FSV 08 Bissingen - Turkischer SV Singen 13.09.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane FSV 08 Bissingen i Turkischer SV Singen i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla FSV 08 Bissingen Turkischer SV Singen - Suma - Poniżej (2.5).
13/09/2025
FSV 08 Bissingen
Turkischer SV Singen
Bet:Suma - Poniżej (2.5)
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej Niemcy, Oberliga BW, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy FSV 08 Bissingen i Turkischer SV Singen. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 13.09 w 09:30. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla FSV 08 Bissingen i Turkischer SV Singen poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
FSV 08 Bissingen przegląd
W bieżącym sezonie Oberliga BW FSV 08 Bissingen rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 1 zwycięstw, 5 przegranych i 4 remisów, w tym 5 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 17 miejsca w tabeli. Średnio FSV 08 Bissingen strzelił 20 goli i stracił 12 goli na mecz, z różnicą bramek +8. Gdy grają u siebie, FSV 08 Bissingen zazwyczaj zdobywa średnio 28.1 goli na mecz. 7 w meczach na własnym stadionie FSV 08 Bissingen strzeliły obie drużyny, co stanowi 70% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie FSV 08 Bissingen średnio 28.1 minut.
Turkischer SV Singen przegląd
Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 0 zwycięstw, 0 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 0 goli i straciła 0 goli, co daje różnicę bramek w wysokości 0. Obecnie Turkischer SV Singen zajmuje 18 miejsce w tabeli. Gracze Turkischer SV Singen potrzebują około 0 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17. FSV 08 Bissingen | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 0 | 4 | 3 | 5 | 14 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 1 | 1 | 5 | 8 | 24 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Austarlia. Puchar Wiktorii. Kobiety.
Box Hill (Kobiety)-Bulleen Lions (Kobiety)
Mistrzostwa Wietnamu. Kobiety
Ha Noi II (Kobiety)-Ho Chi Minh City II (Kobiety)
Fong Fu Ha Nam (kob)-Than KSVN (Kobiety)
Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety
Ayeyawady (Kobiety)-ISPE (Kobiety)
NPL Queensland, Kobiety
Sunshine Coast Wanderers (Kobiety)-Olympic Brisbane (Kobiety)
Eastern Suburbs (Kobiety)-Gold Coast United (Kobiety)
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
BIS
0.71 Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie FSV 08 Bissingen i Turkischer SV Singen strzelili pierwsi w Oberliga BW sezonu 2025/2026
Handicap Bramek
Stracone Gole
BIS
2 Statystyki FSV 08 Bissingen meczów i Turkischer SV Singen meczów w ramach turnieju Oberliga BW
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla FSV 08 Bissingen i Turkischer SV Singen na turnieju Oberliga BW w sezonie 2025/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
8 / 10 of last matches FSV 08 Bissingen in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches FSV 08 Bissingen in Oberliga BW had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
7 / 10 of last matches FSV 08 Bissingen in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches FSV 08 Bissingen in Oberliga BW scored at least 1 goal
Postaw:Suma - Ponad (0.5)
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach FSV 08 Bissingen nie zremisowało
6 / 10 ostatnich meczów w Oberliga BW FSV 08 Bissingen nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
5 / 10 ostatnich meczów FSV 08 Bissingen we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches FSV 08 Bissingen in Oberliga BW ended in defeat
Postaw:1x2 - Z2
5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach FSV 08 Bissingen nie przegrała
5 / 10 ostatnich meczów w Oberliga BW FSV 08 Bissingen nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - 1X
5 / 10 ostatnich meczów FSV 08 Bissingen we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches FSV 08 Bissingen in Oberliga BW ended in defeat
Postaw:Podwójna szansa - X2
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!