topola i Crvena Zvezda. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 02.02 w 10:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla TSC Backa Topola i Crvena Zvezda poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 17 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 04.12.24, z końcowym wynikiem 3:1. TSC Backa Topola zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy Crvena Zvezda wygrał 14 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 2 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 15-49 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn TSC Backa Topola i Crvena Zvezda z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
TSC Backa Topola przegląd
W bieżącym sezonie Superliga TSC Backa Topola rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 4 przegranych i 3 remisów, w tym 4 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 7 miejsca w tabeli. Średnio TSC Backa Topola strzelił 15 goli i stracił 13 goli na mecz, z różnicą bramek +2. Gdy grają u siebie, TSC Backa Topola zazwyczaj zdobywa średnio 32.1 goli na mecz. 5 w meczach na własnym stadionie TSC Backa Topola strzeliły obie drużyny, co stanowi 50% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie TSC Backa Topola średnio 32.1 minut.
Crvena Zvezda przegląd
W bieżącym sezonie Superliga Crvena Zvezda rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 10 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 10 zwycięstw, 0 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 35 goli i straciła 4 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +31. Obecnie Crvena Zvezda zajmuje 1 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Crvena Zvezda obie drużyny strzelają około 23.1 bramek. W meczach wyjazdowych Crvena Zvezda obie drużyny strzeliły gola w meczach 4, co stanowi 40% ich meczów wyjazdowych. Gracze Crvena Zvezda potrzebują około 23.1 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Crvena Zvezda | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 19 | 1 | 0 | 71 | 12 | 58 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7. TSC Backa Topola | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 8 | 4 | 8 | 32 | 26 | 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Klubowe Mecze Towarzyski
Eindhoven-VV Una
Mistrzostwa Brazylii. Campeonato Carioca C
Campos AA-Uni Souza
Primera C
CA Claypole-Canuelas
Besta deild, Kobiety
ÍBV Vestmannaeyjar (Kobiety)-Fram (Women)
U19 ME, Kobiety
Polska U19 (Kobiety)-Niemcy U19 (Kobiety)
Klubowe Mecze Towarzyski
Cove Rangers-Inverurie Loco Works
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie TSC Backa Topola i Crvena Zvezda strzelili pierwsi w Superliga sezonu 2024/2025
Bramki Czas
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki TSC Backa Topola meczów i Crvena Zvezda meczów w ramach turnieju Superliga
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla TSC Backa Topola i Crvena Zvezda na turnieju Superliga w sezonie 2024/2025
Wskazówki dotyczące zakładów
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach TSC Backa Topola nie zremisowało
7 / 10 ostatnich meczów w Superliga TSC Backa Topola nie zremisował
8 / 10 of the last matches between the teams ended in a win
10 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Crvena Zvezda nie zremisowało
10 / 10 ostatnich meczów w Superliga Crvena Zvezda nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
3 / 10 ostatnich meczów TSC Backa Topola we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 10 of last matches TSC Backa Topola in Superliga ended in defeat
8 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem TSC Backa Topola
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Crvena Zvezda nie przegrała
10 / 10 ostatnich meczów w Superliga Crvena Zvezda nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
3 / 10 ostatnich meczów TSC Backa Topola we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 10 of last matches TSC Backa Topola in Superliga ended in defeat
8 / 10 ostatnich meczów Crvena Zvezda we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
10 / 10 ostatnich meczów Crvena Zvezda w Superliga zakończył się jej zwycięstwem
8 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Crvena Zvezda
Postaw:1x2 - Z2
5 / 10 of last matches TSC Backa Topola in all competitions scored at least 2 goals
5 / 10 of last matches TSC Backa Topola in Superliga scored at least 2 goals
8 / 10 of last matches Crvena Zvezda in all competitions scored at least 2 goals
9 / 10 of last matches Crvena Zvezda in Superliga scored at least 2 goals
Postaw:Suma - Ponad (1.5)
5 / 10 of last matches TSC Backa Topola in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches TSC Backa Topola in Superliga had less than 2 goals
10 / 10 of the last matches between the teams were less than 2 goals
2 / 10 of last matches Crvena Zvezda in all competitions had less than 2 goals
1 / 10 of last matches Crvena Zvezda in Superliga had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
8 / 10 of last matches TSC Backa Topola in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches TSC Backa Topola in Superliga had less than 3 goals
4 / 10 of last matches Crvena Zvezda in all competitions had less than 3 goals
2 / 10 of last matches Crvena Zvezda in Superliga had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
Najczęstszy rezultat meczy między FK TSC Backa Topola a Crvena Zvezda Belgrad to 1-3. 5 mecze zakończyły się tym rezultatem.
Bilans FK TSC Backa Topola w ostatnich 7 meczach u siebie z Crvena Zvezda Belgrad to: 1 zwycięstwa, 0 remisy i 6 porażki. Różnica bramek: 19-7 dla Crvena Zvezda Belgrad.
Podczas ostatnich 17 spotkań, FK TSC Backa Topola wygrał 1 razy, były 2 remisy, a Crvena Zvezda Belgrad wygrał 14 razy. Różnica bramek to 49-15 na korzyść Crvena Zvezda Belgrad.
FK TSC Backa Topola's ostatnie zwycięstwo u siebie przeciwko Crvena Zvezda Belgrad było w 2020.
Mecze w ostatnim sezonie: 1-3 ((FK TSC Backa Topola u siebie) i 1-1 (Crvena Zvezda Belgrad u siebie).
Crvena Zvezda Belgrad ma już 18 zwycięstw z rzędu w Superliga.
Wiedzieliście, że FK TSC Backa Topola zdobywa 31% goli między minutami 61-75? To najwyższy procent w lidze.
Czy wiecie, że 25% strzelonych bramek Crvena Zvezda Belgrad zdobywa między minutami 61-75?
W 3 ostatnich meczach drużyna FK TSC Backa Topola nie pokonała Crvena Zvezda Belgrad.
FK TSC Backa Topola nie strzelił gola w 3 z ich 10 meczy u siebie w Superliga w tym sezonie.
Crvena Zvezda Belgrad nie strzelił gola w 0 z ich 10 meczy na wyjeździe w Superliga w tym sezonie.
Crvena Zvezda Belgrad's bilans meczy na wyjeździe w tym sezonie: 10-0-0.
Milos Pantovic jest w FK TSC Backa Topola najlepszym strzelcem z liczbą 5 goli. Cherif Ndiaye strzelił 13 razy dla Crvena Zvezda Belgrad.
Rok temu, FK TSC Backa Topola miał numer 3 w tabeli i 40 punktów. Teraz ma miejsce 7 i 28 punktów.
Crvena Zvezda Belgrad zdobywał przynajmniej jednego gola w 19 kolejnych meczach.
FK TSC Backa Topola wygrywa 1. połowę w 30% swoich meczy, Crvena Zvezda Belgrad w 58% swoich meczy.
FK TSC Backa Topola wygrywa 30% połowy meczu, Crvena Zvezda Belgrad wygrywa 58%.
Zwycięzcą ich ostatniego spotkania był Crvena Zvezda Belgrad.
W ich ostatnim spotkaniu Crvena Zvezda Belgrad wygrał 2 golami.
Gdy FK TSC Backa Topola prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 86% swoich meczy.
Gdy Crvena Zvezda Belgrad prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 100% swoich meczy.
Gdy FK TSC Backa Topola przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 20% swoich meczy.
Gdy Crvena Zvezda Belgrad przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 20% swoich meczy.
W Superliga Crvena Zvezda Belgrad ma lepsze osiągnięcia niż FK TSC Backa Topola.
Występy Crvena Zvezda Belgrad w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u FK TSC Backa Topola.
Crvena Zvezda Belgrad przegrał tylko 0 ze swoich 5 meczy przeciwko FK TSC Backa Topola (we wszystkich rozgrywkach).
W ostatnich 5 ich spotkaniach FK TSC Backa Topola wygrał 0, Crvena Zvezda Belgrad wygrał 4, 1 zremisowano.
Crvena Zvezda Belgrad przegrał tylko 0 ze swoich 5 meczy Superliga przeciwko FK TSC Backa Topola.
FK TSC Backa Topola wygrał tylko 0 ze swoich 5 meczy Superliga przeciwko Crvena Zvezda Belgrad.
FK TSC Backa Topola zdobywa 0.8 gole w meczu przeciwko Crvena Zvezda Belgrad, a Crvena Zvezda Belgrad strzela 2.4 przeciwko FK TSC Backa Topola (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między FK TSC Backa Topola i Crvena Zvezda Belgrad to 3.2.
Średnia liczba goli w pierwszej połowie w spotkaniach między FK TSC Backa Topola i Crvena Zvezda Belgrad to 0.8.
Obie drużyny przegrały swój ostatni mecz.
FK TSC Backa Topola zdobywa 2.07 gole grając u siebie, a Crvena Zvezda Belgrad strzela 2.58 gole grając na wyjeździe (średnio).
Crvena Zvezda Belgrad ma zwycięską serię 3 meczy na wyjeździe.
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!