Guangxi Lanhang - Guangzhou Dandelion Alpha FC 04.04.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Guangxi Lanhang i Guangzhou Dandelion Alpha FC i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Guangxi Lanhang Guangzhou Dandelion Alpha FC - Podwójna szansa - 1X.
04/04/2025
Guangxi Lanhang
Guangzhou Dandelion Alpha FC
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 04.04.2025 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Chiny, China League 2, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Guangxi Lanhang i Guangzhou Dandelion Alpha FC. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 04.04 w 07:30. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Guangxi Lanhang i Guangzhou Dandelion Alpha FC poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Guangxi Lanhang i Guangzhou Dandelion Alpha FC z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Guangxi Lanhang przegląd
W bieżącym sezonie China League 2 Guangxi Lanhang rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 2 przegranych i 5 remisów, w tym 1 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 10 miejsca w tabeli. Średnio Guangxi Lanhang strzelił 12 goli i stracił 14 goli na mecz, z różnicą bramek -2. Gdy grają u siebie, Guangxi Lanhang zazwyczaj zdobywa średnio 34.6 goli na mecz. 8 w meczach na własnym stadionie Guangxi Lanhang strzeliły obie drużyny, co stanowi 80% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Guangxi Lanhang średnio 34.6 minut.
Guangzhou Dandelion Alpha FC przegląd
W bieżącym sezonie China League 2 Guangzhou Dandelion Alpha FC rozegrało 2 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 1 zwycięstw, 1 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 1 goli i straciła 2 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -1. Obecnie Guangzhou Dandelion Alpha FC zajmuje 4 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Guangzhou Dandelion Alpha FC obie drużyny strzelają około 30 bramek. W meczach wyjazdowych Guangzhou Dandelion Alpha FC obie drużyny strzeliły gola w meczach 1, co stanowi 100% ich meczów wyjazdowych. Gracze Guangzhou Dandelion Alpha FC potrzebują około 30 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. Guangxi Lanhang | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4. Guangzhou Dandelion Alpha FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Kakkonen Playoffs
SJK Akatemia II-Vaajakoski
Klubowe Mecze Towarzyski
Wolfsberger AC-Zeleznicar Pancevo
Kakkonen, Grupa B
SJK Akatemia II-Vaajakoski
Mistrzostwa Finlandii. Ykkonen. Kobiety
HJK II (Kobiety)-Pallokerho Keski-Uusimaa (Kobiety)
Virslīga
Lipawa-Ogre United
Esiliiga
Nomme United U21-Flora II
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Guangxi Lanhang i Guangzhou Dandelion Alpha FC na turnieju China League 2 w sezonie 2025/2025
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
2 / 10 ostatnich meczów Guangxi Lanhang we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Guangxi Lanhang w China League 2 zakończył się jej zwycięstwem
Postaw:1x2 - Z1
4 / 10 ostatnich meczów Guangxi Lanhang we wszystkich zawodach zakończonych remisem
4 / 10 ostatnich meczów Guangxi Lanhang w China League 2 zakończył się remisem
Postaw:1x2 - X
3 / 10 ostatnich meczów Guangxi Lanhang we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
1 / 3 ostatnich meczów Guangzhou Dandelion Alpha FC we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
4 / 10 ostatnich meczów Guangxi Lanhang we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
4 / 10 ostatnich meczów Guangxi Lanhang w China League 2 zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
4 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Guangxi Lanhang nie zremisowało
4 / 10 ostatnich meczów w China League 2 Guangxi Lanhang nie zremisował
1 / 3 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Guangzhou Dandelion Alpha FC nie zremisowało
Postaw:Podwójna szansa - 12
2 / 10 ostatnich meczów Guangxi Lanhang we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 10 of last matches Guangxi Lanhang in China League 2 ended in defeat
1 / 3 ostatnich meczów Guangzhou Dandelion Alpha FC we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
Postaw:1x2 - Z2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 04.04.2025 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!