Gpo Kastorias (Women) - Agias Paraskevis (Kobiety) 19.01.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Gpo Kastorias (Women) i Agias Paraskevis (Kobiety) i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Gpo Kastorias (Women) Agias Paraskevis (Kobiety) - Suma - Poniżej (2.5).
19/01/2025
Gpo Kastorias (Women)
Agias Paraskevis (Kobiety)
Bet:Suma - Poniżej (2.5)
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej Grecja, Super League, Kobiety, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Gpo Kastorias (Women) i Agias Paraskevis (Kobiety). Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 19.01 w 06:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Gpo Kastorias (Women) i Agias Paraskevis (Kobiety) poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
Gpo Kastorias (Women) przegląd
Klub zanotował 0 zwycięstw, 0 przegranych i 0 remisów, w tym 0 wygranych w domu. Średnio Gpo Kastorias (Women) strzelił 0 goli i stracił 0 goli na mecz, z różnicą bramek 0. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Gpo Kastorias (Women) średnio 0 minut.
Agias Paraskevis (Kobiety) przegląd
W bieżącym sezonie Super League, Kobiety Agias Paraskevis (Kobiety) rozegrało 8 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 2 zwycięstw, 3 przegranych i Remisy 3. Drużyna strzeliła 1 goli i straciła 4 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -3. Średnio w meczach wyjazdowych Agias Paraskevis (Kobiety) obie drużyny strzelają około 54 bramek. W meczach wyjazdowych Agias Paraskevis (Kobiety) obie drużyny strzeliły gola w meczach 1, co stanowi 33% ich meczów wyjazdowych. Gracze Agias Paraskevis (Kobiety) potrzebują około 54 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
Primera Division, Kobiety
CA Huracan (Kobiety)-San Lorenzo de Almagro (Kobiety)
Argentyna. Primera B. Kobiety
Velez Sarsfield (Kobiety)-CA Platense (Kobiety)
Mistrzostwa Świata
Niemcy-Paragwaj
Segunda Division
Independiente FBC-Benjamin Aceval
Brasileiro Serie D
Democrata SL MG-Ivinhema
USL League Two
Asheville City-Charlotte Independence II
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Zdobyte Bramki
AGI
0.5 Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Gpo Kastorias (Women) i Agias Paraskevis (Kobiety) strzelili pierwsi w Super League, Kobiety sezonu 2024/2025
Handicap Bramek
Stracone Gole
AGI
0.75 Statystyki Gpo Kastorias (Women) meczów i Agias Paraskevis (Kobiety) meczów w ramach turnieju Super League, Kobiety
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Gpo Kastorias (Women) i Agias Paraskevis (Kobiety) na turnieju Super League, Kobiety w sezonie 2024/2025
Wskazówki dotyczące zakładów
7 / 8 of last matches Agias Paraskevis (Kobiety) in all competitions had less than 2 goals
7 / 8 of last matches Agias Paraskevis (Kobiety) in Super League, Kobiety had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
6 / 8 ostatnich meczów Agias Paraskevis (Kobiety) we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
6 / 8 ostatnich meczów Agias Paraskevis (Kobiety) w Super League, Kobiety , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
6 / 8 of last matches in all competitions Agias Paraskevis (Kobiety) played with a score of 0:0
6 / 8 of last matches in Super League, Kobiety Agias Paraskevis (Kobiety) played with a score of 0:0
Postaw:Strzelec pierwszej bramki - X
6 / 8 of last matches in all competitions Agias Paraskevis (Kobiety) played with a score of 0:0
6 / 8 of last matches in Super League, Kobiety Agias Paraskevis (Kobiety) played with a score of 0:0
Postaw:Suma - Poniżej (0.5)
5 / 8 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Agias Paraskevis (Kobiety) nie przegrała
5 / 8 ostatnich meczów w Super League, Kobiety Agias Paraskevis (Kobiety) nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
5 / 8 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Agias Paraskevis (Kobiety) nie zremisowało
5 / 8 ostatnich meczów w Super League, Kobiety Agias Paraskevis (Kobiety) nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!