Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

Ha Noi (Kobiety) - Son La (Kobiety) 28.11.2024prognoza

Przepowiednie meczów

Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Ha Noi (Kobiety) i Son La (Kobiety) i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Ha Noi (Kobiety) Son La (Kobiety) - Punkty obydwu drużyn - Nie.

28/11/2024

Ha Noi (Kobiety)

03:00

Son La (Kobiety)

Bet:Punkty obydwu drużyn - Nie

Kursy:1.52

Miejsce Zakład

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 28.11.2024 18:40

Przegląd meczu

Nadchodzący turniej Wietnam, Puchar Wietnamu. Kobiety, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Ha Noi (Kobiety) i Son La (Kobiety). Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 28.11 w 03:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Ha Noi (Kobiety) i Son La (Kobiety) poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują

H2H i poprzednie wyniki

W sumie 16 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 28.07.24, z końcowym wynikiem 2:1. Ha Noi (Kobiety) zwyciężyli w 12 meczów, podczas gdy Son La (Kobiety) wygrał 4 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 48-36 między dwiema drużynami.

Łeb w łeb

Wygrywa
Rysuje
Wygrywa
4
1
0

Statystyki porównawcze

Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Ha Noi (Kobiety) i Son La (Kobiety) z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.

10
Mecze
10
6
Wygrywa
1
3
Rysuje
1
1
Straty
8
32
Zdobyte
5
10
Przyznany
35
+22
Różnica bramek
-30
5
Średnia bramek w meczu
3
3.2
Gole strzelone na mecz
0.5
1
Gole zdobyte na mecz
3.5
4.2
Obie drużyny zdobyły
4
22.5'
Minuty/Gol strzelony
23.5'

Ha Noi (Kobiety) przegląd

Klub zanotował 0 zwycięstw, 0 przegranych i 0 remisów, w tym 0 wygranych w domu. Średnio Ha Noi (Kobiety) strzelił 0 goli i stracił 0 goli na mecz, z różnicą bramek 0. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Ha Noi (Kobiety) średnio 0 minut.

Son La (Kobiety) przegląd

Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 0 zwycięstw, 0 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 0 goli i straciła 0 goli, co daje różnicę bramek w wysokości 0. Gracze Son La (Kobiety) potrzebują około 0 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.

Kto wygra?

Ha Noi (Kobiety)
HA - %
Son La (Kobiety)
SON - %
rysuje - %

Czy obie drużyny strzelą?

Tak - 50%
Nie - 50%

Kto strzeli pierwszy?

Ha Noi (Kobiety)
HA - 33%
Son La (Kobiety)
SON - 33%
Bez gola - 34%

Statystyki przedmeczowe

10
Mecze
10
6
Wygrywa
1
3
Rysuje
1
1
Straty
8
32
Zdobyte
5
10
Przyznany
35
+22
Różnica bramek
-30
5
Średnia bramek w meczu
3
3.2
Gole strzelone na mecz
0.5
1
Gole zdobyte na mecz
3.5
4.2
Obie drużyny zdobyły
4
22.5'
Minuty/Gol strzelony
23.5'

Wskazówki dotyczące zakładów

Ha Noi (Kobiety)

4 / 10 ostatnich meczów Ha Noi (Kobiety) we wszystkich zawodach zakończonych remisem

Postaw:1x2 - X

Son La (Kobiety)

2 / 10 ostatnich meczów Son La (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie

Son La (Kobiety)

1 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Son La (Kobiety) w 1 połowie

Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2

Ha Noi (Kobiety)

1 / 10 ostatnich meczów Ha Noi (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie

Son La (Kobiety)

1 / 10 ostatnich meczów Son La (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie

Son La (Kobiety)

1 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Son La (Kobiety) w 2 połowie

Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2

Son La (Kobiety)

1 / 10 ostatnich meczów Son La (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

Postaw:1x2 - Z2

Ha Noi (Kobiety)

2 / 10 ostatnich meczów Ha Noi (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie

Ha Noi (Kobiety)

2 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Ha Noi (Kobiety) w 1 połowie

Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1

Ha Noi (Kobiety)

6 / 10 ostatnich meczów Ha Noi (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

Ha Noi (Kobiety)

5 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Ha Noi (Kobiety)

Son La (Kobiety)

8 / 10 ostatnich meczów Son La (Kobiety) we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Postaw:1x2 - Z1

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 28.11.2024 18:40

Czat

Brak wiadomości

Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!